4000 nescafe çok şey anlatir

• Konbuyu başlatan Veysi Deniz Baskın
  • Başlangıç tarihi
eyüp abi becerirsen sen becerirsin bu işi
Abi bi düşün diyelim yendik maçı peki ya sonra ne olcak?
Onun yerine sağlam tepki versek ve yeni sponsor bulunsa daha iyi olmaz mi ?neden ben bu oyunu bildim bileli her fener maçında "kadromuz yetersiz ama sonuna kadar mücadele edeceğiz" diyoruz. Gs taraftarı basketbolda hicbir zaman "favoriyiz , kendi oyunumuzu oynarsak feneri yeneriz" diyemeyecek mi?

Bu sene böyle geçecek, ama gelecek sezon için inanın güzel gelişmeler olacak.

Açıkçası taraftar desteğini de arkamıza alıp feneri yeneceğimizi düşünüyorum. Ama yenince hiçbir şeyin değişmeyeceğini bilmek de canımı sıkıyor. Evet güzel bir derbi galibiyeti olacak ama sonra yine boşa geçmiş bir sezon...

Ama eğer böyle bir tepki olursa harika olur. Mutlaka akıllarda kalır ve mesaj ulaşması gereken yere ulaşır. Umarım arkadaşımızın bu fikri burda kalmaz ve uygulanır.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bu sene böyle geçecek, ama gelecek sezon için inanın güzel gelişmeler olacak.
Abi o gelecek sezonu hep bekliyoruz ama her sene aynı şeyi yasıyoruz.
Bu sene efesin başinda bu kadar kötü bir koç varken(sinan güler'in 12ye giremediği bir kadro 8 kişilik rotasyon oynuyo)
Fenerde solomon yokken 4 numara yokken tanjevic varken
Telekomda hala savunma yapan adam yokken biz niye başari hedeflemiyoruz
Şehrin göbeğinde "kendi" salonlarında oynayan ve standart oyuncuları olmasına rağmen dengeli kadrosuyla beşiktaş ligde lider oluyorsa demek ki beşiktaş iyi bir oluşum yapmiş
Peki bizim besiktaştan eksiğimiz ne?

Bizim elimizden bir şey gelmiyor, protesto yapmak için uA'nın liderleri bu konuya onay vermeli, onun dışında gerisi çok zor.

Gerçekten her geleni organize edelim herkes gelirken cafe crown alsın. uA forumdada bunu belirtsin yönetici arkadaşlar iyi bir organizasyon yapalım.

olur tabi guzel de olur ama onun için 4-5 kişi lazım ve gönüllü gozuken kimse yok
Halbuki 2-3 kisi olsak yapamayacağımız sey degil ama gonullu olarak çalisacak biri var mı?eger varsa beraber çalışalım

Yanlış giden şeylere karşı tepki vermek çok güzel ama hedefi doğru saptama gerekir.

İlla tepki verilecekse nescafe´ler Bursa´ya gönderilmelidir. Böylece tepki hem hak ettiği yöne doğru yol alır, hem de ne polis ne de bir başkası engel olabilir verilen bu tepkiye.