#61 Göksenin Köksal

Benim geçen sezon başı yaptığım "Yıl 2028 Göksenin ilk 5 başlıyor" elestirimde mizah varmış yine.

Kötü giden bir sezonda Göksenin'i günah keçisi ilan etmem.Hatta zaman zaman canla başla oynadigi maçlarda oluyor.İyi giden bir sezonda ise uzun vadede göze çarpar eksikleri.

Bizim bütçemizi mutlaka artirmamiz lazim.Sana katkı verecek yerli oyuncu vardir alirsin fakat birde sana katki verecek ücreti yüksek oyuncu vardir onuda bütçen yetiyorsa alirsin.
 
Arroyo-Jamont-Micov-N’dong böyle kadron varsa Göksenin elbet çok düşük seviye kalır, epey göze çarpar lâkin son yıllardaki bütçelere ve kurulan kadrolara bakacak olursak; Göksenin ortalamanın üstünde bile diyebiliriz. Bu şartlarda pek beğenmeme durumumuz yok. Çünkü biliyoruz ki; yollar ayrılsa, çok daha kötüsünü bulup getirecekler.
 
Bursaspor maçında çok çok iyi oynadı. Farkın düştüğü anlarda attığı kritik üçlükler ile maçı bizim lehimize kırdı.
Kaptan’a basketbolu çok seven ve takip eden bir Galatasaray taraftarı olarak çok çok teşekkür ediyorum.
 
İlk Fenerbahçe maçında takımı sabote etmesi yetmedi ikincisinde ilk yarıda 4 boş üçlüğü kaçırarak takımın oynama hevesini öldürdü. Haziran ayını beklemeye bile gerek yok. Yarın kovulmalı. Oynamasa kaybedeceğimiz hiçbir şey yok. Yetti yıllardır hak etmeden kazandığı para.
 
Kendisi sevdigim bir karakter ama sadece sevdigim bir “karakter”.Oyuncu olarak hayallerdeki Gs Basketbol’da havlu bile sallayamaz maalesef.Iyi Galatasarayli olmak Galatasaray’da profesyonel sporcu olmak icin yuzde 5 bile etkili birsey degildir.
 

Üst