A.İpekçi bize yakışır!(eşkıyaya değil)

vallahi ben az önce böyle bir konu açmak için foruma giriş yaptım ama saolsun abilerimiz benden daha hızlı davranmışlar.

Abdi İpekçi bize, biz Abdi İpekçi'ye çok yakışacağız! ;)

A.İpekçi'nin kırmızı koltukları bize çok yakışacak!

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":3sj8sz2g]A.İpekçi'nin kırmızı koltukları bize çok yakışacak!

Fenerliler kırılmadık koltuk bıraktı mı :)[/quote:3sj8sz2g]Kalanları koruma altına alacağız:)

eşkıya bile olamayanlara demek daha mantıklı çünkü sahaya atlayıp k.pekere saldıran arkadaş ağzının payını aldı gördüğüm kadarıyla :)

Bazı arkadaşlar ,salona gelmek için tabiri caizse sipariş vermiş 1 kausun ,2 kaya ,1 solomon gibi oyuncular alınsın bizde o zaman salona gelelim diye dayatmışlar..

Beyler size söyleyeceğim kısa ve öz, biz arma için maçlara gidiyoruz sadece ve sadece! sonuna kadar formasını ıslatan oyuncu görmektir bizim sahada görmek istediğimiz..

Öncelikle evet; Abdi İpekçi bize yakışır.

Sonra hayır: kız basket maçında 50 kişiye 50 polis diken, dandik lise salonunda ön sıraya kimseyi oturtmayan, ama Fener seyircisine gelince terörist kılıklı heriflere elini süremeyen polisle, buna uzaktan bakan Galatasaray yönetimiyle biz orada da rahat edemeyiz.

Bir de önemli ilave: Playoff finalinde Euroleague seviyesinde iki takım feci çarpıştı. Efes 2-0'dan gelip seriyi aldı.

Bu takımlar daha da güçlenecek seneye (teorik olarak).

Biz de burada bütçe - ruh geyikleriyle kendimizi avutuyoruz ve elimizde şu an 6-7 yerli oyuncu var. En iyileri (Hüseyin dahil) elimizden uçuyor / uçmak üzere.

Kimleri alacağız da Hite'lı - Gaines'li kadro gibi zirveye oynayacağız?

Niyetim moral bozmak değil ama gerçekler bu, ve gerçekler konuşulursa seneye mastürbasyondan öteye geçmenin ilk adımını atarız.

Hep kırmızılar içinde bir salon hayal ettik; Siyavuç Arena yapılana kadar İpekçi ile idare ederiz artık:)
İpekçi'yi harap eden eşkiyaların hepsi salıverilmiş bu arada. YApanın yanına yine kâr kaldı yani. Bu sporda şiddet yasasının uygulandığı bir yer var mı acaba?

Yönetimin salon ve transferler konusunda hızlı hareket ederek salon ve transferleri geçen seneki gibi son dakkaya bırakmamasını istiyoruz

Yönetim gerekeni yapsın ,Büyük Galatasaray'ın büyük taraftarı en güzel atmosferi sağlar..

Alp seni gruba mod yaptım, senden güzel girişimler, çağrılar ve duyurular bekliyorum!

Bugünkü Milliyet'ten

....
"5.maç...
Söylemezoğlu yürekli bir hakem ?ne görürse çalar, babasının oğlunu tanımaz? denir, öyledir, gördü, çaldı, olaylar çıktı, sonra presidentin oğullarını gördü, tanıdı, Mirsad?ı, Semih?i, Rasim?i, Tanyeviç?i...
Hayatının en eyyamcı kararını verdi, atmadı onları, Demirel?in kurulları da utanmadan ekran başında herkesin gördüğünü görmedi, ceza vermedi.
Rasim mi?
Fenerbahçe?ye ?bir oyuncunuza göstermelik ceza vermemiz lazım, kime verelim? deselerdi ?Rasim? derlerdi. Koç, Mirsad, Semih olmazsa olmazdı.
Rasim olmasa da olurdu.
Bu rezalet!
Göz göre göre gelen felakete tedbir almadı ve üstelik salondan kaçtı president, bu da rezaletin karesi.
Fener- Ülker formalı bir herifin, bir sporcuyu dövmesi hoş olmadı, Efes formalı birinin, bir heriften dayak yemesi de...
Mideleri bulandı sponsorların bir kere.
Bu da bir milat.
Efes?in, Ülker?in, diğerlerinin kafasının bir yerinde, hep duracaktır bu sahne.
Zamanı geldiğinde yürüyüp gidecekler.
Madem basketbol salonlarına futbol girdi, gidelim futbola.
Bravo president!"
.....

Devamı için " http://www.milliyet.com.tr/Yazar.aspx?a ... k&b=Turgay Demirel istifa etmez, Aziz Yildirim onu gorevden almali&ver=69 "

Bilgin Gökberk'e teşekkürler...