A Milli Takımın Avrupa Şampiyonasındaki Şansı

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
sn. Tanjevic yanlıslarına yanlıs eklıyor her gun.Gecenlerde bır roportajını okumustum kendısı guardların kısa! oldugundan bahsedıyordu ve cenkle hıdayetı oyun kurucu,gonlumu ıse 3te deneyecegını belırtmıs.Hatalarından ders almadıgı cok barız.2005te ısvectekı sampıyonada almanya macında gonlumu 3 oynatmıs ve nowıtzkıye!!! yenılmıstık.Tabı sende azıcık yurek olsa,yalakalık yapacagın yere fenerbahcenın 3.guardı yerıne madrıdın uleb+acb sampıyonlugundakı bence 3 onemlı ısımden bırı olan 1.guardını alırdın...tskler tanjevıc ınsallah bana tukurduklerımı yalatman dılegıyle...

Bence tanjevic bu kafayla giderse bahsedilen olimpiyatlara katılma hedefi hayal olur.Tanjevic in şaokasını önüne koyup bu sene takımında bile bir dönem kadroya dışı bırakılmış cenk in ne işi var veya kendi kulübünde süre alamayan hakan demirel in ne işi var diye düşünmesi gerekir.Aksi takdirde ben çeyrek finalin üzerine çıkamayız diye düşünüyorum.Çünkü sadece nba oyuncularıyal bu iş olmaz

Yazacak cok sey var aslında.Tanjevic'i cok tutmam acıkcası.Biri bana kadroda Hakan Demirel'in niye yer aldıgını acıklayabilir mi? Kadrodaki tek oynatabilen ve dogru kararlar alabilen oyuncu Engin Atsur'dur.Engin bu konuda Turkiye'deki butun oyunculara -milli takımda olsun olmasın- acık ara fark atmaktadır bence.Engin'in ardından Kerem T. ve Cuneyt E. gelir.1 ve 5 numara sorunu olacak gibi gozukuyor.Semih'in defoları tbl de acıga cıkmasa da bu duzeyde sırıtmaktadır.Kerem G. Ermal Kaya.. iceriyi kapatmakta zorlandıgını dusunuyorum -H.Besok yerini dolduramıyoruz- Bu yuzden hareketli oynamalıyız.Sete sette bazı acmazlarımız var.Diger bir sorun Ribaundlar , bazen acıga cıkmasa da elimizde 5 olmadıgından yada mevcut 4 lerin hepsinin ribaundcı olmamasından kaynaklanıyor gibi geliyor.Hazırlık maclarında gorduk , Mirsad'ı bazen arıyorum , kendini degil belki ama zor anlarda birinin ribaundu cekip alması gerekiyor.
Hakan'ı genc diye takıma alıp Kerem ve Tutku'yu gondermek ne kadar mantıklı , gerekce ne kadar haklı..
Avrupa Sampiyonası hazırlık turnuvası mı hedef turnuvalar arasında yeri yok mu?
Erman Kunter'in milli takımını ozluyorum.Tanjevic'in avantajı dısarıdan biri olmasıydı gelis nedenlerinden biri de budur.Yerli antrenorleri yıpratmaya baslamıstık.Bunu dısında da bir artısını gormedim bir turlu.
TAHMİN : 8-12 arası kalacak gibiyiz.4-8 arasını japonyadaki gibi bir hava yakalarsak biraz da sans belki..

Bu konuyu açarken çok ümitli açmıştım ama bugün belkide turnuvada ki son günümüz...

Re: Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Burak Barut":a5dbd]Fatih,Semih,Ömer üçlüsünden bahsettim arkadaşlar bunu anlamakta neden bu kadar zorlandınız bilmiyorum.
Ayrıca Kerem ve Kaya'nın hucum da kısıtlı olduğunu , Oğuz'un da savunma yönünde zayıf olduğunu da eklemek gerekir.
O oyuncular çok yürekli oynamaları en büyük artıları ama eksikleri var pivotlarımızın .
Bu saydığın 3 adamda 10 dakikadan fazla süre alamıcak.O yüzden içimiz rahat olabilir.5 numarada Ermal ve Oğuz rahatlıkla oynar.[/quote:a5dbd]

Gökçe o kadar rahat oynuyor ki anlatamam sana :D Hiç birşeye karışmıyor Ermal faul yapmak için sahaya salmışlar gibi :)