Adana'da 2 gün

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Okan Alaşalvaroğlu":14echii5]rekoru geçmek için kaç maç kaldı önümüzdeki maç ne zaman ve nerede?:D
Yanlış hatırlamıyorsam yolumuz uzun Okan. Yaklaşık 2 sezon daha yenilmeden yolumuza devam etmemiz gerek.

Arda Bey "ah Onur Yavuz ah" demekle olmuyor bu işler. : ) Adana´ya gelince abi salon hemen şurada, yürüyelim demek yok. : )[/quote:14echii5]

Bir gelin görüşelim :) . 2 yıldır Adana'ya geleceksinizde bizde görecez :)

Onur Yavuz' Alıntı:
Yanlış hatırlamıyorsam yolumuz uzun Okan. Yaklaşık 2 sezon daha yenilmeden yolumuza devam etmemiz gerek.

Arda Bey "ah Onur Yavuz ah" demekle olmuyor bu işler. : ) Adana´ya gelince abi salon hemen şurada, yürüyelim demek yok. : )

Hayırdır abi Adana'yamı geliyorsunuz yoksa ? Valla buyurun gelin başımızın üstünde yeriniz var.. Unutmadım benim daha önce içli köfte yapmayı bilip bilmediğimi merak ettiğinizi söylemiştiniz bilmiyorum ama siz gelin yeter ki ben hallederim en azından soğanlarını ben doğrarım içli köftenin.. :) Valla pişman olmazsınız Onur Yavuz bey.. 8) :)

Arda bir kez söz verdim, o gün de Ankara´daki Telekom maçına denk gelince yalan oldu. Okuyan da beni senin gibi kolpa taraftar sanacak. : )

Saadet madem içini sen yapacaksın, içli köfteyi de Arda yapsın. O iyi açıyormuş hamuru. : )

Mideyi bir kenara bırakırsak Adana´yı kıskanmamak elde değil. Ankara Engelsiz Aslanlar´a hasretken Adana iki kez görüyor.

Onur Abi başımızın üstünde yerin var gel ama sana kücük bi tavsiye Arda Abinin elinden bişey yenmez Saadet yapsın herşeyi bizde oturup afiyetle yiyelim
Şeytan tüyü konusunda hem fikirim :)

Erdal, abi diyerek bağrına bastığın kişileri iyi tanı. : ) Bak iftira bile atabiliyor bu insanlar. : ) Ayrıca "şeytan tüyü" yakıştırmasını ilk Saadet kullandı Arda.

Takıma dönecek olursam, kimse Sedat Hoca İstifa başlığı açmaz, taktiksel anlamda oyunu eleştiremez, oyunculara formanın hakkını verin diyemez... Hal böyle olunca ilgiyi ve desteği en çok hak edenler sadece Dünya Şampiyonu olunca hatırlanır.

Var mı "Engelsiz Aslanlar" için Adana deplasmanı yapacak Galatasaraylılar? Böylece Erdal´ın "Adana buluşması" dileği de gerçekleşebilir.

Onur Yavuz' Alıntı:
Erdal, abi diyerek bağrına bastığın kişileri iyi tanı. : ) Bak iftira bile atabiliyor bu insanlar. : ) Ayrıca "şeytan tüyü" yakıştırmasını ilk Saadet kullandı Arda.

Takıma dönecek olursam, kimse Sedat Hoca İstifa başlığı açmaz, taktiksel anlamda oyunu eleştiremez, oyunculara formanın hakkını verin diyemez... Hal böyle olunca ilgiyi ve desteği en çok hak edenler sadece Dünya Şampiyonu olunca hatırlanır.

Var mı "Engelsiz Aslanlar" için Adana deplasmanı yapacak Galatasaraylılar? Böylece Erdal´ın "Adana buluşması" dileği de gerçekleşebilir.

Erda ilk önce Adanadaki maça gelsin sonra bakarız abi o konulara :)

Erdal Icelli' Alıntı:
Onur Abi başımızın üstünde yerin var gel ama sana kücük bi tavsiye Arda Abinin elinden bişey yenmez Saadet yapsın herşeyi bizde oturup afiyetle yiyelim
Şeytan tüyü konusunda hem fikirim :)

Yaparım tabii keşke böyle bir buluşma olsa o zaman siz isteyin yeter ki ben size Mantılar Börekler bile açarım.. :p :p

Saadet Unal' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":25cb91k4]
Adana´ya gelince abi salon hemen şurada, yürüyelim demek yok. : )

Abi geçenlerde Ankara'ya giden bir ablam söyledi Ankara'lılar hep böyle dermiş.. Bir adres soruyormuş hemen şurada diyorlarmış ama git git yol bitmiyormuş. : )[/quote:25cb91k4]
saadete katılıyorum bir kere banka sormuştum. köşeyi dön hemen orda 5 dakikanı almaz dedi adam. yarım saatten fazla yol yürüdüm :)