AEVL 2.Hafta GALATASARAY: 3 - BJK: 2

Fener, Arkas gibi takimlardan set alirsak basarili sayabiliriz kendimizi.

Lige basarili basladik diyebiliriz yani 3-1'lik Ziraat Bankasi maglubiyetiyle.

Savaş Eskigülek' Alıntı:
Röportaj veren kişi Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Yalçın Orhon'dur. Orkun Darnel konuştu mu bilemiyorum. Saha içinde kim, nerede, kime konuştu takip etmedim.
Orkun'un Erkek Takımla da ilişkisi vardır ancak diğerinin voleybolla ne ilişkisi var ben halen anlamış değilim!

Orkun Darnel konuşmadı,konuştuysada ben izlemedim,maçta varmıydı ondan bile haberim yok...Konuşan kişi Yalçın Orhon'du...Bu anlamlı konuşma ona aitti yani...

Bende takımdan çok fazla ümitli değilim ama geçtiğimiz senelere göre biraz daha iyi bir kadromuz var ve Işık hocanın 2. senesi bu da önemli bir etken olabilir.Çok karamsar olmamak gerekir bizim 3-1 yenildigimiz Ziraat 3-5 gün önce çok övdüğünüz Feneri yendi cumhurbaskanlıgı macında.Geçen seneki takım bile t.kupasında final oynadı bu takım bu sene ligde neden final oynamasın sadece takım olmak ve iyi çalışmak şart ligde bizden kaliteli kadroların olduğu kesin sonuçta.Onlardan cok calısmak ve iyi takım olmak gerekir.

Biraz da istikrar lazım. Bu takımın daha fazla seri galibiyetler alması lazım. Kendilerine olan güvenlerinin artması lazım. Bakın o zaman göreceksiniz...

amatör branşlarda bu sene de en fazla çeyrek final oynarız
malesef özellikle yabancı kalitemiz bence çok düşük.... daha bjk yi zar zor yenerken arkasla ibb ile ziraat bankası ve fenerle hiçç başa çıkamayız
hep kahır hep kahır hep kahır :(