AEVL 2.Hafta GALATASARAY: 3 - BJK: 2

Re: AEVL 2.Hafta GALATASARAY- BJK

fb-arkas-ziraat-halkbank-bld bunlarla oynayacagımız maclara bir sey demiyorum zaten kaybediyoruz bu takımlara kardı ama geri kalan takımlara gecen senede aynı sekılde puanlar verdik zaten 5 takım kalıyo geriye yazık ya alalım su macları net

zaten yeterince moralımız bozuk futbolda sıkıntılıyız moralsızız belkı voleybolda sevınırız dıyoruz ama ne ala

Uğur Deniz' Alıntı:
savas abı takım aynı gecen senekı gıbı hıc fark yok boyle maclarda hep 3-2 oynamıstık bizden ustte olacak takımlara kı onlar bellı en az 4-5 takım var yenilgiyle basladık zaten ama su takımlara karsı kı bjk da onlara dahıl net almamız lazım su macları ya
Takımın gerçek gücü bu ise yandı gülüm keten helva :(
maç yorumumu yarın paylaşacağım.

Takım güçlendi gibi görünüyor ama tüm takımlar zaten birkaç iyi takviye yaptı. Yukarıdaki takımlar takviyenin ötesinde hamleler yaptılar. Puan vermeyi beklemiyordum açıkçası. Beşiktaş, eğer Barutov'u çıkarırsan ligden düşmeme mücadelesi yapacak bir takım.

Aroma Erkekler 1.Voleybol Ligi 2.haftası derbi mücadelesi ile başladı.

TVF Burhan Felek 50.Yıl Spor Salonu?nda oynanan maçta Galatasaray ezeli rakibi Beşiktaş?ı zor da olsa 3-2 yendi ve sezonun ilk puanlarını aldı. Bu galibiyetle Galatasaray Erkek Voleybol Takımı, 8 ay 8 gün sonra ligde galibiyetle tanışmış oldu. İlginç bir tesadüftür ki ligde son galibiyetini yine Beşiktaş?a karşı 12 Şubat 2010 tarihinde alan Galatasaray bu maç ile uzun zamandır galibiyet alamamanın yükünü de üzerinden atmış oldu.

Maçla ilgili detayları ve maçta tutulan istatistiklerin analizini aşağıda bulabilirsiniz.

Galatasaray: 3 ? Beşiktaş: 2

Galatasaray: Nemer (17), Bazin (7), Ahmet (12), Murathan (1), Volkan (8), Barca (20), Kemal (5), Yasin (7). 77

Beşiktaş: Demirhan (9), İbrahim (6), Maly (15), Şevki (6), Barutov (24). 60
Setler: 25 - 18, 23 - 25, 25 ? 21, 21- 25, 15 - 9. 109 - 98
Süre: 2 saat 01'

Sayı: 109 - 98 Rakip hatasından alınan sayı: 34 - 39
Servis: 107 - 95 Servisten sayı: 9 - 2 Hatalı servis: 16 - 19
Hücum: 128 - 125 Hücumdan sayı: 56 - 47 Bloktan sayı: 12 - 11 Hatalı hücum: 16 - 12
Manşet: 75 - 91 Hatalı manşet: 8 ? 15

Maç sonu röportajlar dinlenmeliydi...Syn.Yöneticimizden yapılan açıklama;kulağıma geliyor diğer rakiplerimiz bizden tırsıyormuş,ne yapacağız karşılarında diyorlarmış...

Şu lafa gülmeden önce bir soru, sayın yönetici Orkun mu, diğer beyefendi mi?

Kerem BOZGEYİK' Alıntı:
Maç sonu röportajlar dinlenmeliydi...Syn.Yöneticimizden yapılan açıklama;kulağıma geliyor diğer rakiplerimiz bizden tırsıyormuş,ne yapacağız karşılarında diyorlarmış...

Kerem BOZGEYİK' Alıntı:
Diğer beyefendi hani şu yönetim kurulu üyesi olan...Orkun Darnel'in yanılmıyorsam erkek takımıyla pek ilişkisi yok zaten...
Röportaj veren kişi Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Yalçın Orhon'dur. Orkun Darnel konuştu mu bilemiyorum. Saha içinde kim, nerede, kime konuştu takip etmedim.
Orkun'un Erkek Takımla da ilişkisi vardır ancak diğerinin voleybolla ne ilişkisi var ben halen anlamış değilim!

Mustafa Yağız ÖNDER' Alıntı:
Voleybolcularımızı galibiyetten dolayı tebrik ediyorum. Arkadaşlar kimse ümitsizliğe kapılmasın bu takım ligte her takımı yenebilecek kapasitedir.
Galibiyet galibiyettir ama böyle takıma sidik zoru ile galip gelmek biraz ayıptır.
Sevgili Mustafa Yağız, dediğin gibi bu takım ligde her takımı yenebilir ama tam tersi her takıma da yenilebilir bir görüntü verdi bana dünkü maçtan sonra. Yani geçen seneki istikrarsızlık aynen devam ediyor.

Bu senede geçen yıl gibi olacak gibi duruyor.kendimizden güçlü ilk beş sıra takımına yenilecez,rahat yenmemiz gereken takımlar karşısında puan kaybetmeye devam edecez.Yani değişen bişey olmayacak.Çünkü bazı şeylerin değişmesi için pek bir şey yapılmadı.sayın yöneticinin voleybolla alakası ne var diye merak ediyodum,alakası pek olmadığı belli oldu.

Mustafa Yağız ÖNDER' Alıntı:
Voleybolcularımızı galibiyetten dolayı tebrik ediyorum. Arkadaşlar kimse ümitsizliğe kapılmasın bu takım ligte her takımı yenebilecek kapasitedir.

Açıkçası iki haftadır izliyorum, böyle bir kapasite göremedim henüz. Dilerim yanılırım.

Kurtuluş Yazıcı' Alıntı:
[quote="Mustafa Yağız ÖNDER":17wzr7go]Voleybolcularımızı galibiyetten dolayı tebrik ediyorum. Arkadaşlar kimse ümitsizliğe kapılmasın bu takım ligte her takımı yenebilecek kapasitedir.

Açıkçası iki haftadır izliyorum, böyle bir kapasite göremedim henüz. Dilerim yanılırım.[/quote:17wzr7go]
Kemal, Volkan, Yasin ve Barca gibi çok hırslı oyuncularımız var. A.Pezük gibi Türkiye'nin tartışmasız en iyi orta oyuncusu var. Bu sezon ki takımı çok ateşli , çılgın ve bohem olarak tarif ediyorum. Bu sezon başarılı olacağımızı düşünüyorum.