Aile Toplantısı 12. Hafta Konuğu: Onur BALCI (Sayfa: 3)

Re: Aile Toplantısı 12. Hafta Konuğu: Onur BALCI

Röportaj ekibine ve Onur´a bu güzel röportaj için teşekkürler.

Not: Güzelliği bozmayalım diye fikir ayrılığına ilişkin iletileri eleştiriler başlığına taşıdım.

Re: Aile Toplantısı 12. Hafta Konuğu: Onur BALCI

Emin Doğanca' Alıntı:
Röportaj hakikaten çok güzel olmuş, emeği geçenlere teşekkürler ama benim takıldığım bir yer var. Onur abi hakkında neden sadece bu 4 isme söz verilmiş ben onu anlamadım?

Not: GSbasket röportaj ekibini genel anlama çok beğeniyorum. Harika işler çıkarıyorlar. Başarılarının devamını diliyorum
Bu konunun muhattabı benim. Sadece dört isim değil, birçok kişi ile iletişime geçtim, ama yoğunluklarından ötürü yazamadılar. Ama, merak edilenin bize neden böyle bir imkanın tanınmadığı ile ilgili olabilir. Kaç kişiye tanıyabilirdik ki? Önemli olan röportajda değil de, her türlü Onur Balcı ile ilgili düşüncelerini yazabilmeniz diye düşünüyorum, yanılıyor muyum? En yakınlarına ulaşmaya çalıştık.
Ayrıca, Uğur ve Erdal'ın dediği de doğru. Bize mesaj atabilirsiniz.

Çok güzel bir röportaj olmuş.

Ama şu ilk baştaki farklı zamanlardan Onur Balcı karelerini çok beğendim. Fikir belirtmek gerekirse en baştaki ve en sondaki fotolar en iyi halleri. Tabi Onur Abi'nin her hali iyidir de. Ama şu en alt sırada sağdan 2. resim hangi yıla ait merak ettim. :)

Öncelikle röportajı gerçekleştiren Erdal, Yiğit ve Uğur?a çok teşekkür ediyorum. Vakitlerini ayırıp güzel işler başarıyorlar.

Röportajıma isimleriyle destek veren abime, Esra?ya, Nilay Kızılok?a, Barış?a ve Emre?ye çok çok teşekkürlerimi sunuyorum.

Röportajı okuyan herkese de ayrıca teşekkür ediyorum.

Bu güzel forumda olmak güzel bir duygu...

Barış, o saçlar güzeldi be. : )

Ben teşekkür ederim Yunus.

Emin, beni fazla zorlamayın dediğim için öyle yaptılar. : )

Erdal, parantez içinde belirttim zaten. Ufaklık işte. :) Bıyık yakışmıyorsa keserim. Kökü bende nasıl olsa. :)

Esra, merakını giderdiğine göre rahat olabilirim o zaman. : )

Onur Abim, bu yazdığın güzel şeylere benim yazdığım hiç olmadı, farkındayım. Telafi ederim. :p

Ferhat, teşekkürler? Farklı renklerde olsak da seninle aynı ortamda olmak güzel? : )

Uğur?cuğum, çok teşekkürler? Sevindim böyle düşünüyor olmana. O foto, geçici memuriyete başladığım ilk günün fotosu; 2008 yılına ait. Saçların sakalların gittiği bir gün?

Gecikme için özür?

Doğrusu ben de gördüm eski halini. :) Teşekkürler, arkadaşlar güzel düşünceleriniz için.

Ayrıca, Onur Balcı'ya tekrar tekrar teşekkür ederiz.

Yakalandım! :roll:

Ben, röportaj yapılan kişinin o kişi hakkındaki fikirleri zannetmiştim. :) Ama tam tersine röportaj yapılan hakkında arkadaşlarının fikirleriymiş. :roll:

Nilay abla başta olmak üzere o mesajın önceki halini görenlerden özür diliyorum. :p

Yoğunluktan ötürü yazamayanlardan biri de benim Onur hakkında. Özür dilerim bu yüzden.

Onur ile aslında çok şey paylaşmasak da aynı günde doğmuş olmamız ve 1-2 Ankara buluşmasındaki paylaşımımız birkaç laf etmek için yeterlidir sanırım. Açıkçası ben çok fazla konuşan, muhabbet eden bir tip değilim ama Onur benden de beter. Ağzını bıçak açmıyor. Okulda da böyle mi acaba diye merak ediyorum. (Yukarıda yazıyordur belki ama müsait olduğum bir an okuyacağım, okuduğumu iyi anlamam lazım ve şu anda uykusuzum.)

Bunun dışında kardeşlerimle öğretmenlik dışında branş olarak da aynı yolda ilerlemesi Onur ile diğer bir ortak yönümüz. Sonuç olarak son derece efendi olan Onur için daha güzel şeyler yazamadığım için de tekrar özür diliyorum. Röportaj ekibi suçsuz :)

Ne oldu yahu? Ne kaçırdım? :)

Kerem, okulda öyle değilim. Okul sınırlarına girince çenem düşer. :)

Teşekkürler herkese...

Keyifle okudum bende.. Kendisinin beyefendiliğiyle çok örnek bir insan olduğunu düşünmüşümdür her zaman..Sorulara içtenlikle cevap veren Onur ve röportaj ekibine teşekkürler..