Aile Toplantısı 16. Hafta Konuğu: Kerem SEÇER (Röp Syf.2)

Merhaba arkadaşlar. Söyleşilerimize bu hafta Kerem Seçer ile devam ediyoruz.

Kendisi hakkında merak ettiğiniz soruları 27 ekim çarşamba gününe kadar gönderebilirsiniz. Teşekkürler.

Re: Aile Toplantısı 16. Hafta Konuğu: Kerem SEÇER

Vayy daha Kerem ile röportaj yapılmamışmı. İyi oldu bak:) Ben de soru hazırlayayım:)

Sühan Cem' Alıntı:
Vayy daha Kerem ile röportaj yapılmamışmı. İyi oldu bak:) Ben de soru hazırlayayım:)

ben diyecektim. kerem gibi adamla nasıl hala röportaj yapılmaz..
röportaj ekibi kendine gel , ayık ol : ))

Yav daha yeni farkediyorum konuyu, çok güzel bir seçim olmuş. Sorular için biraz düşünelim bakalım.. :)

Gündem yoğun tabi Fener maçları, Rijkaard, Hagi, Fatih Terim derken Mola bölümüne bakmaz olduk.

Kerem'i o kadar zamandır tanırım ama genede çok sorum var kendisine.

Bismillah diyerek başlayayım.

Şimdi şöyle bir durum vardır İstanbul'lular Ankara'yı sevmez Ankara'lılar İstanbul'u hatta Ankara'nin en güzel yanı İstanbul'a dönüşü demiş şair.

Kerem ne istanbullu ne Ankaralı ama ikisinde de yaşamış aslen de Zonguldaklı bir insan olarak iki şehirde de yaşamanın nasıl bir şey olduğunu en objektif sen aktarırısın herhalde.

Devamı gelecek :) ...

Kerem Abi sabah-akşam niye GSBasket Ankara üyelerini ve özellikle bazı garibanları eker? :)

Herkes oo Kerem demiş ama devamını getiren pek olmamış; ben devamını da getireyim. : )

* Forumu takip eden herkesin bildiği gibi tam bir basketbol sevdalısı. Basketbola olan tutkusu ne zaman, nasıl başladı? Daima basketbol mu ön plandaydı yoksa zaman zaman diğer şubelere kayma yaşandı mı?

* İlk gittiği basketbol maçını hatırlıyor mu, basketbolun en cazip gelen yönü/yönleri nelerdir?

* Galatasaray basketbol şubesini mercek altına yatırdığında son 5 yıldaki gelişmeleri nasıl değerlendiriyor?

* Kitaplarla arası nasıldır? En son okuduğu kitap ve bu kitap hakkındaki izlenimleri... Dinlediğinde, kendisini dinlendirdiğini düşünen sanatçılar var mı?

* Korkuları -günümüzün yaygın deyişiyle fobileri- var mı?

* Canı sıkıldıkça üniversite/bölüm değiştiren bir öğrenci görüntüsü çizen Kerem Seçer, tercihler konusunda yeterince tecrübesi olmayan gençlere ne tavsiye eder?

Ben daha özel sorular sorayım.

Kız arkadaşı varmı. Varsa ne kadar zamandır birlikte.

Uzun ilişkilere inanıyormu yoksa Carpe diem diyemi yaşamayı sever. Evlenmek üzerine bu yaşta hiç plan yaptımı yada yapmaya başladı mı? Ailesi bu konuda bir şey diyor mu?

ultrAslan ile ilişkisi ne zaman başladı. Daha önce GS ile ilişkisi ne boyuttaydı. Bu birliktelik onun mesela daha fazla maçlara gitmesini veya maçlara gitmek için imkan yaratmasını sağladı mı?

Türkiyedeki basketbolcular arasında GS'da kesinlikle oynamasını istemeyeceği yerli iyi oyuncular hangisi?

İçki ile arası nasıl? İçtiğinde nasıl bir ortamı tercih eder. Ne içmeyi sever?

Takım elbise giymekten hoşlanırmı?

Sınırsız parası olsa Aslantepe'de hangi tribünde veya locada maç seyretmek ister?

NBA'den Türkiye liginden ve Avrupa liginden ayrı ayrı en iyi beşini yapabilir mi? (buna yanıt olarak evet yapabilirim gibi bir yanıt istemiyorum tabii ki)

İstanbul ve Ankara'yı yaşamış biri oalrak hangisini daha çok sevdi. İleride seçme şansı osla (ki olabilir rahatlıkla) Hangi şehirde yaşamayı seçer (sadece istanbul-ankara değil başka şehirlerde oalbilir)

Yurtdışına nasıl bakıyor. Orada yaşamak istermi?

Basketbol ve futbol dışında ilgilendiği spor dalları hangisi?

Niye bu kadar çok oyun oynuyor özellikle online :)

En sevdiği online oyun hangisi :)

Birde Galatasarayla ilgili en ilginç anısını anlatabilir mi?

Bu sene erkek takımımızdan beklentileri ne yönde? Sezon sonunda Avrupa'da ve ligde nerede oluruz?

"Kahvaltı" lafı dönerdi bir ara forumda, bilmeyenler için enini sonunu anlatabilir mi?

Biliyoruz ki Nazlı Hanım ile mutlu bir birlikteliği var, bu birliktelik ne zaman evliliğe dönüşecek?

Göbeği ne zaman eritecek?

Ankara'da nerede güzel yemek yenir?

Zamanı geldikçe yazmaya devam edeceğim... :)

Bu kadar çok basketbolcuyu ( özellikle de Avrupa basketbolu) nasıl tanıyor ve unutmuyor ?

İnternet üzerinde oynanan online ve fantasy gamelerden oynamadığı var mı ?

Basketbol ve futbol dışında ,özel ilgisi olan bir spor var mı ?

Kitapla, okuma ile arası nasıl ?

Ultraslana bakış açısında değişikler var gibi, öyle mi ?

Şamil'i tanıdığına pişman oldu mu : ))

Kanlıca- Kavacık- A.Hisarı v.b farketmez, öyle bir yere gelecekti, beraber maç izleyecektik.. Ne oldu o iş.. Ankaraya gitti diye yattı mı : ))

Bunların hepsinin cevabı eksiksiz olsun lütfen.. : ))

Tiyatroya özel bir ilgisinin olduğunu burada ki yazılarından falan anlayabiliyoruz, peki bu merak nereden geliyor? Yani tiyatroya bakış açısı, ilgisi vb. nedir, ne değildir?

Kilit soruda benden gelsin;

Neden Galatasaray?

Ne zaman başladı bu sevda?

6-0 kaybedilen derbi maçı esnasında ve sonrasında ne gibi sinir krizleri geçirdi etkisi ne oldu?

Söyleşinin reytingi fazla olmaz demişti, ama ilk haftaların ardından en fazla soruyu bu söyleşide aldık, Kerem abi.:)

Kerem abi her zaman aklımızdaydı, ama daha önce söyleşi yaptığımız isimlere bakılınca bazı kişiler böyle biraz geride kalabiliyor. Bizim suçumuz yok.:)

Soru sormak için bugün son gün. Daha fazla soru sorun lütfen diyeceğim, ama Tugay ile bana da yazık. :)