ALL STAR 2005-2006 OYLAMASI (Oylar Burak ve Fatih' e )

Evet arkadaşlar İstanbul Abdi İpekçi Spor Salonunda, 25 - 26 Şubat 2006 tarihlerinde düzenlenecek olan ALLSTAR 2006 Şöleni için , http://www.tbf.org.tr ve wwww.tbl.org.tr de oylama başlamıştır.

GSbasket.Org Sitesi olarak yaptıgımız mini ankette oylarımızın bölünmemesi adına oy verecegimiz oyuncumuz icin karara varmıstık ve anketten cıkan sonuc Galatasaray taraftarları olarak BURAK SEZGiN' i ALL STAR kadrosuna sokmak ve kendisine bu onuru yaşatmak için çalışmaya başlayacagımızı yazmıstık.

Ben biraz once oyumu verdim. Burak SEZGİN Türk oyuncular oylamasında federasyonun yanlış seçimi ile listede yer almıyor. Bu sebeple Uzun Forvet oylamasında Diğer seçeneğini tıklayıp oraya BURAK SEZGİN yazmamız gerekiyor.

Ben Pivot oylamasında da Fatih SOLAK' a oyumu verdim. Burak ve Fatih' in pozisyon farkları neticesinde her ikisine de oy verme imkanımız var.

Haydi oylar Burak SEZGİN ve Fatih SOLAK' a.

NOT: Yabancı oylamasında oyun kurucu seceneginde oylarımız nasılsa Malik DİXON' a gideceği için onu belirtmedim.

Oylama adres link i : http://www.tbf.org.tr/tbfweb/tbfweb2.ns ... m?OpenForm

Benim oylarım :

TURK KARMASI
Oyun kurucu : Kerem TUNCERI (Besiktas)
skorer guard : Muratcan GÜLER (Karsıyaka)
kısa forvet : Cevher ÖZER (Darüssafaka)
uzun forvet : Burak SEZGİN (Galatasaray)
pivot : Fatih SOLAK (Galatasaray)

YABANCI KARMASI
Oyun kurucu : Malik DİXON (Galatasaray)
skorer guard : Jeff TRAPAGNIER (Ülker)
kısa forvet :Roberto BERGERSEN (Karsıyaka)
uzun forvet : Marcus HAISLIP (Ülker)
pivot : Nicola PRKACIN (Efes Pilsen)

Benim oylarım ;

Turkler

Cüneyt Erden
MuratCan Güler
Şemsettin Baş
Burak Sezgin (( ama açık söyliyim anti parantezle Burağı all star yapamıcaz gibime geliyo :? :? )
Pivot :Fatih Solak (keske iki sans olsada Envere verebilsem :oops: :? )

Yabancılar

Malik Dixon
Jeff Trepagnıer
Kelvin Gıbbs
Marcus Haislip
Nıkola Prkacin

belki terbiyesizlik olacak ama; Burak SEZGİN için bunu yapmaya hazırım..

bilgisayarınızdaki cookieleri yani çerezleri silin o zaman tekrar oy verebilirsiniz (kesin değil). işe yaramassa bir de pc'ye reset atın gene yaramazsa şansımız yok :(

ultrArif' Alıntı:
belki terbiyesizlik olacak ama; Burak SEZGİN için bunu yapmaya hazırım..

bilgisayarınızdaki cookieleri yani çerezleri silin o zaman tekrar oy verebilirsiniz (kesin değil). işe yaramassa bir de pc'ye reset atın gene yaramazsa şansımız yok :(

Onun daha cok yolu var ;) Tum Galatasaraylılar görevlerini yaparlarsa buna gerek kalmaz.

İyi de benim anlamıdğım bişiy var bu linkten üç kez oy gönderdim ikisi aynı adresle üçünde de gönderdiğim bilgilerin federasyona ulaştığı söylendi.Herkesin sınırsız oy atma hakkımı var nedir işin aslı?
Bi de 4 numarada Burak Sezgin ana listede olmadığı için seçilebileceğini düşünmüyorum.Ama Fatih Solak kesin seçilecektir.Keşke Burak yerine 3 numarada ana listede olan ve kazanma ihtimali olan Şemsettin Baş üzerinde yoğunlaşsaydık bilmiyorum çok mu geç?
Türk oylarım
Kerem Tunçeri
Muratcan Güler
Şemsettin Baş
Burak Sezgin
Fatih Solak

Yabancı oylarım
Malik Dixon
DeSean Hadley
Miroslav Radosevic
Marcus Haislip
Erwin Dudley

Bi de bu oylamanın çok da reel bişiy olmadığını düşündüğüm için bu şartlarda aşağı yukarı bana göre seçilcek oyuncu kadroları da şöyle olur.

Türk takımı Yabancı takım
Kerem Tunçeri Damir Mrsic
Ender Arslan Malik Dixon
Muratcan Güler Marco Popovic
İbrahim Kutluay Jeff Trapagnier
Harun Erdenay Filip Videnov
Cevher Özer Miroslav Radosevic
Haluk Yıldırım Henry Domercant
Kaya Peker Antonio Granger
Kerem Gönlüm Marcus Haislip
Mirsad Türkcan Erwin Dudley
Fatih Solak Kaspars Kambala
Oğuz Savaş Michael Wright

Şemsettin bu listeye göre kısa forvet mevkiinde seçilmesi en muhtemel oyunculardan biri.

Sonucta oylamaya giren Galatasaraylıların hemen hemen hepsi sevse de sevmese de Şemsettin e oy atacaktır. Ben atmadım ama Cevher' e ayrı bir sempatim olmasından kaynaklandı bu.

kerem tunceri
muratcan guler
semso
burak
fatih

suana kadar 12 tane oy attım devamı gelir .tum ailem adına oy attım smdi arkadaslara gecicm :kop

Ben de verdim oyları.
Türkler
Tutku Açık
Ersin Görkem
Cevher Özer
Burak Sezgin
Fatih Solak

Yabancılar
Malik Dixon
Filip Videnov
Kelvin Gibbs
Mike Bell
Erwin Dudley

Oylarım böyle.Antawn Dobie ve Şemsettin'e veremediğim oyların içimi kemirdiğini yazmak isterim. :(
Ayrıca Kelvin Gibbs'in nasıl kısa forvet olduğunu bana anlatabilecek birileri var mı? :)

ismet hacıoğlu
serhat çetin
şemsettin bas
burak sezgin
fatih solak

malik dixon
de sean hadley
dzenan rahimiç
glenn whisby
tencho banev

tam bir gsli oyu yolladım

Olaya farklı bir açıdan bakmak lazım aslında. Ne kadar kendi oyuncularımız desteklesek de mantık çerçevesinden de çıkmamk lazım. Sonuçta ülkemizde allstar markası 2 senedir tekrar pazarlanmaya başladı. Bu markanın değer kazanması hme basketbolun hem de takımımız açısından da önemli. Bu yüzden AllStar'a yakışcak isimlerin orada olması bize uzun vadede dönecektir. Mesela Cevher'in SF pozisyonunda girmesi bir değerdir bu bakımdan. BU bakımdan belki Fatih bu sene belki iyi ortalamalrı yok ama rakmipleri arasında da çok parlak bir isim yok, ayrıca işin şow kısmında da aktif olabilecek bir isim(Mersin maçındaki coşmalarımızı hatırlayalım). 4 numarada da Burak'a verdim, ama 3 te CEvher'e verdim.

Yani oylamada duygusallık-mantıksallık dengesini biraz kurmamız lazım. Yoksa sadece 3 büyükler ve Karşıyaka ağırlıklı kadrolar olur. BU bir bakımdan Ming, Bateer, ZhiZhi li bir allstara benzer.

kerem tuncerı
harun erdenay
semsettın bas
burak sezgın
fatıh solak

malık dıxon
desean hadley
antanıo granger
rodney ellıott
erwın dudley

bıraz dan aılem adınada oy kullanacam.. :atki :atki :atki
sonra arkadaslarım......

Sorun sadece değişik mail adreslerinden yollamaksa MSN listemdeki isimlerin hepsini kullanırım IP kontrolü yoksa. Burak SEZGİN´in canı sağolsun :)

All-Star 2006 Bilet Satışları Başladı

25-26 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek olan “ALL-STAR 2006” organizasyonunun bilet satışı başladı. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir şölen havasında geçecek olmasının yanı sıra bayanlar ve erkekler liglerinin en önemli yerli ve yabancı yıldızlarını da basketbol severlere sunacak olan ‘All-Star 2006’nın biletlerine Biletix aracılığı ile ulaşmak mümkün. Satışına 28 Ocak Cumartesi gününden itibaren Biletix gişelerinden başlanan, 30 Ocak Pazartesi gününden itibaren ise http://www.biletix.com adresinden online olarak satışa sunulacak olan All-Star 2006 biletleri ayrıca 24-25-26 Şubat tarihlerinde organizasyona ev sahipliği yapacak olan Abdi İpekçi Spor Salonu önündeki gişelerden de temin edilebilecek.

BİLET FİYATLARI BELLİ OLDU
İki günlük kombine biletlerde özel bir indirim uygulanan satış tarifesine göre saha içi Loca biletlerinin fiyatları tek gün için 20-YTL, iki günlük paket içinse 30-YTL olarak, tribün bileti fiyatları tek gün için 10-YTL, iki günlük paket içinse 15-YTL olarak belirlendi. Tribünler biletleri kategorize edilmeksizin tek tip olarak satışa sunulurken, Loca biletleri ise numaralı olarak satışa çıktı.

ALL-STAR OYLAMASI DA BAŞLADI
Diğer yandan All-Star oylaması da 28 Ocak tarihinden itibaren http://www.tbl.org.tr, http://www.tbf.org.tr ve http://www.basketbolseverler.com sitelerinde start aldı. Basketbolseverlerin All-Star’da izlemek istedikleri yıldızları seçmek için yapmaları gereken tek şey bu sitelerde bulunan linklere tıklayarak karşılarına gelecek olan anketler üzerinden oy kullanmak olacak. 15 Şubat Çarşamba günü sona erecek olan oylamanın sonuçları ise, sanal ortamda kullanılan oyların, Türkiye Basketbol Ligleri’nde yer alan kulüplerden ve de spor yazarlarından gelen oylar ile birleştirilmesinin ardından düzenlenecek olan basın toplantısı ile kamuoyuna duyurulacak.

ŞÖLENE HAZIR OLUN
Konserler, gösteriler, yarışmalar, eğlenceler, saha içi şovlar ve tabii ki liglerimizde oynayan yıldız oyuncuların sahne alacağı birbirinden zevkli müsabakalar ile izleyenlere müthiş bir basketbol ziyafeti sunacak olan ‘All-Star 2006’ dahilinde, TBL ve TBBL’de forma giyen yerli ve yabancı oyunculardan oluşan karmaların karşı karşıya geleceği geleneksel gösteri maçları da oynanacak.

arkadaslar fenerlilere inat burak sezgin..fener macinda tam farki 2 siyiya inndirdik.. fenerliler sahaya onu bunu atti..ozellikle buraka cok buyuk hareketler ettiler..oyuncularimizin morallerini cok bozdular...fenerlilere inat burak sezgin..all star'da catlatalim fenerlileri....hic bi fenerliyede oy vermeyelim..galatasaraya yapılmış olan hareket bize de yapılmıştır... :atki :eek:key