All Star 2005-2006

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Dixon ve Burak bence de iyi fikirler.İkisinde birleşmeliyiz.
Türk oyuncularda genelde fazla taraftarı olmayan ama lige renk katan Büyük Kolej,Daçka gibi takımların oyuncularına oy vermeyi düşünüyorum.Bana Ender Arslan ve Mirsad Türkcan'dan daha cazip geliyorlar.
Yabancılarda ise belli başlı isimler var zaten.Beykozlu Dobbie benim ekstralarım arasında.
Bir de smaç yarışmasına bence Tuborglu Mike Bell'in de girmesi lazım.

Virginandhardly' Alıntı:
Abi Mustafa Kemal Bitim'in ve Burak Sezgin'in smaç yarışmasına katılması;Zeki Gülay'ın,Fatih Solak'ın üçlük yarışmasına katılması gibi bişiy olmaz mı?

Yaşın itibariyle böyle düşünmeni normal karşılıyorum. Mustafa Kemal BİTİM' in zamanında smaç şampiyonu olduğunu bilmediğin için böyle düşünmen doğal . Bununla beraber Burak SEZGIN' in genclik yıllarındaki smaclarını seyretmedigin icin de bunları yazmanı hoş karşılıyorum.

Cihad Sahini düsünüyorum aslinda smac yarismasinda gerci eski oyuncumuz ama oda galatasaraylidir. Gecen sene play-out ta bi smac vurmustu hala aklimda iyi bir aday olabilir

sino_00' Alıntı:
Cihad Sahini düsünüyorum aslinda smac yarismasinda gerci eski oyuncumuz ama oda galatasaraylidir. Gecen sene play-out ta bi smac vurmustu hala aklimda iyi bir aday olabilir
o smacı vurcaksa gelsn valla
bide malikten baska yabancı sokamazmıyız??? istesek çok rahat sokarız

Arda bence Burak Sezgin i All star kadrosuna katmak insanlara 3lük göstermekten başka birşey vermez ama Fatih Solak hem bloklarıyla hem smaçlarıyla All Star kadrosuna daha uygun bence , eğer birleşik bir oy gitcekse bu Fatih Solak ve Malik Dixon olmalıdır benim kanaatime göre.

Arda abi,eskiden Mustafa Kemal Bitim'in smaç şampiyonu olması veya eskiden Burak Sezgin'in çok iyi sıçraması bişiy ifade etmiyo.Sonuçta eski halleriyle değil,şu anki durumlarıyla bu yarışmaya katılabilirler ki katılacaklarına hiç şans vermiyorum.Ben sadece şu anı değerlendirdim yani eskiyi bilip bilmemem çok da fazla bişiy ifade etmiyo bu açıdan.Benim bildiğim bişiy varsa o da her ikisinin de bu açıdan milatlarını çoktan doldurmuş olduklarıdır ki zaten artık ikisi de içerden maçlarda bırak smaç vurmayı,sayı bulmakta zorlanıyolar.Ama görüşüne yine de saygı duyuyorum.

malik hakediyor ama all star olmayı. cünkü her özelliği var.

özellikleri;üclükcü,pota altında müthis hareketler yapıyor. kendi sutunu kendi yaratabilio. vs vs . cok zor bulunan tip. elemizden kacırmıyalım. all star plsun

allstar

beyler oylar kesinlikle birleşmeli ve malik kesin gider .bide oylarla ya burak yada hadley i gonderelim
:eek:key

bu arada http://www.tbl.org.tr sitesi yenilendi bayada güzel olmuş ama sitenin forumu resmen fenerbahceliler tarafından kuşatılmış oraya bir el atmak lazım bilmem yanlışmı düşünüyorum

duman 1905' Alıntı:
bu arada http://www.tbl.org.tr sitesi yenilendi bayada güzel olmuş ama sitenin forumu resmen fenerbahceliler tarafından kuşatılmış oraya bir el atmak lazım bilmem yanlışmı düşünüyorum

Ben siteye üyeyim ve ara sıra foruma da yazıyorum. Dogrudur Fenerbahceliler tarafından kuşatılmış olabilir ancak forum zaten çok kötü ve yazan fenerbahceliler de basketboldan bihaber coluk cocuklar.

'ALL-STAR 2006', 4-5 ŞUBAT TARİHLERİNDE İSTANBUL'DA...

Türkiye Basketbol Ligleri’nde "All-Star" heyecanı 4-5 Şubat haftasonunda yaşanacak. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Abdi İpekçi Spor Salonu’nun evsahipliği yapacağı dev organizasyon, TBL ve TBBL yıldızlarının katılımlarıyla müthiş bir şölene dönüşecek.

Türkiye Bayanlar ve Erkekler 1. Basketbol Ligleri’nde mücadele eden yıldız oyuncuların yanısıra, birçon ünlünün katılacağı ve müthiş şovların sergileneceği All-Star organizasyonu 4-5 Şubat tarihlerinde İstanbul’da yapılacak. Uzun bir aradan sonra geçtiğimiz yıl Abdi İpekçi Spor Salonu’nda organize edilen ve İstanbullu basketbolseverlerin yoğun ilgi gösterdiği bu büyük eğlenceye bu yıl daha da kapsamlı bir katılım sağlanacak.

Konserler, gösteriler, yarışmalar, eğlenceler, saha içi şovlar ve tabii ki TBL-TBBL yıldızlarının sahne alacağı müthiş müsabakalar ile izleyenlere müthiş bir basketbol ziyafeti sunacak olan ‘All-Star 2006’da yer alacak olan oyuncular ise basketbolseverlerin sanal ortamda kullanacağı oylar ile belirlenecek.

Türkiye Basketbol Federasyonu’nun resmi internet sitesi “www.tbf.org.tr” ve Türkiye Basketbol Ligleri’nin resmi internet sitesi “www.tbl.org.tr” aracılığıyla basketbolseverlere ulaşacak olan anketlere gelen oylar, bu müthiş şölende rol alacak olan oyuncuların isimlerini belirleyecek. Her iki sitede 16 Ocak Pazartesi günü start alacak olan oylama 27 Ocak Cuma günü akşamı son bulacak. All-Star seçilen oyuncuların isimleri ise, sanal ortamda kullanılan oyların, Türkiye Basketbol Ligleri’nde yer alan kulüplerden ve de spor yazarlarından gelen oylar ile birleştirilmesinin ardından 1 Şubat Çarşamba günü düzenlenecek olan basın toplantısı ile kamuoyuna duyurulacak.

16 Ocak' a kadar vaktimiz var. Şimdi yeni bir topic acıp anket yapacagım. Yabancı oyuncu konusunda zaten Malik DIXON da anlastıgımız kesindir.
All Star' a Türk oyuncu da sokabilmek için herkesin tek bir isim de karar varması oyları bölmemesi gerekiyor. Hangi oyuncu olacağına anket ile kararlaştıralım ...

Edit : Topiği şimdi açtım . Link aşağıdadır.

http://www.gsbasket.org/forum/viewtopic.php?t=2376

ARdaQue' Alıntı:
16 Ocak' a kadar vaktimiz var. Şimdi yeni bir topic acıp anket yapacagım. Yabancı oyuncu konusunda zaten Malik DIXON da anlastıgımız kesindir.
All Star' a Türk oyuncu da sokabilmek için herkesin tek bir isim de karar varması oyları bölmemesi gerekiyor. Hangi oyuncu olacağına anket ile kararlaştıralım ...

Edit : Topiği şimdi açtım . Link aşağıdadır.

http://www.gsbasket.org/forum/viewtopic.php?t=2376

cabuk yaparmısın oy atacam sana

Keşke tatile getirselerdi.Malum bu sene yarıyıl tatili Ocak'a kaydı.
Bir de bu sitelerde birden fazla oy atabilecek miyiz?

bir şey diyecem herkes malik dixon da karar kıldı ancak bu adam her neticede orada olacak bundan kimsenin şüphesi yok onu oraya biz göndermezsek spor yazarları ve teknik patronlar yollarlar bence bunun için biz 2. yabancıda karar kılmalıyız

gs den malik,william ve fatih gitmeli oylarımızı birleştirelim