Allie Quigley

Bizimkilerin başına ne düştüyse çok iyi olmuş :D
Sene boyu bu kafa ile gitmeleri dileğiyle... Quigley her takımın aradığı oyuncu bize de çok iyi gelecek eminim.
 
Bu yil butun sezon Wnba ligini takip etmis biri olarak soylebilirim ki muhtesem otesi bir transfer, nazar degmesin kizimiza basarili olacagindan zerre suphem dahi yok!
 
Çok iyi bir transfer oldu.Madem böyle bir kadro kuruyoruz lütfen kıta dışı hakkımızı iyi bir oyuncu alarak eksik parça kalmayacak şekilde kullanalım.Yazık etmeyelim takıma.
 
Tam bir firsat transferi oldu . Geçtigimiz ay WNBA all star'ın 3 sayi şampiyonudur kendisi.

[video=youtube;7HksObqBWHc]https://www.youtube.com/watch?v=7HksObqBWHc[/video]
 
445b5d3120474ca3a74b4dea9ad72163.jpeg


Galatasaray Kadın Basketbol Takımı’nın yeni transferi Allie Quigley, İstanbul’a geldi.

ABD’li basketbolcu havaalanında Galatasaray Spor Kulübü yetkilileri tarafından karşılandı.

Daha sonra Florya Metin Oktay Tesisleri’ne geçen Allie Quigley burada Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu. Quigley şu ifadeleri kullandı:
“Gerçekten Galatasaray’a geldiğim için çok heyecanlıyım. Oynadıkça bu heyecanımı yeneceğim. Sonuçta basketbol oynayacağız. Çok fazla süremiz yok. Hazır olmak için iki günüm var. Taraftarlara ban sosyal medyadan yazdıkları mesaj için çok teşekkür ediyorum. Umarım maçlarımıza gelip sezon boyunca desteklerini sürdürürler.”
 
Quigley para alamadığı için mi oynamıyor yoksa kulübün dediği gibi sakat mı ???

Quicley parasi odenirse donecekte bu kadroya takviye sart. Yedek kulubesinde 2. ligden gelen merve aylardir sakat aysegul ve altyapidan meltem inci gizem varken mac kazanamayiz tabi ki. As kadrodada 11de 2iyle oynayan altyapi oyuncusu irem ve kontenjandan gelen ozge var. Isin asli 3 yabanci haric topcu yok takimda
Bu yazim yalnis annasilmasin paradan gitmedi. Tedaviye gitti ve bu surede para odemelerinde sorun olmazsa donmemesi icin bi sebep yok yani tedavisi bitince donecek.
 
Kısa bir süre önce kendisinin takımdan kaçabileceğini düşünüp yazmıştım çok kötü olan kadro kalitesinden dolayı. Umarım öyle bir şey gerçekleşmez ve sadece sakattır.

Saygılar.
 
Bu hafta dönüyor Abd'den Quigley, tedavisi bitti orada, para yüzünden kaçacak karakterde biri değil, genel olarak kadın takımında maaşlar 1 ay geriden geliyor, erkek takımında da 2 ay geriden geliyor benim bildiğim, dizindeki sakatlık yüzünden gitmişti Abd'ye. Dönüşü için de tahminen biraz daha beklemek gerekicek, 3 haftayı bulur gibi dönmesi.
 
Ciddi anlamda takımı sabote ettiğini düşünüyorum. Yakın Doğu maçında sadece bir aylık maaşı ödenmediği için maça cıkmadı. Girona maçının son saniyesinde bomboş pozisyonda garanti iki sayıya gidip maçı kazandırmak varken üçlük denedi ve kaçırınca üstüne süre bitmek üzereyken faul yapıp rakibe iki atış verdi. Bence hemen kovulmalı.
 

Üst