alpellanın misyonu ve vizyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FB_asket_12' Alıntı:
valla görücez bu sezon en iyi takımın kim olduğu ortaya cıkacak Açıkcası çokta zekiyimdir.
ne kadar zeki olduğun belli. sen zaten feneri tutmakla ve bu foruma girmekle ne kadar zeki olduğunu gösteriyosun herkese. bilmem anlatabiliyor muyum? ayrıca bende aynısını söylüyorum görücez bakalım bu sezon en iyi takım kim olucak. bizim takımımız zaten Türkiye'nin en yürekli takımıdır. bu sezon sportif anlamda da eminimki başarı gelicektir. sizin takımınızın oyuncuları ise napıyo? birisi futbolda bir baba hindi çektiriyo, birisi ise bi derbi maçında rakip takımın "BAYAN" antrenörüne küfür ediyo. zaten burdan da sizin takımın ne kadar ahlaklı olduğu belli oluyo. başarı sadece sahada iyi bi oyun oynamakla gelmiyo, başarı aynı zamanda birlik ve beraberliklede geliyo. bunların olması içinde "AHLAK" gerekir. gerçi bu kelime fenerlilere baya bi uzak ama umarım öğrenirsiniz yakında.

Birbirinize kırıcı laflar etmeden tartışın. Konu Alpella, döndü dolaştı Fatih'e geldi. Eğer illa tartışmak istiyorsanız bu konuyu Fatih topici var, ve ayrıca tartışmayı da "basketbol" kökenli yapın. Atıyorum sauvnasmı iyi diyen bloklarından bahsetsin, tersini savunan yer kaybetmesinden vs... Yoksa bu gidişatta küçük laf yarışları olur ancak o da basit bir iştir.

emregs' Alıntı:
FB_asket_12' Alıntı:
valla görücez bu sezon en iyi takımın kim olduğu ortaya cıkacak Açıkcası çokta zekiyimdir.
ne kadar zeki olduğun belli. sen zaten feneri tutmakla ve bu foruma girmekle ne kadar zeki olduğunu gösteriyosun herkese. bilmem anlatabiliyor muyum? ayrıca bende aynısını söylüyorum görücez bakalım bu sezon en iyi takım kim olucak. bizim takımımız zaten Türkiye'nin en yürekli takımıdır. bu sezon sportif anlamda da eminimki başarı gelicektir. sizin takımınızın oyuncuları ise napıyo? birisi futbolda bir baba hindi çektiriyo, birisi ise bi derbi maçında rakip takımın "BAYAN" antrenörüne küfür ediyo. zaten burdan da sizin takımın ne kadar ahlaklı olduğu belli oluyo. başarı sadece sahada iyi bi oyun oynamakla gelmiyo, başarı aynı zamanda birlik ve beraberliklede geliyo. bunların olması içinde "AHLAK" gerekir. gerçi bu kelime fenerlilere baya bi uzak ama umarım öğrenirsiniz yakında.

ahlaklı olmayı sizden öğreneceksek aman kaolsın sonra ahlakımız daha çok bozulur BASKETBOL HAKKINDA KONUŞALIM

cemcemgs' Alıntı:
Birbirinize kırıcı laflar etmeden tartışın. Konu Alpella, döndü dolaştı Fatih'e geldi. Eğer illa tartışmak istiyorsanız bu konuyu Fatih topici var, ve ayrıca tartışmayı da "basketbol" kökenli yapın. Atıyorum sauvnasmı iyi diyen bloklarından bahsetsin, tersini savunan yer kaybetmesinden vs... Yoksa bu gidişatta küçük laf yarışları olur ancak o da basit bir iştir.

HAKLISIN BEN YAPICI ELEŞTİRİLERDE BULUNURKEN BAĞZI ARKADAŞLAR YIKICI ELEŞTİRİLERDE BULUNUYOR

FB_asket_12' Alıntı:
emregs' Alıntı:
[quote="FB_asket_12":8879e]valla görücez bu sezon en iyi takımın kim olduğu ortaya cıkacak Açıkcası çokta zekiyimdir.

ahlaklı olmayı sizden öğreneceksek aman kaolsın sonra ahlakımız daha çok bozulur BASKETBOL HAKKINDA KONUŞALIM[/quote:8879e]
belli hangi takımın taraftarının daha ahlaklı olduğu. ayrıca basketbol hakkında konuşalım diyosun ama seninle basketbol hakkında da konuşulmaz. çünkü sen basketboldan da anlamıyosunki. zaten fatih fb'den başka her takımda oynayabilir demen senin basketboldan ne kadar anladığını gösteriyor. sen bu foruma öylesine girmişsin. bu foruma ortalığı karıştırmak için girmişsin. dün girdin bu foruma ama 2 gün içinde forumun bütün düzenini bozdun. ya üstelik basketboldan birazcık dahi anlasan içim yanmiycak ama sen basketbolun b'sini bile bilmiyosun yani. bide gelmişsin basketbol hakkında konuşalım diyosun. seninle nasıl konuşabiliriz ki basketbol hakkında ya.

FB_asket_12' Alıntı:
redsong' Alıntı:
[quote="FB_asket_12":7c550]
redsong' Alıntı:
alpella'nın misyonu fenerin altına yatmak!!!!

YORUMSUZ
senin bu forumda yazmanı sağlayan eziklik nedir?

Ahlak kurallarını aşmadan istediğim bir takımının formuna girip yorum yapma hakkına sahibim ve bunuda yapıyorum bunun eziklikle hiçmi hiç ilgisi yok umarım mutlusundur[/quote:7c550]
ulan sen mi ahlak kurallarını aşmıyosun :kop :kop :kop

Bu tarz konusmalar tekrarlandığı takdirde herbirinize SÜRESİZ NO POST cezası verilecektir.

FB_asket_12 ; seninle daha önce de konuştuk, buranın bir Galatasaray forumu olduğunu unutmadan takip edip yazmak istiyorsan yaz. Insanlarla polimiklere girmek sana birşey kazandırmaz.

Fatih SOLAK Galatasaray' da da bile doğru düzgün ilk 5 çıkamadı geçen sene. Bu işin Fenerbahcesi Galatasaray yok; Fatih' in fiziğinde bir oyuncu biraz daha yetenekli olsa Avrupa' nın her takımında ilk 5 çıkar.

Bu forumda bir daha senin de içinde olduğun bir polimik okumak istemiyorum. Ben de birkaç Fenerbahce forumuna üyeyim ama bu şekilde her topiğe atlamıyorum ve insanların gücüne gidebilecek mesajlardan da kaçınıyorum. Biraz daha dikkat ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...