Altyapı Maçına Topluca Gidelim..

Maçın başları oldukça güzeldi hatta bir ara farkı 6-7 sayı kadar açtık.. Fakat ardından rakibimiz (FBnin pilot takımı) sazı eline aldı vede farkı teker teker indirmeye başladı.

Arka arkaya gelen sayılar ile boş dönülen hücumlar sonrası geriye düştük. Ardından Özge'nin çabalarına rağmen, Merve ve Ayşe'nin pasif oyunununda etkisiyle maçtan koptuk.Bir ara sayı farkı 25 falan oldu 3.çeyrekte..

Rakipteki 6 numara muhteşeme yakın oynadı.. Top çaldı, asist yaptı ben en son 5 tane üçlük saydım :) Kız gerçekten etkili oynadı..

Merve'nin kötü oynaması, pota altında Özge'nin ne kadar çabalasada başarısız olması maçı rakibe hediye etti.

Pota altında şut atmak yerine pas yapan vede defansta çok açıklar veren takımımız bu maçı kaybetti.
Ama hocamızında dediği gibi " Kaybetmek veya atamamak hiç önemli değil, önemli olan morallerin bozulmaması vede maçı kazanmak için bir şeyler yapmak. Sırf oynamak için oynamamak.."

Takımın durumunu hocamız aldığı molada özetlemişti aslında..

Bu arada Büşra'nın ağladığını görünce açıkcası bende fena oldum.. Kaçırdığı atışlar sonrası morali iyice bozulan, bir ara tabelaya bakıp oyundan iyice düşen vede kenara geldiğinde gözyaşlarına engel olamayan yavru Aslanımıza herşeye rağmen teşekkürler..

Canları sağolsun.Her maçı kazancağız diye bir şey yok.

Yalnız perşembeleri salona gitmek ölümmüş Bayrampaşa'da.Pazarın içinden yürümek bizi yaptığımız bol aktarmalı yolculuktan çok daha fazla yordu,büyük eziyet hakikaten.

Cumartesi günü 11.30'da Bayrampaşa'da Beşiktaş ile genç bayan maçımız var.Kalkabilirsek ona da gideceğiz.

Levent ÖKTENER' Alıntı:
bayrampaşa salon konum olarak çok kötü yerde ya..caferağa ' da olursa bide üstüne bildirirseniz burda çiçek gibi olur..

Bizim evin karşısında :) Tribünü güzel ama yani destek verilebilecek cinsten bir tribünü var. Buyrun gelin Bayrampaşa'mıza.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Canları sağolsun.Her maçı kazancağız diye bir şey yok.

Yalnız perşembeleri salona gitmek ölümmüş Bayrampaşa'da.Pazarın içinden yürümek bizi yaptığımız bol aktarmalı yolculuktan çok daha fazla yordu,büyük eziyet hakikaten.

Cumartesi günü 11.30'da Bayrampaşa'da Beşiktaş ile genç bayan maçımız var.Kalkabilirsek ona da gideceğiz.

Pazarın içinden yürümek zorunda değilsiniz salona üst sokaktan doğru da gelip sadece 10 metre falan pazara girmiş olarak ulaşabilirsiniz =)