Angel McCoughtry

Bu kontratları kim yapıyor ? sezon sonuna kadar kontratı varsa ve gelmiyorsa tazminat açarsın. euroleague performansı rezaletti bide üstüne gidince son yıllardaki en kötü transferimiz de diyebilirim.

Sakatlığından(!) dolayı sanırım kesin olarak dönmüyor(muş).

Gelmesi zaten süprizdi, çok bile durdu. Kendi insiyatifiyle gelmemezlik yaparsa kulübün feshetme hakkı doğuyor diye biliyorum, emin olmamakla beraber. Kulübün doktorlarının muayene sonrası söylediği 3 haftalık dinlenmeye ihtiyacı olduğu, koçun 3 hafta aramızda olmayacak demesinin sebebi bu. Ondan sonrası kendi bileceği iş...

bu sene bu üçüncü oldu. şube değil çiftlik.

2016'da Lloyd'la başladı, istikrarla devam ediyoruz her sezon...

Sakat falan değildir, bu hanımefendi ile yolları ayırmamız gerekiyor bence. transferde artık angel gibi isimler yerine, anete gibi savaşcı avrupalılara yönelmeliyiz.

Niye geldi, niye gidiyor bu. Hiç bişey anlamadım bu işten. Hep bizi buluyor böyle durumlar, kaçıncı oldu bu. Kafasına esen gidiyor, tam tersi olsa biz tazminat ödüyoruz, bize yapıldığı zaman hiç bişey olmuyor. Niye kontrat yapılıyor o zaman anlamıyorum ki.

Ya kontratlarda saçma sapan maddeler var, yani oyuncunun çıkış için elinin kuvvetli olması. ya da tazminat hakkımız olmasına rağmen kolaylık sağlıyoruz.

Sozlesmelerde guclu kalabilmek icin once maddelere uymak gerekir. Kesin olarak bilmiyorum ama odemler buyuk ihtimalle gunu gunune yapilmamistir, bu da kulubun elini zayiflatir. Oyuncu gitmeyi kafasina koyarsa bunu bir sekikde kullanir. Yasanmis yakin ornek erkek takiminda koc cekti gitti, ustune saglam tazminat kazanip erken emekli gibi birsey oldu mesela.

Sozlesmelerde guclu kalabilmek icin once maddelere uymak gerekir. Kesin olarak bilmiyorum ama odemler buyuk ihtimalle gunu gunune yapilmamistir, bu da kulubun elini zayiflatir. Oyuncu gitmeyi kafasina koyarsa bunu bir sekikde kullanir. Yasanmis yakin ornek erkek takiminda koc cekti gitti, ustune saglam tazminat kazanip erken emekli gibi birsey oldu mesela.

Sağlam tazminat dediğiniz şey hak ediştir bir kişinin sözleşmesini fesh ederseniz hak edişini de ödemek zorundasınız. Angel geleli 1 ay oldu olmadı ne ara ödemeyi gerekçe gösterip ayrılabilir ki? Hadi Angel öyle diyelim. Courtney Williams ya da Bella Alarie'de "ailevi sebepler" gerekçe gösterilip ayrıldı baktık İspanya'ya gitti. Burda başka bir sorun olması daha muhtemel değil mi?

Bence para konulari duzenli olsa diger sorunlar minimumda kalir. Hakedisler zamaninda yapildi mi, sanmiyorum.

Ayrica ben taraftarim ne hocalar gorduk tazminatsiz ayrilip kulube iyilik yaptilar. Herkesden tabi boyle bir aidiyet beklenmez, hakedisini alir yoluna gider. Buna da hayirli olsun deriz ama alkis tutacak degilim elbette.

Herkesin kişiliği karakteri kendine. Ben de taraftarım ama kimsenin parasında gözüm yok. O yüzden beğenmediğimi eleştirir, beğendiğimi de severim. Cebine giren çıkan para kendi meselesi. Neyse bu ayrı bir nokta, Angel'ın sorununun para olduğunu düşünmüyorum. Çünkü kulüpte geçirdiği süre para konusu olacak kadar uzun bir süre değil. Muhtemelen WNBA sezonuna hazırlanmak için oynamak istemiyor sakatlığını bahane ederek.

Bu oyunculara maaşta sıkıntı mı var, mobbing mi var, taciz filan mı var, ne diye böyle giden gelmiyor? Ayrıca neden iş sadece tek taraflı fesihe gidiyor da hiç haklı taraf olarak davalık olmuyoruz. Enteresan bir hadise.

Bu oyunculara maaşta sıkıntı mı var, mobbing mi var, taciz filan mı var, ne diye böyle giden gelmiyor? Ayrıca neden iş sadece tek taraflı fesihe gidiyor da hiç haklı taraf olarak davalık olmuyoruz. Enteresan bir hadise.

Bunu yazmaya geliyordum. Biz nasıl oyuncunun maaşını ödemeyince oyuncular bize dava açıyorsa, oyuncu kontratının gerekliliklerini yapmıyorsa sende o davayı açacaksın. Maddi manevi olarak zarar görmemiz bir yana yapılmış olan bütün planlar çöpe gitti. Ama büyük ihtimalle bizim yönetimimiz hiçbir şey yapmayacak ve bu Angel'ın terbiyesizliği de yanına kar kalacak.