aralık ayının oyuncusunu seçelim

size göre takımızda aralık ayının en iyi performansını gösteren oyuncu kimdi?

• 4-Erdem Türetken

Oy: 0 0.0%
  • 7-Tufan Ersöz

• 8-Charles Gaines

• 11-Fatih Solak

• 12-Hüseyin Beşok

• 15-Cemal Nalga

• 17-Dee Brown

• Kullanılan toplam oy
    76
Chris OWENS !!

Mükemmel bir performans..

3 numara beklerken takıma katıldığı için biraz burun kıvrılmıştı..

Ancak oynadığı mevkii ve gösterdiği performansla alkışı hakediyor..

bende zorlandım ama oyumu hüseyin beşoka verdim fenerbahçe ve telekom maçlarında gerçekten çok iyiydi takım zorlandığında hep o vardı sahneden

ya bu arada en iyi olmasada jüri özel ödülünü ben erdem türetken'e veriyorum. en sevdiğim oyuncu tipi, ve kapasitesini her maç sonuna kadar zorlayan Türkiye'deki ender oyunculardan biri,
belki hiçbir zaman 25-30 sayı atmayacak ama deli gibi savunma yapacak bazen ceza üçlüğü atacak, top çalacak fast break'e en önde koşacak vs.
özetle;
Erdem'i çok seviyorum : )

Bence Owens sene başında transferinde olan endişelerimizin hepsini boşa çıkardı. Şutu, atletikliği ve enerjisi ile çok önemli bir oyuncumuz. Bence bu ay zirve yaptı. Bunu hak ediyor. Hite, Gaines, Hüseyin ve Dee'de bu ay iyidi. Hüseyin' alıştık zaten. Dee istikrarı bulmaya başladı... Gaines sonunda potalardan birini kırcak olacağı o... Hite nasıl o kadar zıplıyor anlamış değilim. Ayağının altında yayı geçtim tramplen falan var heralde...

Dee Brown, ULEB'te de, TBl'de de çok iyi oynadı, aynı şekilde Owens da mükemmel oynadı..
Bana kalırsa ikisi de ayın oyuncusu, hatta tüm takım ayın oyuncusu.. :)

Ayrıca Hite'ı da unutmayalım, ULEB'te 7.Haftanın MVP'si O...

Ancak Owens Efes Pilsen ve Charlaroi maçlarında kendinden bekleneni veremedi...
Yaptığı basit top kayıpları (özellikle stepsler) canımızı fazlasıyla yaktı...
Bir de orta mesafe şutları da girmeyince işi zora soktu. Charlaroi maçının en kritik anında Len Matela'ya takılması beni oldukça şaşırttı. Son 1 dakika kala farkı 2 ye indirecekken farkın 6 ya çıkmasına neden oldu.Ancak herşeye rağmen Aralık ayındaki harika performansı bu hatalarını örtecek düzeydeydi.
Umarım Ligin 2. Yarısıyla beraber tekrar Eski Owens olur çünkü buna bugünlerde fazlasıyla ihtiyacımız olacak ... !