Arda ve Yabancilarla Roportaj

Biraz gec oluyor ama roportajlari yapanlara tesekkurler. Ozellikle yabanci oyuncularla yapilani zevkle okudum, Amerikan universite basketbolunu yakindan takip eden biri olarak. Umarim bir sekilde en azindan Boddicker seneye de kalir ama bakip gorecez.

Doga

henuz yeni okudum bu roportajları.
ama çok samimi ve güzel.
arda için şunu söyleyebilirim ki,
bu sezon eski performansından uzak gözüksede bize uzun yıllar hizmet edebilir.

Biraz pişkinlik yaparak sizden bir de Donald Little röportajı rica edeceğim.Yabancı oyuncular bitince de Cihad Şahin,İsmet Hacıoğlu ve Fatih Ünal röportajları olabilir.Ben galiba biraz fazla pişkinim. 8) 8)

hallederiz koch... sanırım kimse buna hayır demez...
özel olarak merak ettiğin şeyler varsa donald hakkında bana pm de geçebilirsin.. sorar öğrenirim

utku' Alıntı:
hallederiz koch... sanırım kimse buna hayır demez...
özel olarak merak ettiğin şeyler varsa donald hakkında bana pm de geçebilirsin.. sorar öğrenirim
Çok sağol Utku.Üç aşağı beş yukarı aynı şeyleri düşündüğümüz için pm çekme gereği duymadım.NBA yaz ligi olayı ve yaz ligi olmazsa Galatasaray'a dönüp dönmeyeceğini sormanız yeterli...Gösterdiğin ilgi için tekrar teşekkürler.

helal olsun arda abi sen ulkere gıttıgınde cok uzulmustum ama gelınce tekrar gs ye cok sevındım yabancılarımız ıyıde arkadaslar bızde robert koch vardı o adamı getırseler bızı kımse tutamaz vallahı super adam hem 3 lukcu hemde pıvot

habib40' Alıntı:
helal olsun arda abi sen ulkere gıttıgınde cok uzulmustum ama gelınce tekrar gs ye cok sevındım yabancılarımız ıyıde arkadaslar bızde robert koch vardı o adamı getırseler bızı kımse tutamaz vallahı super adam hem 3 lukcu hemde pıvot
Arkadaşım bir iki konuyu yanlış biliyorsun.Koch pivot değildi.Hatta bize geldiğinde bir ara SF diye lanse edilmişti.İdeal pozisyonu PF'di.Çok kötü bir sakatlık geçirdi.Ardından galiba İtalya 2. ligine gitti.Bu kadar olaydan sonra tekrar bize gelmesi zor gibi.Gsbasket de Türkiye'nin her tarafına yayılıyor.Yazılarını bekliyoruz.