Armanın hakkını veren basketbol takımımızla gurur duyuyorum.

Ben bu "takım" için diyecek söz bulmakta artık zorlanıyorum.

Müthiş azim, müthiş mücadele, yenilgiyi hiç bir şartta ve koşulda asla kabullenmeme...

Tek kelimeyle inanılmazsınız aslanlar !

GURUR DUYUYORUM !!!

sağlam 2 yerlimiz olsaydı biri pivot olmak üzere 8 sayı 8 ribaunt ortalamayla oynayan bir yerli pivotumuz olsaydı şerefsizim şampiyon olurdu bu takım sizlerle gurur duyuyoruz

Sistemin ve oyuncuları bu sisteme inandırmanın karşılığını fersah fersah aldık. Ligin açık ara en zevk veren basketbolunu oynayan takımız. Bunun için bu oyuncuları getiren Okan Çevik'e teşekkür etmek lazım ama teşekkürlerin en az yüzde 80'ni ni Cem Akdağ ve yardımcılarına vermek lazım. Takım hiçbir zaman vazgeçmedi, hiçbir zaman boşvermiş davranmadı. Son yıllarda klubümüzün başına gelen en güzel olaydır bu takımın oynadığı basketbol.
Herkesin imrenerek ve korkuyla baktığı bu takım play-off'a kalsın kalmasın sezonun takımıdır.

30 Yaşındayım 7,8 yaşından beri basketbol takımımızı takib ediyorum 1984-86 yıllarında ki şampiyonlukları hayel meyal hatırlıyorum. 1989-90 yılında ki şampiyonluğumuzu 1994-95 yılında ki Kupa Şampiyonluğunu dün gibi hatırlıyorum. Hakan Yörüloğlu, Pete Willıms, Lütfü Arıboğan, Ömer Büyükaycan saya bilirim. Forumda 15-22 yaşında ki arkadaşların bahsede bileceği bir şampiyonlukları yok sadece bir iki derbi zaferi ama bu sezon Galatasaray Basketbol Takımını takib eden taraftarın bahsede bileceği Armanın Hakkını veren
Aslan Yürekli Basketbolcularımız var. Playofflara kalırız veya kalamayız belki playofflarda ilk turda eleniriz. Ama bu takımın Arma Sevdasını, Takımdaşlığını, Kenetlenmesini, Rancik'in Armayı öpmesini, Wilkinson'un acılar içinde oynamasını,
Jasaitis'in omuzunda ki sakatlığa rağmen oynaması , Dairus'un adelesinde ki yırtığa rağmen kendini riske ederek oynaması Tufan'ın takımı ateşlemesi, Yerli ve yabancı oyuncuların uyumu Türkiye'de nadir görülen yabancı basketbolcuların sakat sakat oynaması Lig Şampiyonu olamasak bile gönülerin Şampiyonu Takımız Yıllar geçsede UNUTULMAYACAK.

Bu kadar rezilliklerle başlanan bir sezonda işin peşini bırakmayıp bize bu ana dek Play Off heyecanı yaşatabildiğiniz için sonsuz teşekkürler aslanlar.

Canınız sağolsun !

Bende gurur duyuyorum "Galatasaray Erkek Basketbol Takımı"mızla.Keşke muhteşem beşlimiz yerine bir tane yerli pivotumuz olsaydı ya da Cemal ceza almamış olsaydı, o zaman bu takım play-off'da finale kadar çıkardı ama yetersiz yerli oyuncularımız yüzünden erken kapattık sezonu...
:(

Cumartesi hiçbir kuvvet Abdi İpekçi'de olmamamı engelleyemez.Takımı alkışlamak için orada olacağım...

Şu kısıtlı kadroya ve yaşanan onca güçlüğe rağmen takımımızın başını dik tuttuğunuz için hepinize helal olsun. Hepinizle gurur duyuyorum. Keşke İstanbul'da olsam ve son maça gelip 40 dakika ayakta alkışlasam.