Aslan gibi olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emregs' Alıntı:
FB_asket_12' Alıntı:
emregs' Alıntı:
ARdaQue' Alıntı:
FB_asket_12":ba876]allahtan tek temennimiz galatasaray erkek basketbol takımı istediği başarılara bu sene ulaşır[/quote] Bu mesajı pek çözemedim. Bir Fenerbahceli olarak mı bu temennidesin? Nick in Fenerbahceli oldugunu gösteriyor sanki.[/quote] evet ya bende anlayamadım arkadaşın ne demek istediğini :? zaten son zamanlarda forumumuzda çok ilginç olaylar olmaya başladı malesef. şimdide bu mesaj. benim kafam acayip karışmaya başladı vallaa. inşallah kötü bişiyler olmaz.[/quote] yooo yoooo sakın yanlış anlamayın biz düşman değilşizki niye bunda bir kötülük arıyorsunuz ki ?[/quote] aynı şeyi bizden birisi yapsaydı yani bi GS'li fb forumuna böyle bişiy yazsaydı senin yazdığın gibi bişiyler yazsaydı bizim başarılı olmamızı temenni etseydi acaba sen ve diğer fb forumu üyeleri ne düşünürdünüz gerçekten çok merak ediyorum. ya ben açıkça ne düşündüğümü söyliycem. tamam belki iyi niyetli biri olabilirsin ama ben senin yazdıklarından çok kıllandım. bunu çok açık bi şekilde söylüyorum. bi fb'linin GS forumuna böyle bişiyler yazması beni hem çok düşündürüyor hemde çok kıllandırıyor..[/quote:ba876] Benimde aklıma gelmezdi ben GS formuna böyle şeyler yazmam ama Gs' bi arkadaş Fenerbasket Formuna Fenerbahçe İle ilgili güzel şeyler yazmıştı benimde gerçekten hoşuma gitti bende bir karşılık olarak Yeni sezonda takımınıza başarılar diliyorum bunda kıllanmaya gerek yok KILLANAN VARSA [url="http://www.fenerbasket.com' Alıntı:
http://www.fenerbasket.com[/url] ' a girip boşuna tedirginliklerinin sebebini anlarlar UMARIN SORUNU CEVAPLAMIŞIMDIR.

( ARdaQue )

Biraz geç oldu ama hayırlı olsun beyler. Umarım sizler de bizim gibi fedakarlıklar yapıp sitenizi ve bu değerinizi uzun süre ayakta tutabilirsiniz.

Gercekten de Turk basketbolu için Galatasaray ve Fenerbahce gibi genclik kulüplerine gönül vermiş insanların basketbol içerikli siteler ortaya çıkarıp maddi manevi desteğini vermesi çok önemli.

Tekrardan hayırlı olsun dileklerimle.

P.S. : Mesajın ilk sayfalarında okudum. Ftw kardeşimiz GSbasket-Fenerbasket maçı teklif etmiş. Ben de GSbasket.Org' un yöneticilerinden biri olarak bu olaya olumlu yaklaşıp, teklifi tekrarlıyorum. Gayet güzel olur, birlik beraberlik de sağlanmış olur.

Galatasarayli arkadaşımıza burdan teşekkürler

Neyse beyler uzatmayın lütfen olayı. Fenerbasket.com da benim yazdığım bir mesaj sonrası arkadaş da buraya uye olup içinden gelerek bir mesaj yazmıs.

ARdaQue' Alıntı:
Neyse beyler uzatmayın lütfen olayı. Fenerbasket.com da benim yazdığım bir mesaj sonrası arkadaş da buraya uye olup içinden gelerek bir mesaj yazmıs.

arkadaşım merhaba mesajın için çok teşekkür ederim bizzat sana ulaşması için burdan yolladım gercekten iii düşüncelerin için saol

FB_asket_12' Alıntı:
emregs' Alıntı:
FB_asket_12":cb8f8][quote=emregs][quote=ARdaQue][quote="FB_asket_12":cb8f8]allahtan tek temennimiz galatasaray erkek basketbol takımı istediği başarılara bu sene ulaşır[/quote] Bu mesajı pek çözemedim. Bir Fenerbahceli olarak mı bu temennidesin? Nick in Fenerbahceli oldugunu gösteriyor sanki.[/quote] evet ya bende anlayamadım arkadaşın ne demek istediğini :? zaten son zamanlarda forumumuzda çok ilginç olaylar olmaya başladı malesef. şimdide bu mesaj. benim kafam acayip karışmaya başladı vallaa. inşallah kötü bişiyler olmaz.[/quote] yooo yoooo sakın yanlış anlamayın biz düşman değilşizki niye bunda bir kötülük arıyorsunuz ki ?[/quote] aynı şeyi bizden birisi yapsaydı yani bi GS'li fb forumuna böyle bişiy yazsaydı senin yazdığın gibi bişiyler yazsaydı bizim başarılı olmamızı temenni etseydi acaba sen ve diğer fb forumu üyeleri ne düşünürdünüz gerçekten çok merak ediyorum. ya ben açıkça ne düşündüğümü söyliycem. tamam belki iyi niyetli biri olabilirsin ama ben senin yazdıklarından çok kıllandım. bunu çok açık bi şekilde söylüyorum. bi fb'linin GS forumuna böyle bişiyler yazması beni hem çok düşündürüyor hemde çok kıllandırıyor..[/quote:cb8f8] Benimde aklıma gelmezdi ben GS formuna böyle şeyler yazmam ama Gs' bi arkadaş Fenerbasket Formuna Fenerbahçe İle ilgili güzel şeyler yazmıştı benimde gerçekten hoşuma gitti bende bir karşılık olarak Yeni sezonda takımınıza başarılar diliyorum bunda kıllanmaya gerek yok KILLANAN VARSA [url="http://www.fenerbasket.com' Alıntı:
http://www.fenerbasket.com[/url] ' a girip boşuna tedirginliklerinin sebebini anlarlar UMARIN SORUNU CEVAPLAMIŞIMDIR.[/quote:cb8f8]
bilmiyorum belki yanlış yapıyorum ama ben hala kıllanmaya devam ediyorum. ayrıca şunuda söylemek isterim bu kıllanmamın sebebi sadece sen değilsin arkadaşım. bu aralar forumda ilginç bi kaç olay oluyor. bu olaylarında etkisi var ama yinede senin yazılarına kıllanmadım dersem yalan olur. neyse Arda abi konuyu uzatmamızı istemiyor. bende uzatmiycam. zaten eğer ortada bişey varsa çıkar yakında kokusu. umarım Galatasarayımıza zarar vericek hiç bişey yoktur ortada..

FB_asket_12
Şu an için gönderdigin mesaja iyiniyetli bakıyoruz. Yalnız biraz daha gercekci ol gönderdigin mesajlarında "allahtan tek temennimiz galatasaray erkek basketbol takımı istediği başarılara bu sene ulaşır,Evet fenerbahçe taraftarı olarak temenni ediyorum" gibi laflar karın doyurmuyor.
Sadece kendi adına konusup Galatasaray'a basarılar diliyorum deseydin cok daha mantıklı olurdu.

ya açıkçası lafımın buralarakadar geleceğini düşünmemiştim ama olsun dediğiniz gibi arda uzatmamızı istemiyor

İNŞALLAH BAŞARILI OLURSUNUZ !!!!!!!!

Önder' Alıntı:
FB_asket_12
Şu an için gönderdigin mesaja iyiniyetli bakıyoruz. Yalnız biraz daha gercekci ol gönderdigin mesajlarında "allahtan tek temennimiz galatasaray erkek basketbol takımı istediği başarılara bu sene ulaşır,Evet fenerbahçe taraftarı olarak temenni ediyorum" gibi laflar karın doyurmuyor.
Sadece kendi adına konusup Galatasaray'a basarılar diliyorum deseydin cok daha mantıklı olurdu.

onder abı arkadasın ımzalarına bakarsan zaten burda bı terslık ortaya cıkıo bence bı duzenleme yapılmalı

Tamam beyler; arkadaş 18 yaşında ve biraz da tecrübesiz . Ama tamamen iyi niyetiyle yazmış olduğu mesajlar var. Bu konunun fazla uzatılmasını istemiyorum.

Ayrıca kendisinin imza sını da editledim. Imza konusanda kendisi de fazla abartmaması gerektigini anlayacaktır.

ARdaQue' Alıntı:
Tamam beyler; arkadaş 18 yaşında ve biraz da tecrübesiz . Ama tamamen iyi niyetiyle yazmış olduğu mesajlar var. Bu konunun fazla uzatılmasını istemiyorum.

Ayrıca kendisinin imza sını da editledim. Imza konusanda kendisi de fazla abartmaması gerektigini anlayacaktır.

anlayısın ve yaptıgın ıcın saol arda abı :eek:key

ben teşekkür ederim yani göyle bir krize yol açtığım içinde üzüldüm.

Bagımsız bir topic olmasına karsın sayfalar ilerledikce topic sacma sapan bir hal aldı. Burasını kilitliyorum.

Ayrıca küfür eden mert1905 de "şimdilik" 1 hafta NO POST cezası almıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...