ASVEL-GALATASARAY maç yayını

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yiğiter uluğunun dediklerine gore

maçın yayınlanması için fransadan yayın olması gerekiyormuş ve fransada normalde bu maçın yayını yok ama kendilerinin ve ulebin baskısıyla fransız tvsinin maçı yayınlama durumunun olduğunu maç için bütün girşimleri yaptıklarını yüksek sayılacak bir meblağ önerdiklerini ve ksein durumun yani franszı tvsinden gelecek haberin en cumartesi akşamı oluşacağını ama 100de 99 şeklde maçın 21.30da canlı yayında verileceğini soyledi

beşiktaş maçıda 19.00da naklen verilyo

Yayın olmazsa çıldırırım, çıldırmakla kalmaz kudururum. Kafamı ekrana vurarak protestovari çığlıklarla manyayışımı süslerim. Ağzımı bozarım, agresifleşirim, psikopata bağlayış da pekala sözkonusu olabilir. Bu maçı vermeyecekseniz neyi vereceksiniz gibisinden isyankar bir cümle sarfederek ağlarım zırlarım binbir türlü çakallık düşünür bir nane bulamayıp kıçımın üstüne oturup forumdaki yazılı canlı yayını takip ederim.. Yayın olmadığı takdirde..

ama olmalı olacak yapılmalı yapılacak bu yayın :?

Ya bu maçın yayını nasıl olmaz !!Böyle önemli bir maç.Fransızlarda kendi takımlarınıda boşamı atıyor.Yani mantıklı değil bence maçın yayınlanmaması.

Arkadaşlar şu ana kadar ulebde deplasmanda oynadığımız maçlar tv den verilmedi kanal 24 iç saha maçlarımızı veriyordu ama bu maçın verilmesi şart verilmesse bu taraftara yapılan büyük bir haksızlık olur.
24 ün veya skytürk ün maçı vereceğini umuyorum

Ahmet Şakir Müftüoğlu' Alıntı:
Arkadaşlar şu ana kadar ulebde deplasmanda oynadığımız maçlar tv den verilmedi kanal 24 iç saha maçlarımızı veriyordu ama bu maçın verilmesi şart verilmesse bu taraftara yapılan büyük bir haksızlık olur.
24 ün veya skytürk ün maçı vereceğini umuyorum
Maçlarımız SKY Türk vermiyor.SKY Türk sadece Efes Pilsen'in maçlarını veriyor.

Bu maçın yayınlanması lazım kesinlikle.Ben fransız tv sinin de bu maçı yayınlamayacağını düşünmüyorum.Bir şekilde yayınlar fransızlar bu maçı.Beni asıl endişelendiren kanal 24 ün bi günde 2 maç yayınlamak istemeyebileceği ihtimali ve bunu da taraftarlara nazik bi şekilde anlatmanın en iyi yolunun naklen yayın sorununu gündeme getirmeleri ve olayın fransızlardan kaynaklandığını belirtmek isteyip ellerinden bi şey gelmediğini ima etmeye çalışmaları.Belki çok şüpheci davranmış olabilirim ama kanal 24 ün de bu sezon ulebde deplasman maçlarında sınıfta kaldığını hepiniz biliyorsunuzdur.Fbülker in euroleague de içerde dışarda oynadığı maçların tamamı hiç aksamadan verilirken ulebde deplasmandaki maçımız yayınlandığı haberini alınca sevindirik oluyoduk.Neyse umarım salı maçımız yayınlanır da milyonlarca GS taraftarı takımının en önemli Avrupa maçlarından birini izleme şansı ve hakkından mahrum edilmez.

Ben Kanal 24 ün artniyeti olduğunu düşünmüyorum. Çünkü bildiğim kadarıyla zaten Kanal 24 Bjk ve bizim sadece iç saha maçlarını yayınlacaklarını duyurmuşlardı. Ekstra olarak da bizim belçika deplasmanımızı yayınladılar ki Beşiktaşın hiçbir deplasman maçını yayınlamadılar. Artık eleme maçları başladı ve Beşiktaşın deplasman maçını yayınlıyorlarmış. Bizim de maçımızı yayınlarlar eğer tabi maçın fransa da yayınlanmamak gibi bir durumu varsa o zaman bizim maçı Kanal 24 ün yayınlaması imkansız olur. Malum Kanal 24 ün fransaya canlı yayın ekibi gönderebileceğini zannetmiyorum :) Sonuç olarak bence fransa gibi bir basketbol ülkesinde Asvel'in maçının yayınlanmaması gibi ibrşet olamaz. Salı akşamı takımımızı tvden izleriz.

Uğur Tunç' Alıntı:
Ben Kanal 24 ün artniyeti olduğunu düşünmüyorum. Çünkü bildiğim kadarıyla zaten Kanal 24 Bjk ve bizim sadece iç saha maçlarını yayınlacaklarını duyurmuşlardı. Ekstra olarak da bizim belçika deplasmanımızı yayınladılar ki Beşiktaşın hiçbir deplasman maçını yayınlamadılar. Artık eleme maçları başladı ve Beşiktaşın deplasman maçını yayınlıyorlarmış. Bizim de maçımızı yayınlarlar eğer tabi maçın fransa da yayınlanmamak gibi bir durumu varsa o zaman bizim maçı Kanal 24 ün yayınlaması imkansız olur. Malum Kanal 24 ün fransaya canlı yayın ekibi gönderebileceğini zannetmiyorum :) Sonuç olarak bence fransa gibi bir basketbol ülkesinde Asvel'in maçının yayınlanmaması gibi ibrşet olamaz. Salı akşamı takımımızı tvden izleriz.

oo iyi abi o zaman açıklamış adamlar artniyetleri yok ! Galatasaray yarı final oynar artık deplasmanda oynuyor diye izleyemeyiz ! Böyle bir mantık böyle bir açıklama böyle bir saçmalık aptallık var mı ya ? 24 yapamıyorsa bu işi yapmasın o zaman ! Skyturk nasıl yayınlıyorsa öbür NTV nasıl yayınlıyorsa o da yayınlasın ben böyle rezalet böyle saçma sapan iş görmedim !

Asvel'in Avrupa Kupasındaki iç saha maçlarını daha önce TLM adlı bir Fransız kanalı vermiş. Belki bizim maçı da bu kanal verecek. Bekleyip görmek lazım.. Eğer bu kanal verirse internetten kanalı bulup izleyebiliriz(Tabi varsa). Kanal 24 büyük ihtimalle vermez...

Umarım yayın olur.Gs tv'nin daha aktif çalışmasını gerekiyor artık.Bunu başarmak kolay değil ama yapılmazsa Gs tv'nin bir amacı kalmıyor.

Fırat Aydın' Alıntı:
[quote="Uğur Tunç":1hpk3b5g]Ben Kanal 24 ün artniyeti olduğunu düşünmüyorum. Çünkü bildiğim kadarıyla zaten Kanal 24 Bjk ve bizim sadece iç saha maçlarını yayınlacaklarını duyurmuşlardı. Ekstra olarak da bizim belçika deplasmanımızı yayınladılar ki Beşiktaşın hiçbir deplasman maçını yayınlamadılar. Artık eleme maçları başladı ve Beşiktaşın deplasman maçını yayınlıyorlarmış. Bizim de maçımızı yayınlarlar eğer tabi maçın fransa da yayınlanmamak gibi bir durumu varsa o zaman bizim maçı Kanal 24 ün yayınlaması imkansız olur. Malum Kanal 24 ün fransaya canlı yayın ekibi gönderebileceğini zannetmiyorum :) Sonuç olarak bence fransa gibi bir basketbol ülkesinde Asvel'in maçının yayınlanmaması gibi ibrşet olamaz. Salı akşamı takımımızı tvden izleriz.

oo iyi abi o zaman açıklamış adamlar artniyetleri yok ! Galatasaray yarı final oynar artık deplasmanda oynuyor diye izleyemeyiz ! Böyle bir mantık böyle bir açıklama böyle bir saçmalık aptallık var mı ya ? 24 yapamıyorsa bu işi yapmasın o zaman ! Skyturk nasıl yayınlıyorsa öbür NTV nasıl yayınlıyorsa o da yayınlasın ben böyle rezalet böyle saçma sapan iş görmedim ![/quote:1hpk3b5g]

Fırat arkadaşım ben zaten kanal 24 haklı deniyorum. Ama adamlar zamanında açıklama yaptılar bildiğim kadarıyla. Sadece iç saha maçlarını yayınlıcaz diye. Bu durumda onları değil bizim kendi klubümüzün kanalı eleştirmemiz gerekir. Hangi kanal olursa olsun farketmez Gs Tv ninde bu maçı yayınlaması gerekir.

Şimdi FB-ÜLKER Euroleage de oynuyor.Avrupanın en büyük organizasyonu.TV Yayınları,hakları Uleb Cup da oynanan statüye göre mutlaka farkları vardır.Elma ile Armutu karıştırmayalım.Tamam bizde büyük kulübüz ama Avrupada bu yayın pazarlamasını yapan Eurolig yöneticileri.Orada olan takımların hepsi Ülkelerinin kalburüstü,metropolitan şehirlerinin temsilcileri,yayın yapmak daha kolay ama Ulep öyle değil kolundan kimi tutsalar buraya aldılar.Bu yüzden grup maçları için dış saha maçları vermemesi nedeniyle eleştirmek olmaz.

2.Turdan itibaren bu sorunda ortadan kalkabilir.Marka bir kaç takımın zaten kendi ülkelerinde maçlarını verildiğini düşünürsek deplasmandaki maçlar için yayın heyecanımızı koruyalım.

7:00
24 SABAH

8:30
SPOR

8:55
HAVA DURUMU

9:00
MODERATÖR - REMZİYE DEMİRKOL

12:30
MODERATÖR - SERDAR CEBE

16:00
MODERATÖR - BURÇUN İMİR

19:00
ULEBCUP

HAPUEL - BJK

20:50
AVRUPADA FUTBOL

21:30
ULEBCUP

ASVEL - GS

23:30
MODERATÖR - FUAT KOZLUKLU

1:05
ULEBCUP

HAPUEL - BJK

3:00
HABER

3:15
AVRUPADA FUTBOL

4:00
HABER

4:15
ULEBCUP

ASVEL - GS

6:00
HABER

6:15
AVRUPADA FUTBOL

UA Avrupa orda olacak mı ? Gecen maçlarda takıma çok iyi destek vermişlerdi. Bu maç için baktım henüz hiçbir yerde bir organizasyondan bahsedilmiyor :(

Pazartesi;
13:00
Konyaspor-Galatasarayımız

Salı Günü;
19:00
Hapuel - Bjk Cola Turka
21:30
Asvel-Galatasaray

Çarşamba Günü;
21:45
Fenerbahçe-Sevilla(mız)

Perşembe Günü;
18:00
Leverkusen-Galatasarayımız

Bu hafta spora doyacağız..Çok şükür ki hiçbir maçı kaçırmayacağız..Hepsinin canlı yayını var..
inşallah mutlu bir hafta geçireceğiz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...