Avrupa'dan Transfer Haberleri 2012-2013

Belki de böylesi daha iyi oldu. Takım olmaları yolunda daha iyi bir gelişme olarak görülebilir, çünkü kadronun kimin üzerinden döneceği ve roller daha belli olacaktır. Ayrıca Messina faktörü de var.

Zoran Dragic--->Malaga ?
Andrew Albicy-->Paris-Levallois
Akin Akingbala-->Azovmash
Lynn Greer ---->Azovmash
Marko Tomas Cedevetica Zagrebin fiziksel testinden geçemedi...ve sözleşmesi iptal olmuş...

46 YAŞINDA TRANSFER OLDU !!!
Kariyerine Çukurova`da başlayan 46 yaşındaki Middleton, 14. transferini yaşadı.

Türk basketbolseverlerin yakından tanıdığı isimlerden olan Darryl Middleton, 46 yaşında olmasına rağmen, kariyerini noktalamayı düşünmüyor. Middleton, İspanya`nın Alicante takımına transfer oldu.

Profesyonel basketbol kariyerine 1988-89 sezonunda Çukurova Sanayi takımında başlayan Darrly Middleton, ilerlemiş yaşına rağmen kariyerine devam ediyor.

1966 doğumlu olan ABD`li oyuncu Middleton, 14. transferini yaşadı ve İspanya`nın Alicante takımı ile anlaştı.

DARRLY MIDDLETON KİMİDİR?

Tam adı: Darryl Middleton
Doğum tarihi: 1966 (46 yaşında)
Doğrum yeri: ABD - New York
Boyu: 2.03
Kilosu: 109 kg
Kolej: Baylor
Oynadığı takımlar: Çukurova Sanayi, Aresium Milan, Girona, Caja San Fernando, FC Barcelona, Girona, Joventut Badalona, Girona, Panathinaikos, Dynamo Saint Petersburg, Girona, Valencia Basket, Girona

1988 yılında Atlanta Hawks tarafından 68. sıradan draft edilen Middleton, kariyeri boyunca hiçbir NBA takımında forma giymedi.

siena istediği kadar küçülsün bence salon farkıyla yine iç sahada iyi maçlar çıkartır...ve yine savunmasıyla iş yaparlar ama milano bu kadar güçlenmişken küçülmeleri kötü oldu en azından lavrinovic-stonerook gibi isimleri tutabilselerdi 1 yıl daha iyi olurdu...

dün gençler maçını seyrettim,dario saric 39 sayı attı ve hırvatlar şampiyon oldu..hidayet'in bir üst versiyonu..daha iyi şut atıyor,daha iyi içeri giriyor,daha iyi ribauntçu..gençler ile oynarken fiziksel üstünlüğü çok bariz ama bir de büyükler kategorisinde izlemek gerekir diye düşünüyorum..
geleceğe yatırım yapılacaksa litvanya'nın 1 ve 2 numaralarını çok beğendim..oyun stili aynı jasikevicius gibi..

dün gençler maçını seyrettim,dario saric 39 sayı attı ve hırvatlar şampiyon oldu..hidayet'in bir üst versiyonu..daha iyi şut atıyor,daha iyi içeri giriyor,daha iyi ribauntçu..gençler ile oynarken fiziksel üstünlüğü çok bariz ama bir de büyükler kategorisinde izlemek gerekir diye düşünüyorum..
geleceğe yatırım yapılacaksa litvanya'nın 1 ve 2 numaralarını çok beğendim..oyun stili aynı jasikevicius gibi..

Genç bir oyuncuyu Hidayet'in bir üst versiyonu gibi tanımlamak biraz Hidayet'e haksızlık değil mi?

asım,güzel kardeşim...ne alaka?ne yazmaşım orada?oyun stilleri aynı,ayrıca büyüklerle yaptığı maçları da görmek lazım demişim ayrıca hidayet'in o yaştaki maçlarını da bilirim.....