Ayhan Şahenk Spor Salonu'na Ulaşmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence ulaşım bahane. Takim iyi olduktan sonra o salon dolar ve dolu bir Ayhan Şahenk şu anda Galatasaray için en büyük silah olur. Metro Maslak'a kadar açılmak üzere. Yazın Daarüşşafaka istasyonuda açılacak. Ondan sonra herkes gerçeği anlayacak. Takım kötü o yüzden mi dolmuyor salon yoksa Maslak insanlara uzak mı geliyor...
Zaman gösterecek...

Ufuk Sakarya' Alıntı:
Ben BEylikdüzünden nasıl ulaşabilirim acaba?

senin ilk önce levent-şişli-taksim gibi merkezi yerlere ulaşman lazım....

önemli olan levent veya 4.levent 'e ulaşmak oradanda sarıyer yönü otobüslere bin (sor darüşafakadan geçer mi diye).

yeni acıbadem hastanesinin önünde in....kime sorsan gösterir ;) ;) ;)

erenbekdemir' Alıntı:
Ufuk Sakarya' Alıntı:
Ben BEylikdüzünden nasıl ulaşabilirim acaba?

senin ilk önce levent-şişli-taksim gibi merkezi yerlere ulaşman lazım....

önemli olan levent veya 4.levent 'e ulaşmak oradanda sarıyer yönü otobüslere bin (sor darüşafakadan geçer mi diye).

yeni acıbadem hastanesinin önünde in....kime sorsan gösterir ;) ;) ;)

beylikdüzü-mecidiyeköy arabası var acaba mecidköyden maslağa otobüs yok mu?

mecidiyeköyden maslağa var ama maslağa gitmen bir anlam etmez....
arada yaklaşık 1500 metre var.....

sadece 325yk2 adlı bir otobüs var....eğer onu yakalarsan ki kendisi 2 saatte bir geçer neredeyse salonun önünde inersin...

Biraz daha sabır... Bu ay içinde metro Atatürk Oto Sanayine kadar gelecek... ordan 500 metre yürümen yada dolmusa binmen yeterli...

Bu arada Beylikdüzü'nden beşiktaş, zincirlikuyu, 4.levent, levent'e vs... araç varsa oralardan sarıyer dolmuşlarına binebilirsin...

Metro sonunda açıldı. Oto Sanayi durağı yürüyerek 10 dakika mesafede salona. Belki o kadarda değil. Bundan sonra salon uzak vs bahaneleri duymayalım lütfen. Üzerimize düşen o salonda 1000 kişinin altına inmemek. Herkes üzerine düşeni yapsın...

mazharozsoy' Alıntı:
Metro sonunda açıldı. Oto Sanayi durağı yürüyerek 10 dakika mesafede salona. Belki o kadarda değil. Bundan sonra salon uzak vs bahaneleri duymayalım lütfen. Üzerimize düşen o salonda 1000 kişinin altına inmemek. Herkes üzerine düşeni yapsın...

metro çok kötü çalışıyor 4,leventten oraya 25 dakikada bir kalkıyor yürüme mesafesi de uzun ...

hacıosman istikametine doğru ilerledikçe ulaşım daha kolay olur şu an için değişen bir olay yok

Metro'nun ayrıntılarını şu anda öğrendim... 4.Levent'ten aktarma yapmak gerekiyormuş metroda. Maslaga her 20 dakikada bir metro kalkıyormuş şaka gibi... Ve saat 16:00 dan sonra sefer yokmuş... Yani anlayacağınız AKP nin seçim propogandası bu metronun açılma hikayesi :(... Uzun zamandır bu kadar hayal kırıklığına uğradığımı hatırlamıyorum...

Osman Aydın' Alıntı:
Anadolu yakası Ümraniye ilçesi Yenidoğan Bld. oturuyorum.Acaba nasıl gelebilirim.Özellikle Efes maçına arkadaşlarla gelmeyi planlıyoruz.İnşallah gelip,izleyeceğiz.Tabi Eyüp abi gibi değerli forum abilerimi ve kardeşlerimi de görmek isteğiyle o maçta bulunmak istiyorum.
Ümraniye Tepeüstü'ne gel.122C veya 122L otobüsüne binip Levent'te in.İndiğin yerden karşı caddeye geç(adliye'nin önünde inersin lat geçit var orada).Oradanda hemen altgeçitten çıktığın durağın orada bekle.Geçen otobüslerde Maslak yazanlara sorarsın darüşşakafanın oraya gider mi yada Acıbadem hastenesinin oraya gider mi diye.Yardımcı olurlar yani sana.

Eren Aydın' Alıntı:
[quote="Osman Aydın":ik4c3epz]Anadolu yakası Ümraniye ilçesi Yenidoğan Bld. oturuyorum.Acaba nasıl gelebilirim.Özellikle Efes maçına arkadaşlarla gelmeyi planlıyoruz.İnşallah gelip,izleyeceğiz.Tabi Eyüp abi gibi değerli forum abilerimi ve kardeşlerimi de görmek isteğiyle o maçta bulunmak istiyorum.
Ümraniye Tepeüstü'ne gel.122C veya 122L otobüsüne binip Levent'te in.İndiğin yerden karşı caddeye geç(adliye'nin önünde inersin lat geçit var orada).Oradanda hemen altgeçitten çıktığın durağın orada bekle.Geçen otobüslerde Maslak yazanlara sorarsın darüşşakafanın oraya gider mi yada Acıbadem hastenesinin oraya gider mi diye.Yardımcı olurlar yani sana.[/quote:ik4c3epz]
Alt geçitten karşıya geçtikten sonra Sarıyer dolmuşlarınıda kullanabilirsiniz...

Fırat Ahır' Alıntı:
Berk Kay":naflfd6v]Arkadaşlar bir şey soracağım ben BAYRAMPAŞA/KOCATEPE de oturuyorum a.şahenke en kısa yoldan nasıl ulaşırım?[/quote] ordan taksime ulaş metro yap veya bu link faydalı molabilir [url="http://harita.iett.gov.tr/?hat=325YK1' Alıntı:
http://harita.iett.gov.tr/?hat=325YK1[/url]

ayhan şahenk sarıyer ilçesine bağlıdır[/quote:naflfd6v]
Fırat nasıl yani kocatepe/kartaltepe metrosundan taksime ordan da metroyla hangi duraka gidecem?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...