Bandırma'ya Gidiyoruz

mağlubiyet ne kadar üzüntü verici olsa da gelen herkese çok teşekkürler,gerçekten çok güzel bir ortam vardı,biraz buruk da olsa keyifli bir gün geçirdim.emeği geçen ve gelen herkese tekrar teşekkürler.

Kerem abi söylediklerin dışında 4. periyot başında kamera 2-3 saniye Tolga'ya yoğunlaştı.Bir de 1. periyotta 9 sayılık fark kapanırken Önder abiyi gördüm .Tam böğürdüğü anda çektiler Önder abiyi :)

Benim açımdan verimli bir deplasmandı. Forumdan tanıdığım bir çok kişi olmasına rağmen bir çoğu ile konuşma fırsatı bulamamıştım. Bir çoğu ile bu deplasman vasıtası ile daha fazla kaynaştık. Bu forumu sevme nedenlerimdendir, güzel insan çok fazla. Herkes şahsına münhasır. Uzun zaman sonra güzel bir deplasman yaşadım. Sonuca bakmıyorum. Mahmuti salona girdiğinde pankartı açtık, onunla gözgöze geldiğimde yere doğru eğilerek selam vermesi onun her zaman yanında olduğumuzu bir kez daha ona ve takımına hissetirmemizin keyfini maçın skoru değiştiremezdi. Öyle de oldu zaten. Dönüş yolculuğumuz da bu yüzden keyifsiz geçmedi. Şamil Reyiz den yeni deplasmanlar için haber bekliyoruz:)

Valla bi ara dedim heralde GSbasket kameramanla anlaştı :) Hepinizi gördüm nerdeyse. Hepinize teşekkürler yanınızda olmayı çok isterdim ama malesef şartlar böyle gerektirdi. Onur abinin şov süperdi. Büyüksün abi :)

Sühan abi sen ve Vildan ablayı da bir maçlık da olsa tribünde görmek isteriz :)

Başlık İstanbul´dan Bandırma´ya gidenler için açılsa da anlaşılan o ki farklı illerden de gidenler olmuş. : )

Zamanında 100 TL´den satılan biletlerin makul düzeye çekilmiş hale gelmesi, Banvit görevlilerinin salonda gelen her misafir takım taraftarını "hoş geldiniz" diye karşılaması hem garibime hem de hoşuma gitti. Olması gereken de bu aslında...

Başta organizasyonun fikri öncüsü Gazanfer ve Şamil olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler.

Not: Hüseyin Amca temizliğinden ödün vermemiş hakiki bir Anadolu insanısın, seninle tanışmak gerçekten güzeldi. Ankara ziyaretlerinizde büroya uğramanız beni mutlu ederdi ama babam olduğu bir anda gelip, "Bandırma´da tanıştık Onur´la" deme ihtimaliniz nedeniyle iş yeri adresini yanlış verdim. Kusuruma bakmayın...

güzel bir pazar gününü armamızla başlayıp armamızla bitirmek gün boyun onlara daha yakın olmak için gidilen onca km buna değerdi her nekadar sonuçta mağlup olsakta.

deplasman arabası o kadar sessiz olmamalı kardeşlerim ;)
bir ara hatunla kavga ettim sizin yüzünüzden otosbusteyiz diyorum inanmadı .eminmisin ses yok gürültü yok vs ;)yıllardır duyduğu sesleri duyamıyınca inanması normal tabi..
gerek yol boyunca genç kardeşlerimizin olgun davranması çok hoş şeylerdi.

ama dinazorlarda (murat eyüp doktor ve tabiki ben); çocuklar gibi keyifliydi..

eyüp senin besteyi söyleyemedik ya ona yanıyorum..
ama gün gelecek yenilmez armada için en güzel besteyi yapacağız emin ol..

efes maçında 40 liraydı bilet parası .o yüzden biraz pahalıya patlar edirne :)
Valla Bandırma'da yaptığımız muhabbetlere bakılırsa bu tarz sorunları çözmek için güzel yöntemlerimiz yok değil :)
Ayrıca, şimdiden böyle birşeyi tahmin etmemiz de çok iyi oldu. Maç 30 Nisan-1 Mayıs tarihlerinde gözüküyor, herkes parasını da biriktirmeye başlar ;)

Valla Bandırma'da yaptığımız muhabbetlere bakılırsa bu tarz sorunları çözmek için güzel yöntemlerimiz yok değil :)
Ayrıca, şimdiden böyle birşeyi tahmin etmemiz de çok iyi oldu. Maç 30 Nisan-1 Mayıs tarihlerinde gözüküyor, herkes parasını da biriktirmeye başlar ;)

elimde efes maçına ait bilet var oradan biliyorum.ama o fahiş fiyata rağmen doluydu salon.

efes maçında 40 liraydı bilet parası .o yüzden biraz pahalıya patlar edirne :)
Daha önceki maçlarına 20 liraya giriyordum.Dergilerindede bu sene için pota arkası 10,diğer yerler 20 lira olacak diye yazıyorlardı.Efes maçına gitmedim.Amma paragözmüş Olin yönetimi,takımını bulunca zamlı fiyatı girmişler demek ki.Neyse paradan kaçacak değiliz buraya kadar gelmişken tabii ki gideriz,ama bilet sorun olacaktır,adamlar neredeyse kapalı gişe oynuyorlar çünkü...

Daha önceki maçlarına 20 liraya giriyordum.Dergilerindede bu sene için pota arkası 10,diğer yerler 20 lira olacak diye yazıyorlardı.Efes maçına gitmedim.Amma paragözmüş Olin yönetimi,takımını bulunca zamlı fiyatı girmişler demek ki.Neyse paradan kaçacak değiliz buraya kadar gelmişken tabii ki gideriz,ama bilet sorun olacaktır,adamlar neredeyse kapalı gişe oynuyorlar çünkü...
Basında yazdığından anladığım kadarıyla büyük maçlarda fiyatları 2ye katlıyorlar,pota arkası 20, gerisi 40 oluyor. Sanki salonları da çok küçük. 500 biletten falan bahsediliyor :S

Olin - Fb Ülker maçında sadece 15-20 adet fener taraftarı vardı.

Kulübümüz bu konuda bizlere yardımcı olmalı ki bizde Oktay Hoca'yı ve oyuncularını yine gururlandırabilelim.

Gazenfer;

Kulübümüzden kastın şimdiki yöneticiler ise; onlar koltuk sevdasına düşmüş; mali kongreyi mahkemeye taşımayı düşünüyorlar. Böyle ufak tefek(!) işlerle uğraşamazlar. Söylediklerimden Hakan Üstünberk'i tenzih ederim. Zira o; mali kongredeki en kritik anlarda bile takımın yanında olmuştur.

Edirnneee

Belki 100 kişi olarak istanbul'dan gidemeyeceğiz ama bilet fiyatları ne olursa olsun salon ne kadar küçük olursa olsun kemik bir gurupla edirne'de takımın yanında olacağız...