Başımız Sağolsun!

Re: Ayağa kalk İrfan Armanın peşinden gideceğiz!

Allah yardımcısı olsun kardeşimizin, çok üzüntü verici bi durum inşallah bir an önce iyileşir dualarımız seninle İrfan.

En kısa zamanda atlatır umarım
Dualarımız onunla

Dualarımız Seninle İrfan...

28 Kasım 2009 tarihinde oynanan Pınar Karşıyaka - Galatasaray Cafe Crown Erkek Basketbol karşılaşmasına gitmek için yola çıkan 16 yaşındaki Galatasaray taraftarı ultrAslan İzmir üyelerinden İrfan Tezbaşaran'ın yaşadığı talihsiz kaza haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

İzmir Tepecik Araştırma Hastanesi?nde yoğun bakımda bulunan Sevgili İrfan'a acil şifalar diliyor, en kısa zamanda aramıza dönmesini diliyoruz.

Galatasaray Spor Kulübü

Allah acil şifalar versin , sevdiklerine bağışlasın.

ultrAslan İzmir Koordinatörü Ulaş abinin bugün 17:00'de yazdığına göre durumu kötü.

Genç kardeşimizin fotoğrafını gördükçe daha çok üzülüyorum. Dua etmeye devam ediyorum.

Kardeşimizde tam bir Galatasaray'lı yüzü var;sessiz,sakin,çok temiz bakıyor...Allah sevenlerine bağışlasın...Dua etmeye devam...

Haydi İrfan ailen,sevdiklerin,seni tanımadan seninle üzülen senin iyiliğini isteyen bizler için ayağa kalk kardeşim..

Kerem SEÇER' Alıntı:
ultrAslan İzmir Koordinatörü Ulaş abinin bugün 17:00'de yazdığına göre durumu kötü.

Genç kardeşimizin fotoğrafını gördükçe daha çok üzülüyorum. Dua etmeye devam ediyorum.
Bu gün aldığım en kotu haber :(

Dayan irfan abi!!!

Uyardığınız için teşekkürler, çok mutlu oldum kardeşimize sahip çıkılmasına.

Eyüp abi resmi site mesaj yayınlamıştı gözünden kaçtı sanırım.

Allahım ne olur artık kötü haberler almayalım :roll:

Dayan İrfan kardeşim dayan. Güzel hemşerim dayan.