Başka kimse kalmadı Onur bey (YAVUZ)İstifa edin!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yiğit ŞARDAN,Ali TÜRSAN,Mihriban OĞUZ,Ahmet DEDEHAYIR,Okan ÇEVİK,Koray MİNCÜNÖZLÜ,Mert UYGUÇ ve Murat ÖZYER bunların hepsi gitti.

İstifa topiği açacağım kimse kalmadığı için bende oluşan boşluğu gidermek için vede sizin yasakçı zihniyetinizi kınamak maksadıyla,forum yöneticiliğinden istifa etmenizi bekliyorum.Eğer istifa ederseniz sırasıyla,Önder ÇİÇEKOĞLU ile Kerem SEÇER içinde istifa topikleri açacağım.

Çok saçma bir konu olmuş bu.Ahmet Dedehayır-Okan Çevik-Yiğit Şardan-Mert Uyguç ve Ali Türsan hepimizin bildiği Cemal Nalga olayından sonra istifa etti.Etmeselerde ceza verdi federasyon onlara.

Mihriban Oğuz'un neden istifa ettiğini az çok tahmin ediyorum.O da başa çıkamadı artık Zafer Kalaycıoğlu'yla.

Murat Özyer'e ise hiç gelmeyelim.Kendiniz uğraştınız o kadar, kovulması için.Adam bizden ayrıldı, yine rahat bırakmadınız.Adamı Türk Telekom'dan bile kovuyordunuz neredeyse :p .Neyseki kendisi istifa etti.Şimdide onun adını anıyorsunuz.

Ne diyeyim ki...

Mithat Duran' Alıntı:
Yiğit ŞARDAN,Ali TÜRSAN,Mihriban OĞUZ,Ahmet DEDEHAYIR,Okan ÇEVİK,Koray MİNCÜNÖZLÜ,Mert UYGUÇ ve Murat ÖZYER bunların hepsi gitti.

İstifa topiği açacağım kimse kalmadığı için bende oluşan boşluğu gidermek için vede sizin yasakçı zihniyetinizi kınamak maksadıyla,forum yöneticiliğinden istifa etmenizi bekliyorum.Eğer istifa ederseniz sırasıyla,Önder ÇİÇEKOĞLU ile Kerem SEÇER içinde istifa topikleri açacağım.

mithat abi FEDERASYON istifa!!! :)

Tuğrul Demir İstifa...
Mithat Duran İstifa...

Liseliler toplu istifa...

Lütfen...

Onur Yavuz candır, canımızı kimse vermeyiz !

Ahahah, abi cuma akşamı alkol fazla geldi galiba :D hahaha.

O arada; gerekli yerlerle görüştüm, sorunun cevabı pozitif.

Öncekiler gibi.

Mithat abi

Sürekli aynı şeylere takıp hiç bir anlamı olmayan konuları pişirip pişirip meydana koymanın açıklanabilir bir tarafı yok.

Yasakçı zihniyetten bahsetmişsin.Eğer bu yönetim şeklini bir zihniyet şekli olarak görüyorsan bu zihniyet tüm forum yönetiminde mevcuttur.
Yasakçı zihniyete katlanamadığını söylüyorsan diğer üyeler gibi bırakabilirsin forumu.

Umarım bu ve bunun gibi olaylar daha fazla tekrarlanmaz.

Burak Barut' Alıntı:
Tuğrul Demir İstifa...
Mithat Duran İstifa...

Liseliler toplu istifa...

Lütfen...

Onur Yavuz candır, canımızı kimse vermeyiz !

Ben hangi görevden istifa edeyim,onuda yazarsan sevinirim.

Tuğrul DEMİR niye istifa ediyor onun için bir tane sebeb yazarmısın.

Onur Yavuz neden istifa ediyor ?İşini doğru yapanlar istifa ederse, tehditlere, küfürlere, kaba davranışlara karşı kim koruyacak bu forumu ?

Tuğrul Demir de etsin istifa -5 puan kalktı ona ihtiyacımız yok.İstifa konusu açmak moda ya.
Sizin görevinizi bilmiyorum, İspanya'da oyuncu aramaya gittiğinize göre bir göreviniz vardır herhalde.

Burak Barut' Alıntı:
Onur Yavuz neden istifa ediyor ?İşini doğru yapanlar istifa ederse, tehditlere, küfürlere, kaba davranışlara karşı kim koruyacak bu forumu ?

Tuğrul Demir de etsin istifa -5 puan kalktı ona ihtiyacımız yok.İstifa konusu açmak moda ya.
Sizin görevinizi bilmiyorum, İspanya'da oyuncu aramaya gittiğinize göre bir göreviniz vardır herhalde.

Onur bey keyfe keder konu kilitliyor,kendisi beni sevmez,bende istifa etmesini istiyorum.

Ben ispanya'ya galagticos için gittim.

Tuğrul bey elini taşın altına koyduğu için istifa etmeli bence,çoğunun yaptığı gibi,banane demeliydi.

Onur Yavuz'un isimlerle işi olduğunu düşünmüyorum.Kuralcı bir kişi.
Emin olun sizden sonra en çok konusu kitlenen kişiyimdir.

Vallahi nereye gittiğinizi bilmiyorum ancak herkese transfer gidiyorum imajı verdiniz ve herkesi beklentiye soktunuz.

Tuğrul Bey istedi bi görev Adnan Polat verdi ona tüm görevi.O yüzden istifa etmez uzun bir süre benim içim rahat...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...