Basket Landes - Galatasaray

Gruda gibi oyunculardan bahsetmiyorum.

Kadın basketbolunda Fransız takımlarındaki Fransız vatandaşı olan Afro oyuncuları izlemek beni çok yoruyor.Çoğunun becerileri zayıf.fizikleri yetersiz,basketbol bilgisi yok,ayakları yavaş oluyor.Yani kısa oyunculardada aynı durum oluyor.Fransa kadın basket liginide çoğu zaman izlemiyorum bundan dolayı.

Maça gelince takımımıza başarılar dilerim.

Efe Güven'in sene başı yanlış bir kadro kurması bizi bu noktaya getirdi malesef...Amerikalı seçimlerinde zar atmamalıydı.Garanti oyunculara gitmeliydi.Yoksa Efe Güven elindeki kadrodan maksimum verimi alabilen bir antrenör.Böyle hatalar yapmamalı.Mesela Pelin'in top kayıpları haftalardır aynı ve bir çözüm de yok.Yerli oyunculardan Gökşen Fitik,Sevgi Uzun gayet iyi seçimler olurdu sene başı için...Takım özgüvenini kaybetmiş ve amaçsızca oynuyor. Bu duruma koç müdahalesi de işe yaramıyor. Yöneticiler de sene başındaki yanlış kadro planmasına gerekli takviyeleri yapmayarak son derece hatalı davrandılar ve bu yöneticilerle zaten bir yere de gidemeyiz.İnsan izledikçe kahroluyor resmen...İnşallah ikinci yarı takım kendine gelir...