Basketbol Maratonu !

Bütün maçlar Ayhan Şahenkte!

23 Şubat Cumartesi 18.30 : Erkekler : Mersin BŞB

24 Şubat Pazar 15:00 : Bayanlar : Ceyhan Bld.

26 Şubat Salı 21:15 : Erkekler : Asvel

28 Şubat Perşembe ? : Bayanlar : Electra Ramat Hasharon

---

Dört maçta birbirinden zorlu ve önemli maçlar. Asvel özel organizasyon yapılıyor ama diğer maçlar da bu maç kadar önemli şu anda. Lütfen şu 4 maçı her tarafta her gördüğümüze duyuralım ! Bu hafta sonucunda Galatasaray bir spor klübüdür lafının anlamını gösterelim.

Dipnot : Birde 27 sinde futbolda Fenerle kupa maçı var .

Dolduralım bu maçlara.Dolacağına eminim.Cumartesi maçın olması çok iyi.Salı zaten full çekeceğine eminim.TEk renk olacaz.

Baynalrda ilgiyi hak ediyor.Sırf Işıl için bile gidilir. :)

Ah be yönetim.. Şu maçlara bir kombine çıkaramadın mı ?
Tabi kombine çıkarırken tek bilet satmayı unutacaklarsa yine çıkarmasınlar bir zahmet.

Avrupa kupası maçları için tek bilet kombine çıktı zaten satışta.

Mersin ve Ceyhan maçı içinde yapılacak gayet kolay aslında. Kasımpaşa futbol maçına bilet alanlar bu iki maça ücretsiz girebilirler diye duyuru yapacaksın her yerde gayet güzel olur.

önder abi kasımpaşa maçına bilet alanlar bu iki maçı da bedava izlesinler diyosun aslında iyi bi öneri özellikle bu dönemde ama benim biraz içimi burkuyor mesela 5 ytl komik bi rakam bence Gs için yani keşke bilet fiyatları 15-20 ytl olsa ve salonumuz her maç dolsa basketbol şubemiz için bi gelir olur ve eminim 1-2 oyuncunun parası çıkar veya son yaptığımız britton transferi yerine belki çok çok daha iyi bi transfer yapabilirdik. ama son dönemde salonların dolması için yaptığınız mücadele beni çok mutlu etti belkide dedigim düzeye gelecez belkide biraz zaman gerekiyor umarım öyledir de o günleride görürüz

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Avrupa kupası maçları için tek bilet kombine çıktı zaten satışta.

Mersin ve Ceyhan maçı içinde yapılacak gayet kolay aslında. Kasımpaşa futbol maçına bilet alanlar bu iki maça ücretsiz girebilirler diye duyuru yapacaksın her yerde gayet güzel olur.

Önder Abi Mertsin maçını bilemem de,Ceyhan maçı için karamsarım ben.Sonuçta bu maça gelmek isteyen birisinin 5 YTL için vazgeçeceğini düşünmüyorum.(Belki bu sebepten gelemeyenler olabilir;ancak sayıları çok az olacaktır bence)Sorun insanların gelmemeleri;tanıtım azlığı ya da bilet parası değil bence.Nasıl yapılır bilemiyorum;ama bir şekilde bunu hoş bir eğlence olarak gösterip salona aileleri ya da basketbolla ilgileri TV ile sınırlı olan taraftarlarımız çekmek gerekiyor.

Çok güzel bir hafta.Okul da yoğunlaşmadı,Mersin ve Asvel maçlarına kesin giderim.Fenerbahçe maçı doğumgünüme geliyor,ona da bilet bulabilirsem giderim.Bayan maçlarını zorlayacağım ama evle papaz olma durumu var.Ah ah ünili olmak vardı... :)

Bür günde 3 maçımız var ve hepsi ayrı yerlerde. Boşuna demiyoruz Aslantepeye salon yapılsın diye. Anlayana...

24 Şubat 2008 Pazar 12:00
Ahmet Cömert - Karagücü
Engelsiz Basket

24 Şubat 2008 Pazar 15:00
Ayhan Şahenk - Ceyhan
Bayan Basket

24 Şubat 2008 Pazar 19:00
ASY - Kasımpaşa
Futbol

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
24 Şubat 2008 Pazar 12:00
Ahmet Cömert - Karagücü