Basketbolun incelikler...

Koçumuzun yaptıkları, aldığı sorumluluk ve yaptıkları ortada, kendisini gerçekten tebrik ediyorum ama sanki ufak ince noktaları biraz göremiyor gibi, buda onu, takımımı ve basketbolu çok sevdiğim için beni çıldırtır hale geliyor. Bu maçla ilgili söyleyecek olursak ki bunlar olmadan önce ki pozisyonda da maçı benimle birlikte seyreden bir kaç arkadaşımla paylaştım(korktuğum başıma geldi)

* İlk yarı bitecekken, son hücumda oyun durduğunda Fatihin yerine oyuna Ranciki alması gerekirdi.

* 80-77 iken ise Banvitin faul atışları esnasında ilk faul atışından sonra Wilkonson ya da Rancikin yerine Fatihi oynuna sürmeliydi zira zayıf taraftan hücum ribaundu ve sayı yedik.

* Jasa ne kadar kötü oynarsa oynasın oyunda tutmalıydı zira adamlar tüm 2. yarı savunmada 5 kişi ile 4 kişiyi tuttular, Vaneri riske ettiler(kötü bir hücumcu olduğu için)Simmons Jasayı savunuyordu ve başarılıydı ama o da skora katkı yapamıyordu bu yüzden ama 2. yarıda o da rahatladı ve yaklaşık 20 sayı atıı, bu ince ama önemli bir ayrıntıydı.

Sanırım bu incelikleri hatırlatmak gerekli...