BCL Son 16. 2. Maç | Galatasaray NEF - AEK

Takım okadar Vasatki Dee'nin kaçmasi normal

Sinirle girip yazmak istemedim.

Oyuncu grubu sezon başı okadar ama okadar kötüymüski Mcgee gibi Vasat adam göze iyi gelmiş.

Russel'da izliyorum belki 2 3 sene sonra avrupada iyi yere gelebilir ama suan bizim takım seviyesinde degil.

Gökşenin oldugu bir takımda ,Takımı Göksenin oyunda tutuyorsa Sözün bittigi yerdeyiz.

Bu Takımı kuran oyunculari izleyip veya izlemeyip kabul eden imza attiran kimlerse Şube sorumlusundan Malzemecesine kadar değistiririm.

Bilmem kac sene nerede ne yaptiklarini birakip,bence hic başarı sağlamamiş adamlarin peşini birakip,Vizyonu genis ,Oyuncu ikna kabiliyeti yüksek ,Menejerler ile baglantisi kuvvetli birini Genel menejer yapmak lazim

Her kötü gidişattan sonra koçu yemeye çalışmasak?
Bence kredisi fazlasıyla var. Olmalı da...
Bariz hatalar var görmemesi imkansız ama şablon çözüm arıyor. Cenk Akyol vs müdahale edemiyor Kostas hariç. Yardımcı koç diye sürekli yazdım birinin Pistolis 'le taktik olarak içgörü yaptırması ya da alternatif sunması lazım.
Yoksa oyuncular gayretli aslında. Ha zeki oyuncumuz az. Ennis o kadar güçlüsün atletsin ama adamın içinden geçmeye çalışma artık kapattilarsa dışarı pas ver.

Benim gördügüm Pistiolisin gecen seneki o enerjisi felan yok.
Durgun, sanki birseyle küsmüs gibi, bilmiyorum.

Oyuncalarla arasinda bir problem varmi bilmiyorum. Cünkü oyuncularin yüz ifadeside hic ic acici degil.

Daha bu köprünün altından çok sular akar. 30 attığımız Limoges en az 1 kez AEK’yı yener bence. Sorun şu ki; takım tepe taklak gidiyor. Oyuncu seçimlerindeki hatayı vs. geçtim, mental olarak da dip yapmış bir ekip var. Masaya yumruğunu vuracak bir yönetici yok, sene başında çık programa anlat güzel güzel. Peki ya sonra ?

Kardeşim siz nasıl yöneticisiniz ? Çıkıp sorumluluk alsanıza. Hata bu çözüm önerimiz bu desenize. Yok ama siz medyadaki kankalarınız üzerinden taraftarla Banvit geyiği yaparsınız.

Russel'ın şutlar girmeyince, Mcgee saçmalayınca hücumda geberdik. Geçen yıl bost, melo, Canaan üçlüsü basketbol aklı olan gardlardı yine çok eleştirsekte Kravish öyle. Şu kadroda Ennis dahil ki takımın en istikrarlı oyuncusu oldu malesef o da dahil oyun aklı koyabilecek oyuncu yok denecek kadar az. Öyle rezalet bir maç ki hakemler biraz doğramısına rağmen Aek'i 10 fark yedik. Hayır fark 7-8 olmuş çeviremeyeceğin belli, averajı düşünüp farkı bir top eksiltmek varken artırıyorsun.
Bu kadroyu kime versen bu saatten sonra kurtaramaz bence o yüzden yeni koç gelmesinin bir halta yarayacağını düşünmüyorum. Turgay Zeytingöz ve Pistiolis bir halt yediler onu temizlemeleri gerekiyor temizleyemezlerse de ona göre aksiyon alınır.

Ben sezon devam ederken Ömer Uğurata harici hiçbir koça gitsin demedim.Ne Ertuğrul Erdoğan'a ne Ekrem Memnun'a ne de Pistoilis'e.

Fakat bu maçla birlikte bu sezon 9 tane maçta koçun takıma etkisini göremedim.Efes-Karşıyaka ve benzer maçları dahil etmedim kafamdaki 9 maça.

Her kötü gidişattan sonra koçu yemeye çalışmasak?
Bence kredisi fazlasıyla var. Olmalı da...
Halil Üner bu adamdan daha iyi antrenördü . O kadar yani . Adamın en azından heyacanı vardı . Bu adam maçı izliyor sadece en ufak reaksiyonu yok . Köre versen bu bütçeye bu takımı kurmazdı herhalde. Sene başından beri 6 tane pota altı almışsın ve bir tane savunma yapmayı bilen adam yok . Daha ne yazılabilir bilmiyorum .

Salondan eve yeni geldim. Hala maçı kaybettiğimize inanmak istemiyorum. Maçı kazanmışız gibi davranıp malaga'nın yenilmesini bekleyeceğim. Kabullenmek istemiyorum bu mağlubiyeti.

Halil Üner bu adamdan daha iyi antrenördü . O kadar yani . Adamın en azından heyacanı vardı . Bu adam maçı izliyor sadece en ufak reaksiyonu yok . Köre versen bu bütçeye bu takımı kurmazdı herhalde. Sene başından beri 6 tane pota altı almışsın ve bir tane savunma yapmayı bilen adam yok . Daha ne yazılabilir bilmiyorum .
Halil Üner taş devri çağının antrenörü. Değil Pistiolis, Ömer Uğurata'yla bile kıyaslanamaz.

Son düzenleme:
Oyun aklı yüksek oyuncularımız fazla yok. Pozisyonuna göre en zeki oyuncumuz Caloiaro, o da aklını bazı şark kurnazlıklarına harcıyor (şut yüzdesini düşürmemek için üçlük denememek - karşısında kısa kalınca gereğinden fazla zorlamak).

Darron Russell istikrar bulana kadar her maçımız ortada çünkü takımda topu yönlendirebilecek tek oyuncu o. Ennis'e topu teslim etmek rus ruleti oynamak gibi. McGee'de oyun kurucu olmadığından bu kadar uzun süre top kullandırabileceğimiz biri değil. En azından bu seviyede.

Son düzenleme:
O kadar da değil tabi:) Halil üneri Murat Didin’le filan kıyaslamak lazım. Halil ünerin döneminden çok fazla aktif koç kalmadı

O kadar da değil tabi:) Halil üneri Murat Didin’le filan kıyaslamak lazım. Halil ünerin döneminden çok fazla aktif koç kalmadı
Hocam demek istediğim en az onun kadar kötü bir antrenör olması. Fener maçında onların hocası kenarda çıldırarak oyuncularını ateşledi ve maçı çevirdiler. O maçta sahada ruh gibi durdu . O maçtan sonrada tüm maçlarda maçı ruh gibi izledi. Birşeylere isyan etsin hoca artık. Ligde 5 maç üstüste yenilmişsin en ufak tepkin yok kenarda. Mümkünse bu sene transferleri kim yaptıysa oda açıklansın. Hangi akla mantığa bu kadar birbirine aykırı adamlar transfer edildi . Takıma Guard alıyorsun hemde bonservisle takımının oyun kuracak adamı yok . Pivot alıyorsun pota altını bir tane savunacak adamın yok . O kadar transfer yapıyorsun say say bitmiyor eksik.

Hocam demek istediğim en az onun kadar kötü bir antrenör olması. Fener maçında onların hocası kenarda çıldırarak oyuncularını ateşledi ve maçı çevirdiler. O maçta sahada ruh gibi durdu . O maçtan sonrada tüm maçlarda maçı ruh gibi izledi. Birşeylere isyan etsin hoca artık. Ligde 5 maç üstüste yenilmişsin en ufak tepkin yok kenarda. Mümkünse bu sene transferleri kim yaptıysa oda açıklansın. Hangi akla mantığa bu kadar birbirine aykırı adamlar transfer edildi . Takıma Guard alıyorsun hemde bonservisle takımının oyun kuracak adamı yok . Pivot alıyorsun pota altını bir tane savunacak adamın yok . O kadar transfer yapıyorsun say say bitmiyor eksik.

Hakli oldugun yerler var tabiki ama bu elestireli yaparken sunuda unutmamak lazim Pistiolis ilk defa bizim Takimda Head Coachluk yapiyor. Yani diger Hocalarla kiyaslamak bence sacma cünkü daha olmamis bir Hoca Pistiolis. Belki ileride cokta iyi bir Hoca olucak, tecrübe edincek, yaptigi hatalardan ders cikaricak. Sanki senelerdir piyasadaymis gibi yorumlar yapiliyor.

Burda dogru elestiri su olur. Gelisime acik bir Hocayi Galatasaraya getirmek dogrumu?
Ozaman gidip diger takimlarda basarili olmus kendi rüstünü ispat etmis baska bir Hoca getirceksin.

Ligde 1-2 mağlubiyet daha alırsak her şey için çok geç olabilir. Bir şey yapılacaksa bir an önce yapılmalı. Sorumlular kimse hesap vermeli. Yönetim futbolda ne kadar başarılı olduysa basketbolda bir o kadar çuvalladı. Çünkü önemsemiyorlar. Her sene aynı terane.

Hakli oldugun yerler var tabiki ama bu elestireli yaparken sunuda unutmamak lazim Pistiolis ilk defa bizim Takimda Head Coachluk yapiyor. Yani diger Hocalarla kiyaslamak bence sacma cünkü daha olmamis bir Hoca Pistiolis. Belki ileride cokta iyi bir Hoca olucak, tecrübe edincek, yaptigi hatalardan ders cikaricak. Sanki senelerdir piyasadaymis gibi yorumlar yapiliyor.

Burda dogru elestiri su olur. Gelisime acik bir Hocayi Galatasaraya getirmek dogrumu?
Ozaman gidip diger takimlarda basarili olmus kendi rüstünü ispat etmis baska bir Hoca getirceksin.
Genelde kolay kolay eleştiri yapmam ve takımımızı herhalükarda en ufak bir umut olsa savunurum. Pistiolis içinde çok umutluydum. Ama hermaç daha kötüye gidiyoruz.Hocayı geçtim oyuncularında maç kazanma arzusu isteği kalmamış gibi sahada.Gerçekten yokuş aşağı gidiyoruz. Birileri isyan etmeli artık basketbol şubesini yöneten. Küme düşme hattıyla sadece bir galibiyet farkımız var ve önümüzdeki 6-7 hafta Aliağa maçı hariç çok zor . Sene başında şampiyonluk naraları atarken inşallah ligde kalırız diye dua etmeye başlamayız umarım.

Malaga'dan 1 galibiyet alıp, deplasmanda aek maçını kazanmalıyız. Gerçi bu gidişle limoges bizi yenip gruptaki tek galibiyetini alır. Takıma güvenim hiç yok artık.