Beko All-Star 2009

Beko Basketbol Ligi'nin en iyi yerli ve yabancı oyuncularını biraraya getirecek olan Beko All Star 2009 oylaması başladı.

Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 24 Ocak tarihinde İzmir Halkapınar Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek organizasyonla ilgili basketbolseverler, oylarını Türkiye Basketbol Federasyonu Ligler Direktörlüğü'nün resmi internet sitesi ?www.tbl.org.tr? adresinden kullanabilecek.

Organizasyonda karmaların antrenörler, basın ve basketbolseverler tarafından belirleneceği açıklanırken, oylamanın 15 Ocak tarihinde sona ereceği ifade edildi.

Takımımızdan aday olan oyuncular;

Türk oyun kurucu:Cüneyt Erden
Türk skorer gard:Murat Kaya
Türk uzun forvet:polat Kocaoğlu
Türk Pivot:Cemal Nalga,Hüseyin Beşok

Yabancı oyun kurucu:Rashid Atkins
Yabancı skorer gard:Antonio Graves,Milan Gurovic
Yabancı uzun forvet:Andrija Zizic
Yabancı Pivot:Dejan Milojevic

ben cüneyti,hüseyini,zizici,gurovici ve milo yu işaretledim....

son zamanlarda graves ve rashid beni deli ediodu....yazmadım onları.

erenbekdemir' Alıntı:

arkdaşım bence saçmalamışsın biraz.asıl graves ve özellikle atkins son zamanların en iyileri.tamam gravaes biraz düşmüş olabilr ama atkins takımın en iyisi.gurovic ne yaptı sana sorabilir miyim geldiğinden beri?

OKAN DEMIRBAS' Alıntı:
erenbekdemir' Alıntı:

arkdaşım bence saçmalamışsın biraz.asıl graves ve özellikle atkins son zamanların en iyileri.tamam gravaes biraz düşmüş olabilr ama atkins takımın en iyisi.gurovic ne yaptı sana sorabilir miyim geldiğinden beri?

4 maç oynamış bir adamı , sezon başından beri oynayanlarla kıyaslamak saçma.Ayrıca Atkins'in son maçlarda takımın en iyisi olduğuna da katılmıyorum.Özellikle Bjk maçındaki hali ... Sezon başından beri takımımızda istikrarlı hiçbir oyuncu yok maalesef.Adaylar arasından ise hak edebilecek Tonio,Milo ve Hüseyin var . Ancak hepsi istikrarsız.Hüseyin son 3-4 maçtır iyi performans göstereiyor ancak sezon başındaki hali hala gözlerimin önünde.Açıkçası Zevkli bir All-Star olacağınıda düşünmüyorum.Yine bol turnikeli ve şutlu All-Star izleriz.

gittikçe avrupalı oyuncuların daha çok yaygınlaştığı bi ligimiz var.bunun için smaç beklememliyiz maalesef.

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Zaten bol smaçlı,güzel setli yada mücadelenin olduğu bir All-Star oldumuki bu sene olsun :)

geçen sene all-star maçı yabancılar sayesinde güzeldi ama :p gecen senede bizden dee,cücü bide galiba hüseyin oynamıştı

ben gurovic graves ve hüseyini işaretledim.murat özyer gurovici iyi kullanamıyordu onun gibi süper bi şutör e fazla dakıkalar wermıyordu bnce fb maçında gerçek oyunu nu oynayacak die beklıyorum.onlarda mrsıc varsa bizde de gurovic var.ama iyi kullanabilirsen..

Her sene gidiyorum ve her sene ilgi azalıyor.

Umarım bu sene tadını çıkarabileceğimiz bir organizasyon yapar ve iyi sanatçıları çıkartarak bizleri eğlendirebilirler.

Oylar aslan yüreklilere :p

Aykun Alan' Alıntı:
su tbl yillardir ogrenemedi oyuncularin mevkiisini.gurovici 2.08 lik boyuyla 2 numaya koymuslar

bencede gurovicin 2 numaraya konması tam bir skandal olmuş...

ayrıca hem yerlilerde hem yabancılarda 3 numara için adayımızın olmaması bize bişey anlatıyordur heralde..

Ben hakettiğini düşündüğüm kişilere verdim oyumu.Bizden Hüseyin ve Milojevic'i işaretledim.Organizasyonun İzmir'de yapılıyor olmasına sevindim.Basketbolseverlerin ilgi göstereceğini zannediyorum.Umarım bu defa Türk Karması kazanır. :)

Ben anketteki bütün galatasaraylı oyunculara verdim oyumu(polat kocaoğluna bile :) )Türk Pivot pozisyonunda cemal ile hüseyin var ben hüseyine ve Yabancı skorer gard pozisyonunda graves ve gurovic var iki oyuncumuzdan graves daha çok haketsede gurovic e verdim oyumu.

ordaki halkapınar spor salonuna da hayranım çok güzel bi salon çok büyk.

Vay canına 2.11'lik Brian Ibekwe sg, Milan Gurovic sg,Mire Chatman sg,Barış Hersek sg,joseph jones sg,chris lofton pg,Dennis Mims sf,Emre Bayav sf,Caner Toplaoğlu pf,Darlon Johnson c
daha neler göreceğiz bakalım.Bu arada benim kadrom:
YABANCI: YERLİ
pg:Joseph Crispin PG:Cüneyt Erden
sg:Antonio Graves SG:Sinan Güler
sf:Chuck Davis SF:Cevher Özer
pf:Leon Williams PF:polat Kocaoğlu
c:Lance Williams C:Hüseyin Beşok
Bu arada ligin açık ara Rebound lideri James Thomas'ı almamaları çok ayıp olmuş.

All-Star'da 'Hadise' var
İzmir Halkapınar Spor Salonu'nda 24 Ocak'ta yapılacak Beko All-Star 2009 organizasyonu, Hadise'nin konseriyle renklenecek.
"Düm Tek Tek" isimli şarkısıyla ülkemizi Eurovision'da temsil edecek Hadise, ilk kez yılbaşı gecesi müzikseverlere dinlettiği parçasını İzmir'de canlı söyleyecek. All-Star şöleninde Beko Basketbol Ligi'nde forma giyen yerli ve yabancı oyuncuların oluşturacağı karmalar arasındaki maçın yanı sıra üç sayı ve smaç yarışması da yer alıyor. Ukraynalı grup Red Foxes da dans şovlarıyla basketbolseverleri coşturacak. Beko All-Star'ın 17, 11.5 ve 6 lira olan biletlerinin biletix noktalarında satışa sunulduğu açıklandı.