Beyoğlu veya Mecidiyeköyde bir salon???

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
almighty' Alıntı:
bakırköyden bindiğin otobüs e-5 te bırakır oradan da bi ton yolu geri yürümek zorunda kalırsın salona ulaşmak için, zaten bakırköyde oturan bir adamın mevzu ahmet cömert mi cemal kamacı mı diye tercih etmeye gelince cemal kamacı yı tercih etmesi için deli olması lazım o da ayrı konu :)

ama açıkcası salon olarak cemal kamacı da da o ivmenin yakalanabileceğini sanmıyorum bence ayhan şahenk iyiydi ama neden olmadı bilmiyorum yani mevzu sadece çatının akması olamaz

bakırköyden gelirken e-5 de ınıyorsun doğru ama durakla salon arası sadece 100 metre.... bakırköyden ahmet cömert 1 km :atki :atki

bu iki semttede zannemiyorumki 6000 kişilik bir salon için boş bir arazi olsun
yapılabilirse gaziosmanpaşa veya güngören in arka kısımlarına yapılabilir
ordaki GS taraftarı potansiyelide belli zaten

http://www.ibb.gov.tr/IBB/TemplateFree/ ... gcilar.htm

salon olarak en uygun salon bağcılar spor salonudur.gerçek bir basketbol salonu,dört tarafı tribün, otopark sorunu yok.
ayrıca bağcılar,esenler,güngören,bakırköy,k.çekmeceye çok yakın.bu bölge nüfus olarak 2.5 milyon ve galatasaraylı sayısı olarak yoğun bir bölge.ayrıca yoğun bir yerleşim bölgesinin tam ortasında.yani yürüyüş mesafesindeki galatasaraylılar tarafından bile rahatlıkla doldurulabilecek bir salon.buna ilaveten belli yerlerden maç günleri otobüs seferleri yapılabilir.kadıköy,pendik,kartal,ümraniye,mecidiyeköy,g.o.paşa v.s gibi yerlerden otobüs seferleri düzenlenebilir.
ufak bir hesapla avrupa maçlarını da her yıl oynayacağımızı varsayarsak yılda 25 maç ve her maç 4000 kişilik bir ortalamayı yakalrsak ve maç başı bilet ortalamnası 5 ytl olursa yıllık 500.000ytl tribün hasılatı elde edilebilir.yıllık 4.000.000 ytl.lik bir bütçeyle galatasaray takımımız ligde her yıl şampiyonluğa oynar,avrupada ise gurur duyacağımız bir takım olur.

Ali Emre' Alıntı:
Şube Ahmet Cömert'in haklarını tamamen alıp orayı tamamiyle Galatasaray'ın salonu yapmak için başkanın kararını bekliyor....(çoook bekleriz) Başka salon hikaye olur yani arkadaşlar.
çok bekleyeceğimizi zannetmiyorum :) ve açıkçası bütün haklarını alırsak çok iyi olur ömer'in de dediği gibi sabah girip akşam çıkma şeklinde organizasyon yapılırsa spor sergi zamanlarına geri dönüş olur

Halil Turan' Alıntı:
Okmeydanı Cemal Kamacı Spor Kompleksi

, 235 bin nüfuslu Beyoğlu ile, 260 bin nüfuslu Şişli ilçelerinin yanı sıra, İstanbul'un birçok ilçe ve semtine spor imkânı sunan Okmeydanı Cemal Kamacı Spor Kompleksi; uluslararası spor ekipmanı ve donanımı ile Türkiye ve Avrupa'nın sayılı spor tesislerinden biridir.

1400 seyirci kapasiteli spor salonu

kafeterya, 100 araçlık otopark ve yeşil alanlar

Spor salonunun yer zemini trafleks
kaplı olduğundan sadece parke döşenerek güzel bir salon haline getirilebilir.. ayrıca pota arkalarına portatif tribunlerle seyirci kapasitesi arttırılabilir...

heryerden çok kolay ulaşım mevcut derbiler haric bütün maçları burda oynayabiliriz bence.....( portatif tribünle derbiler de burada oynanabilir )

sen hiç bu salonu gördün mü? ben gördüm ve hiç güzel bir salon değil yazdıklarını okuyunca çok şaşırdım..tribünleri de hiç güzel değil salon çok kötü bence..yeri güzel demişsin ona ayrı bir şaşırdım yeri o kadar ters ki hiç merkezi değil bence çok kötü bir yerde..ama genelde bütün spor salonları böyle yerlerde..ahmet cömert i 1000 kere tercih ederim...

bu konu hakkında yapılacak tek sey daha öncedende yazmıstım bunu şişli belediye başkanına Mustafa Sarıgüle imza toplayıp vermek maıl atmak vs vs vs vs ... o ne yapar eder şişlide mecidiyeköyde bir yer bulur minumum 5000 kişilik bir salon yapar... bizimde salon sıkıntımız sona erer...

Ali Emre' Alıntı:
Şube Ahmet Cömert'in haklarını tamamen alıp orayı tamamiyle Galatasaray'ın salonu yapmak için başkanın kararını bekliyor....(çoook bekleriz) Başka salon hikaye olur yani arkadaşlar.
Ali bey peki tüm hakları alınırsa salonu modernize etmeyide düşünüyorlarmı bjk akatlar gibi bir projeleri varmı????

Halil Turan' Alıntı:
Okmeydanı Cemal Kamacı Spor Kompleksi

, 235 bin nüfuslu Beyoğlu ile, 260 bin nüfuslu Şişli ilçelerinin yanı sıra, İstanbul'un birçok ilçe ve semtine spor imkânı sunan Okmeydanı Cemal Kamacı Spor Kompleksi; uluslararası spor ekipmanı ve donanımı ile Türkiye ve Avrupa'nın sayılı spor tesislerinden biridir.

1400 seyirci kapasiteli spor salonu

kafeterya, 100 araçlık otopark ve yeşil alanlar

Spor salonunun yer zemini trafleks
kaplı olduğundan sadece parke döşenerek güzel bir salon haline getirilebilir.. ayrıca pota arkalarına portatif tribunlerle seyirci kapasitesi arttırılabilir...

heryerden çok kolay ulaşım mevcut derbiler haric bütün maçları burda oynayabiliriz bence.....( portatif tribünle derbiler de burada oynanabilir )
bir kere salonun önündeki yolda trafiğin olmadığı zaman yok...

Ahmet Comert in ust kullanım hakkı gercekten gusel bir proje benceki zaten is sadece onu gunumuze ayak uydurmaya kalırsa 1milyon dolar vaya biraz daha fazla bir miktara insaat isi halledileblir cunku Ahmet cömertin ozellikle ust catı aksamı metalden olusuyor buranın desteklenmesi durumunda o duvar kısmı yıkılıp tribun yapılabilir bu cok kolay bir olay ki bu + tekrar boyanması duzenlenmesi fln sponsorlarla beraber dedigimden cokdaha fazlaya mal olmicaktır