BIG3

Amerika’da son dönemde çok popüler olan BIG3 Turnuvası bizlere pek çok eski süper starı tekrardan sahada izleme şansı veriyor. Ülkemizde forma giyen efsane oyunculardan tutun, birçok eski NBA yıldızının katılımıyla yaz aylarında keyifli bir turnuva gerçekleşiyor. Geçen yıldan beri takip ediyorum. Sizlerle de paylaşmak istedim mutlaka ilgi çekecektir. Program D-Smart'tan yayınlanıyor.

Daha önce formamızı giymiş Robert Hite, David Hawkins gibi oyuncularımızın yanı sıra bu yıl Carlos Arroyo da BIG3 turnuvasında mücadele edecek. Üstelik David Hawkins ile aynı takımda. Epey seyirci çekeceğini düşünüyorum.

Takımlar ve Kadroları

3 Headed Monsters : Rashard Lewis - Reggie Evans - Mahmoud Abdul Rauf - Larry Sanders - Tre Simmons - Mario Chalmers
3's Company : DerrMarr Johnson - Drew Gooden - Baron Davis - Andre Emmett - Jason Maxiell - Dijon Thompson
Aliens : Andre Owens - Kendrick Perkins - Shannon Brown - Greg Oden - Brandon Rush - Robert Vaden
Ball Hogs : Brian Scalabrine - Josh Childress - DeShawn Stevenson - Will McDonald - Jermaine Tylor - Dusan Bulut
Bivouac : Josh Smith - Will Bynum - Anthony Morrow - Shawne Williams - C.J. Leslie - Drew Gooden
Enemies : Gilbert Arenas - Perry Jones III - Lamar Odom - Royce White - Craig Smith - Frank Robinson
Ghost Ballers : Mike Bibby - Ricky Davis - Carlos Boozer - Jamario Moon - Alex Scales - Mike Taylor
Killer 3's : Stephen Jackson - Metta World Peace - Franklin Session - Josh Powell - Donte Greene - C.J. Watson
Trilogy : Carlos Arroyo - David Hawkins - James White - Jason Terry - Sam Young - Patrick O'Bryant
Triplets : Joe Johnson - Al Jefferson - Jannero Pargo - Chris Johnson - Alan Anderson - Sergio Gibson
Tri State : Jermaine O'neal - Amare Stoudamire - Nate Robinson - Yakuba Diawara - Jason Richardson - Bonzi Wells

Turnuva bu gece başlıyor

Arroyo-Hawkins’li Triology, Abdoul Rauf, Sanders’li 3 Headed Monsters ile karşılaşacak. Maç saat 3’te.