Biletix rezaleti!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
Arkadaşlar son oynadığımız Beykoz maçının biletlerinin satışı esnasında bir biletix rezaleti söz konusudur!!!

Biletix Beykoz maçı bilet satışını biletler tükendi savıyla cuma akşamı 22.00 de durdurmuştur Cumartesi günüde hiç bir şekilde bilet satılmamıştır çağrı merkezi,biletix gişeleri vede internet yoluyla hiç kimseye 1.5 gün boyunca bilet satılmamıştır.

Bir çok insan bilet bittiği düşüncesine kapılmıştır vede bazı maça gelmek isteyenler biletlerin tükendiğini düşünerek maça gelmekten vazgeçmişlerdir!!!

Dahada önemlisi yöneticilerimiz idarecilerimiz çalışanlarımız bu olayın farkında bile değillerdir, kısaca yine bir şeyler olmuş vede Galatasaray taraftarı kötü bir hizmetle kötü bir muameleyle karşı karşıya bırakılmıştır!!!

Beykoz maçında bilet bitti diye geri çevrilen renkdaşlarımı bu konuya bilgilerini yazmalarını rica ediyorum, hangi gün hangi şube ve ne söylenmiştir eğer bunları yazarsak bazı şeylerle ilgili daha somut şeyler yaptırabiliriz dahada önemlisi yöneticilerimizi biletixin yaptığı rezalete inandırabilriz!

evet haklısın eyüp abi ben daha çok kişi getircektim ama bilet sorunu için gelmek istemediler bi geldim deste deste biletler öle bi işki yönetimin haberi yok ama karaborsacıların var önümüzü kesiyolar önce 5 ytl sonra 3 ytl olur tam bir rezalet!!!!!

karaborsacılardaydı sanırım kalan biletler salon önünde satmaya çalıştılar bize 1 ytl den.ellerinde kaldı biletler.bu olayı birdaha yaşamayız umarım.

tam bir rezalet.ntvspordan maça bağlandığında yemin ederim sinirden ağlayacaktım.salonun resmen yarısı boştu.Ben ve 3 arkadaşım cumartesi günü bebekteki biletixe gittik.Ama kalan koltuk sayısını 0 olarak gösteriyodu.Yani alan kimse maça gitmemiş sadece bilet almışlar.Maça giremeyeceğim diye evimde oturup izledim.Ve gerçekten çok üzgünüm.Yönetimi tebraik ediyorum kaş yaparken göz çıkardılar.Herkes gelsin diye biletleri 1ytl yaptılar bu seferde bazı taraftarlar maça gelmedi !!!!!!

Aykun Alan' Alıntı:
tam bir rezalet.ntvspordan maça bağlandığında yemin ederim sinirden ağlayacaktım.salonun resmen yarısı boştu.Ben ve 3 arkadaşım cumartesi günü bebekteki biletixe gittik.Ama kalan koltuk sayısını 0 olarak gösteriyodu.Yani alan kimse maça gitmemiş sadece bilet almışlar.Maça giremeyeceğim diye evimde oturup izledim.Ve gerçekten çok üzgünüm.Yönetimi tebraik ediyorum kaş yaparken göz çıkardılar.Herkes gelsin diye biletleri 1ytl yaptılar bu seferde bazı taraftarlar maça gelmedi !!!!!!

yha öle değilki sen biletixe gidiyon biletix bitti diyor ama salona geliyorsun biletix deste deste bilet satıyor bence bunun yönetime anlatılması gerekiyor

aynı olayı türk telekom maçından önce de yaşamıştım.taksim metro daki biletixdeki görevli bana bilet kalmadığını söylemişti.fakat ben yine de ayhan şahenke e giitim ve orada bilet satılıyorsu.o olayda öğrenmiştim biletix e güven olmayacağını

Bundan sonra biletleri sadece kapıdan alsın bence gelen arkadaşlar hiç uğraşmasınlar..Her zaman söylüyoruz dışarıda kimse kalmaz gelin diye söylemeye de devam edeceğiz..Bundan sonra kimse biletixe bakmasın direk salona gelsin içeri giremeyen olursa gerekirse kombinemi veririm ki kim kalmış dışarıda bugüne kadar :)..