Bir Kaç Anket (G.Saray Café Crown Hakkında)

Bazı sitede G.Saray taraftarı vede basketbol severler tarafından cevaplanan anketleri burada yayınlıyorum.

Anketlere bakacak olursak G.Saray taraftarı vede basketbol severler bu yıl müthiş bir performans sergileyen Gerald Fitch?in takımdan ayrılmasının ardından daha iyi bir şutör bekledikleri açık bir şekilde ortada..

Cüneyt Erdem?in transfer edilmesi konusunda ise çoğunluk olarak bir fikir sahibi değiller.Bir kısım ise tecrübesinin yararlı olacağını iddaa ediyor.

Transfer konusunda ise anketlerde önde olan isim Kerem Gönlüm..Efes Pilsen?in başarılı oyuncusu G.Saray taraftarının vede basketbolseverlerin G.Saray Café Crown takımında görmek istediklerini açık bir şekilde belli ediyor.

Takımın oyuncularından Tufan Ersöz hakkında ise G.Saray Café Crown taraftarlarının beğenisini topladığını vede taraftarın onu çok sevdiğini belirtebiliriz.

Coach Murat Özyer hakkında ise basketbol ve G.Saray taraftarlarının cevapları ise oldukça dikkat çekici..Tam G.Saray?a yakışan bir coach fikrini savunanların yüzdesi diğerlerine göre bir hayli yüksek..

G.Saray Café Crown taraftarları vede basketbol severler bu yıl şampiyonluktan umutlu.. 18 Senelik Çile onlara göre BİTEBİLİR..

Takımın basket formaları hakkında ise herkesin hem fikri Adidas konusunda..Bu yıl basketbol formalarını Adidas?ın yapmasını isteyen basketbolseverler ve G.Saray Café Crown taraftarlarına kötü bir süprizimiz var..Maalesef takımın bu yıl forma sponsoru LESCON..

Yeni salonları hakkındada görüşlerini bildiren taraftarlar daha büyük bir salonda oynamanın getireceği avantaja dikkat çekerek büyük salonda büyük başarılara imza atacağız diyor.

Son olarak 4 yıl sonra gelen Uleb Cup heyecanı için ise G.Saray taraftarı bir hayli ümitli..Uleb Cup?ta büyük bir çoğunluk takımına güveniyor vede Final?i hedefliyor ;)Diğer bir çoğunluk ise çeyrek finale çıkabileceklerini söylüyor.

Gerald Fitch?in Ayrılmasına Ne Diyorsunuz?

a) Çok Kötü Oldu.Onun Yerini Doldurmamız Zor. 21%
b) Bireysel oynuyordu.Gitmesi doğruydu. 14%
c) Eğer yerine daha iyisi alınacaksa doğru karar. 42%
d) Kesinlikle yanlış bir karar.Gitmemeliydi 10%
e) Bireysel oynuyordu.Takım için oynayan birisini almamız lazım. 10%

-------------------------

ULEB CUP?ta Neler Yaparız ?

a) Gruptan Çıkamayız 11%
b) Gruptan Çıkar İkinci Turda Eleniriz. 22%
c) Çeyrek Finale Çıkarız. 22%
d) Yarı Finale Çıkarız. 11%
e) Final Oynarız. 33%

---------------------------

Ayhan Şahenk Hakkında ?

a) Ahmet Cömert ufaktı büyük bir salona ihtiyacımız vardı. 15%
b) Kendi salonumuzun olması daha iyi olurdu. 15%
c) Daha büyük bir salon olması iyi oldu.Hep destek tam destek. 47%
d) A.Şahenk?te daha büyük başarılara imza atacağız. 21%

Bu yılki basket formalarımızın sponsoru kim olsun?

a) Adidas 53%
b) Kappa 17%
c) Nike 28%
d) Lotto 0%
e) Puma 0%

Murat Özyer Hakkında ?

a) Çok İyi Bir Hoca.. 28%
b) Tam Bir G.SARAY?lı..Bizede bu yakışır zaten. 61%
c) Gönderilip yerine daha iyisi getirilmeli. 0%
d) Kesinlikle gönderilmemeli.Oda bizden birisi.. 4%
e) Hiç beğenmiyorum. 4%

----------------------------

Cüneyt Erdem Hakkında Neler Düşünüyorsunuz ?

a) Çok iyi bir oyuncu.Tecrübesi bu yıl bize çok şey kazandıracak. 36%
b) İyi bir oyuncu.Takımımıza hayırlı olsun. 10%
c) Bir Fikrim Yok. 42%
d) Daha iyisini alabilirdik.Umutsuzum.. 10%
e) Berbat bir seçim..Kötü bir transfer.. 0%

----------------------

Tufan Ersöz Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

a) Kaptan olması gerekiyor.Tam bir G.Saray?lı. 18%
b) Sahada sporcu dışarıda taraftar. 43%
c) Çok hırslı bir oyuncu, beğeniyorum. 31%
d) Yetenekli bir oyuncu 6%
e) Hiç beğenmiyorum. 0%

-------------------

18 Senelik Çile Bitermi Bu Sene ?

a) Elbette Bitecek. 44%
b) Sanmıyorum 33%
c) Bitebilir. 22%
d) Hayır. 0%

yanlış hatırlamıyorsam cafe crown ismi kaldırılmıstı sitede.

Yalnız cevaplar öyle hazırlanmış ki gel beni işaretle der gibiler. :)

Murat Hocanın Gs'lilğini laf yok antrenorlugunu bu sene göreceğiz.

Lescon markasını kucumsemek ıstemıyorum fakat;sezon daha baslamadan hanı su Galatasaraylı yonetıcılerımız Adıdasla bır-kac gorusme yapsa.Tabıkı gelın bıze sponsor olun dıye yalvarmayalımda,artık en azından soyle profosyonel ellerde hazırlanan formalarımız olsun...

O değil de Cüneyt hakkında fikir sahibi olunmaması ilginç.ULEB'de final beklentisi de abartı kere abartı.Böyle boş beklentilere girmemek lazım.

Geçen sene yıl boyunca Ahmet Cömert'de kupanın Burak Sezgin'in elinde kalkmasının hayaliyle maçları seyrettim.Tirbünde çoşan ağlayan insanlar düşündüm.Bir kaç maç dışında hepsine gittim.Bir maçtan sonra Murat Özyer'le karşılaştım salondan çıkarken.Ben ona bakıp kafamla selamlarken sanki daha önce tanışmısız gibi bir dost gibi elini omzuma attı"Nasıl beğendin mi takımı?" diye sordu.Ayak üstü bir kaç dakika konuştuk.Ona bu sene getirin hocam şu kupayı dedim.En son İzmir'de Türkiye kupamız var Aydan Hocayla dedim.Hiç beklemediğim şekilde sarıldı bana."Siz bizi yalnız bırakmayın yeter.Hakettiğiniz kupayı alıcaz".Geçen sene olmadı evet.üstümüzdeki takımlara karşı üstünlük kuramadık.Ama ben o kırk sayılık mağlubiyette bile umutla çıktım o salondan.Fitch son Fener maçında üçlüğü kaçırdığında gözlerim doldu.Umut kalmamıştı çünkü.Şimdi yukardaki ankette cevapların idaalı olmasını yadırgayan bazı arkadaşlar var.Haklılar da.Uleb de final.Lig şampiyonluğu.Bunlar hemen başarması zor şeyler.Ama ben Galatasaray lı olarak hep bu ülkenin imkansız dediklerini yaşadım.Şimdi hayal ediyorum yine Ayhan Şahenk'de kupanın Cüneyt ve Tufan'ın elinde kalktığını.Gözlerimizin yaşlı olduğunu.Ve sonraki sene euroleage de final - four oynayan Galatasaray'ı.Çok hayalci değilim ama Galatasaray'lıyım.Belki bu dediklerim bu senede olmayacak ama bende şampiyonluk ve finalden başka bir cevap veremem arkadaşlar.Başımızda bizim kadar Galatasaray'lı hocamız var.Tufan gibi Fatih gibi bu takımın taraftarı olan oyuncularımız var.(Bu anlamda Burak Sezgin'in gitmesi kayıptır bence.)Aslında hiç bir eksiğimiz yok.Ve bu sene inanın bizim yılımız olucak.Umarım Ayhan Şahenk'te kupa töreninde yanyana oluruz hepimiz.

Re:

Aydın Aksu' Alıntı:
Geçen sene yıl boyunca Ahmet Cömert'de kupanın Burak Sezgin'in elinde kalkmasının hayaliyle maçları seyrettim.Tirbünde çoşan ağlayan insanlar düşündüm.Bir kaç maç dışında hepsine gittim.Bir maçtan sonra Murat Özyer'le karşılaştım salondan çıkarken.Ben ona bakıp kafamla selamlarken sanki daha önce tanışmısız gibi bir dost gibi elini omzuma attı"Nasıl beğendin mi takımı?" diye sordu.Ayak üstü bir kaç dakika konuştuk.Ona bu sene getirin hocam şu kupayı dedim.En son İzmir'de Türkiye kupamız var Aydan Hocayla dedim.Hiç beklemediğim şekilde sarıldı bana."Siz bizi yalnız bırakmayın yeter.Hakettiğiniz kupayı alıcaz".Geçen sene olmadı evet.üstümüzdeki takımlara karşı üstünlük kuramadık.Ama ben o kırk sayılık mağlubiyette bile umutla çıktım o salondan.Fitch son Fener maçında üçlüğü kaçırdığında gözlerim doldu.Umut kalmamıştı çünkü.Şimdi yukardaki ankette cevapların idaalı olmasını yadırgayan bazı arkadaşlar var.Haklılar da.Uleb de final.Lig şampiyonluğu.Bunlar hemen başarması zor şeyler.Ama ben Galatasaray lı olarak hep bu ülkenin imkansız dediklerini yaşadım.Şimdi hayal ediyorum yine Ayhan Şahenk'de kupanın Cüneyt ve Tufan'ın elinde kalktığını.Gözlerimizin yaşlı olduğunu.Ve sonraki sene euroleage de final - four oynayan Galatasaray'ı.Çok hayalci değilim ama Galatasaray'lıyım.Belki bu dediklerim bu senede olmayacak ama bende şampiyonluk ve finalden başka bir cevap veremem arkadaşlar.Başımızda bizim kadar Galatasaray'lı hocamız var.Tufan gibi Fatih gibi bu takımın taraftarı olan oyuncularımız var.(Bu anlamda Burak Sezgin'in gitmesi kayıptır bence.)Aslında hiç bir eksiğimiz yok.Ve bu sene inanın bizim yılımız olucak.Umarım Ayhan Şahenk'te kupa töreninde yanyana oluruz hepimiz.
Çok güzel bir yazı.
Umarım tüm dostlarla a.şahenkte kupayı kaldırırız omuz omuza :) :) :)

Re:

Aydın Aksu' Alıntı:

Bu yazı büyük bir alkışı ve bir kaç damla gözyaşını tamamiyle hakediyor.

Re:

Aydın Aksu' Alıntı:

amin inşallah şampiyonluk maçında şu feneri ezip geçip kupayı kaldırırız ve hasrete son veririz...gerçekten müthiş olur ayhan şahnekte full sarı kırmızı görüntüler balonlarla bayraklarla süslenmiş kupayı alıyoruz...tufan tribünlere yine 3 lü çektiriyo sonra çembere çıkıyo fileyi kesiyo

ahhh ahhh

Gerald Fitch’in Ayrılmasına Ne Diyorsunuz?

a) Çok Kötü Oldu.Onun Yerini Doldurmamız Zor. 21%
b) Bireysel oynuyordu.Gitmesi doğruydu. 14%
c) Eğer yerine daha iyisi alınacaksa doğru karar. 42%
d) Kesinlikle yanlış bir karar.Gitmemeliydi 10%
e) Bireysel oynuyordu.Takım için oynayan birisini almamız lazım. 10%

ULEB CUP’ta Neler Yaparız ?

a) Gruptan Çıkamayız 11%
b) Gruptan Çıkar İkinci Turda Eleniriz. 22%
c) Çeyrek Finale Çıkarız. 22%
d) Yarı Finale Çıkarız. 11%
e) Final Oynarız. 33%

Ayhan Şahenk Hakkında ?

a) Ahmet Cömert ufaktı büyük bir salona ihtiyacımız vardı. 15%
b) Kendi salonumuzun olması daha iyi olurdu. 15%
c) Daha büyük bir salon olması iyi oldu.Hep destek tam destek. 47%
d) A.Şahenk’te daha büyük başarılara imza atacağız. 21%

Bu yılki basket formalarımızın sponsoru kim olsun?

a) Adidas 53%
b) Kappa 17%
c) Nike 28%
d) Lotto 0%
e) Puma 0%

Lescon oldu sanırım..

Murat Özyer Hakkında ?

a) Çok İyi Bir Hoca.. 28%
b) Tam Bir G.SARAY’lı..Bizede bu yakışır zaten. 61%
c) Gönderilip yerine daha iyisi getirilmeli. 0%
d) Kesinlikle gönderilmemeli.Oda bizden birisi.. 4%
e) Hiç beğenmiyorum. 4%

Cüneyt Erdem Hakkında Neler Düşünüyorsunuz ?

a) Çok iyi bir oyuncu.Tecrübesi bu yıl bize çok şey kazandıracak. 36%
b) İyi bir oyuncu.Takımımıza hayırlı olsun. 10%c) Bir Fikrim Yok. 42%
d) Daha iyisini alabilirdik.Umutsuzum.. 10%
e) Berbat bir seçim..Kötü bir transfer.. 0%

Tufan Ersöz Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

a) Kaptan olması gerekiyor.Tam bir G.Saray’lı. 18%
b) Sahada sporcu dışarıda taraftar. 43%

c) Çok hırslı bir oyuncu, beğeniyorum. 31%
d) Yetenekli bir oyuncu 6%
e) Hiç beğenmiyorum. 0%

18 Senelik Çile Bitermi Bu Sene ?

a) Elbette Bitecek. 44%
b) Sanmıyorum 33%
c) Bitebilir. 22%
d) Hayır. 0%

..Sponsor değişmeli..