biz gerçek galatasaraylıyız

bu konuyu forumda bi daha maça gitmicem bi daha bu takımı desteklemicem gibi mesajlar gördüğümden açtım
öncelikle biz dediğim bi eli kanda bile olsa GALATASARAYIMIZI destekleyenlere canı pahasına bu renklere aşık olanlara her zaman ne şartta olursa olsun gslı olmaktan gurur duyanlara diorum. ne demek bi daha bu takımı desteklemeyeceğim burak sezgini cemali vb. kişileri desteklemiyosun sen orada GALATASARAYIMIZI destekliyosun biz yenilebiliriz skor bakımından ezilebiliriz fakat büyük gs seyircisi takımının yanında olduğu zaman kimse bize kafa tutamaz 35 sayı farkla yenildik fakat herkes ne kadar büyük takım olduğumuzu gördü eğer sen kendine gslıyım diosan bu takıma her zaman başarıda başarısızlıkta destek olman lazım bu takımdan gelen acı senin canını acıtmamalı
GERÇEK GSLILAR UNUTMAYIN
sen şampiyon olmasanda fenere koymasanda 35 sayı fark yesende sevip destekleyelim
başarılar gelir geçer
asaletin bize yeter
deplasmanda sami yende
ultrAslan hep seninle bu tezahüratı hiç bi zaman aklımızdan çıkarmayalım
her zaman her yerde en büyük cimbom

Kardesim benim agzına saglık GALATASARAYLI olmayı acıklayamayız zaten kimseye o kalpten gelio sewiyoruz işte ne olursa olsun biz bu renklerle dogduk bu renklerlede ölücez baska yolu yok bu işin bu sözüde cook sewiyorum umarım bazı kişiler anlarlar GALATASARAYLI nasıl olunur

Seyirci Degil......... TARAFTAR
Bayramda Degil.....KARAGÜNDE
Moda İçin Degil......FORMA İÇİN
Kupa İçin Degil......ARMA İÇİN
Hava İçin Degil......SEVDA İÇİN
90 Dakika Degil.....ÖMÜRBOYU
Yalanla Degil.........KANIYLA
Ayrı Ayrı Degil.......OMUZOMUZA
Şerefsizce Degil.....ONURLA............

Alayına İsyan Ölümüne ultrAslan

Pazar günü salonda alınan ağır mağlubiyetten çok daha önemli şeyler vardı.

Mithatın önce atkıyı düzeltip sonra öperek tribüne göndermesi, Tufanın maç biterken tribündeki o insanlara mahçup olmanın verdiği üzüntüyle sinir gözyaşlarına boğulması, takımın mactan sonra tribünlerin ısrarlı seslenişine cevap vererek mahcup ve gözyaşları icinde tekrar salona dönen oyuncular,murat hoca ve ezeli rakibinin attığı sayılara ve açılan farka aldırmadan bir an bile susmadan müthiş bir duruş sergileyen bizler...

Senelerdir her türlü maça giderim ben böyle birşey yaşamadım, görmedim,duymadım... İyi ki o gün salondaydım ve bunları yaşadım. Biz pazar günü kaybetmedik arkadaşlar. Aslında çok şey kazandık...

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:

Mithatın önce atkıyı düzeltip sonra öperek tribüne göndermesi, Tufanın maç biterken tribündeki o insanlara mahçup olmanın verdiği üzüntüyle sinir gözyaşlarına boğulması, takımın mactan sonra tribünlerin ısrarlı seslenişine cevap vererek mahcup ve gözyaşları icinde tekrar salona dönen oyuncular,murat hoca ve ezeli rakibinin attığı sayılara ve açılan farka aldırmadan bir an bile susmadan müthiş bir duruş sergileyen bizler...

Senelerdir her türlü maça giderim ben böyle birşey yaşamadım, görmedim,duymadım... İyi ki o gün salondaydım ve bunları yaşadım. Biz pazar günü kaybetmedik arkadaşlar. Aslında çok şey kazandık...
dediğin gibi kesinlikle kaybetmedik KAZANDIK demek istediğim bu 500 kişiye dün ülkeri yenmiş olsaydık bu kadar sevinmezdim(sevinmemin sebebi dünkü muhteşem seyirci)

evet gerçekten inanılmaz bir kaliteyle bir basketbol tribünü oluşturduk bir numara olduğumuz kesin ama tezahuratlarda biraz daha ateşleyici ve itici olmamız lazım bence maç başlamadan önceki tezahuratımız gibi ölüyü mezardan kaldıracak şekilde bir iki şey daha bulabilirsek çok süper olur.

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:

Önder abi çok iyi diyorsun ancak 1de gerçek varki bundan sonraki maçlarda 1000kişiyi bile zor toplarız gibime geliyor neyazık ki...

35 fark yemisin aglasan ne yazar. macta bizi cümle aleme rezil ederken neden göstermediler o ruhlarini. Fener takimi bizimkilerden kaliteli oldugu icin gelmedi bu fark. bizden 3 kat daha cok savastilar ve motive oynadilar. ha her halükarda yenilecektik diyorsun. biz Fener den daha iyi mücadele etsek de kaybedecektik belkide cünkü kalite onlarda. ama kaybetmek ile rezil rüsva olmak arasinda büyük farktir. oyuncular bizi rezil etmistir. agalasalar zirlasalar ne yazar bu saaten sonra. olan oldu. ve ilk defa olmadi. insan utanir. ulan bu taraftar bizi deliler gibi destekliyor sunlara en azindan saglam bir mücadele gösterelim der. Nerdeee. ancak mac sonunda aglamayi bilirler. artik polyanaciligi birakin. maclar basarilar aglamakla kazanilmiyor. mücadele ile kazaniliyor. tufan disinda bir tane mücadele etmeyi bilen oyuncu yok. isin gercegi bu. dost her zaman aci söylemeli. polyanacilik bizi hic bir yere götürmez.

bu nasıl bir posttur yahu. Ne demek çıkıp otuzbeş sayı yesen ne yazar ? madem o kadar ruhlusun motive ol kur beş oyuncu çık fener karsisina kaç yiyeceksin? boyle yuzeysel olmayin ya kac sebebe bagli bu işler...

Arkadaslar bu malubiyetleri bugüne kadar yasadık bugünden sonrada cook yasıycaz ama önemli olan bizim sampiyonluklarda nasıl destekliyor ve sahipleniyorsak bu karagünlerdede sampiyonluklardan daha fazla sahiplenmek ve desteklemek gerekiyo bence 90 Dakika Degil Yani ÖMÜRBOYU biz kimseye rezil olmadık örnek olduk ayrıca ne olursa olsun bu kulübün sonuna kadar arkasında nasıl duruldugunun gösterdik ve gösterecegiz.... uA_Kapalı

GALATASARAY takımı hiçbir zaman rezil olmaz hele bu büyük seyircisi yanında olduğu zaman bu yüzden diyorum bu takımı yanlız bırakmayalım diye

Bu takım Yenilmez Armada namını almış bir takımdır..... C.CROWN'un kuklası değildir... Şampiyon diye zorla kakaladıkları İstatistikçi Murat ÖZYER'in hiç değil...... İşler kötü gidince rağmenler, bütçe farkı, oyuncu farkı bunları geçelim.... Karşıyaka bizi yenerken bütçe farkı yokmuydu.......

zihni öztürk' Alıntı:
Bu takım Yenilmez Armada namını almış bir takımdır..... C.CROWN'un kuklası değildir... Şampiyon diye zorla kakaladıkları İstatistikçi Murat ÖZYER'in hiç değil...... İşler kötü gidince rağmenler, bütçe farkı, oyuncu farkı bunları geçelim.... Karşıyaka bizi yenerken bütçe farkı yokmuydu.......

Zihni Bey ne kadar beğenmesenizde Galatasaray antrenörüne "...kakaladıkları istatistikçi..." diye itham edemezsiniz. Bu eleştiri değil kanımca Galatasaray antrenörüne edilmiş bir hakaret.

ki bu adam eğitimini dahi GS camiasında almış ve fb maçında birkez daha gördüğüm gerçek bir GSlıdır böyle olmasını oda istemezdi tabiki.
son 3 yıldır olmayan bir tiribüne sahibiz bu sene umarım düşünüldüğü gibi bu maç o tribünü etkilemez

Maçtan çıkınca fox tv kamerası vardı röportaj yapalım dediler..Tamam dedim..Futbol takımını sordular memnun değilim ama VAZGEÇEMEM Kİ deyip atkımı gösterdim..

Basketbol takımını sorsalardı da yine aynı cevabı verecektim..

uA Marmara olarak her zaman takımımızın yanındayız ve vazgeçmeyeceğiz..

öncelikle Murat hoca için kakaladıkları istatistikçi lafına kesinlikle katılmıyorum. İleride bence milli takımı bile çalıştırma potansiyeline sahip birisidir kendisi aldığı ödüllerlede bunu kanıtlamaya başladı ztn. Bu kadar üstüne gidilmesi yanlış bence. Taktiksel hata yapıyor diyenler çıksın kendi yönetsin madem. Hocamız bu hale getirmek için çok çalıştı. ben ilk geldiğinde Fitch'in halini düşünüyorumda, birde karşıyaka maçında kenardan bir maç izleyişi vardı ki arada dağlar kadar var. Murat hoca Fitch'i takıma kazandırmıştır bence. Bir de soruyorum, sizce Murat hoca gidince daha iyisi mi gelecek? bunun garantisi varmı? herşey bi anda olmaz arkadaslar bu takım eskiden kümede kalayım diye ugraşıyordu bu sene ilk 4 için oynuyor belki seneye daha yukarılara, sabır göstermek gerekir. mucize bekleyemezsiniz değil mi? bence Halil beye katlandığımız zmnları unutmayalım... Murat hoca bunları hak etmiyor. galibiyette alkışlayıp kötü günde köstek olan arkadaslara sesleniyorum... kenardan bağırıyorsunuz ''yenilsende yensende taraftarız senle üzüntünde sevincinde seninle birşikte'' diye bence bunu her yerde gösterin sadece stadda veya salonda değil...

zihni öztürk' Alıntı:
Şampiyon diye zorla kakaladıkları İstatistikçi Murat ÖZYER'in hiç değil...... İşler kötü gidince rağmenler, bütçe farkı, oyuncu farkı bunları geçelim.
Galatasaray'ın Murat hoca gibi gerçek Galatasaray'lı hocalara ihtiyacı var. Ayrıca Murat hocanın geçen seneki şampiyonluğunuda lütfen ciddiye alalım. Kim tahmin ediyordu final serisinde Ülker'in Efes'e üstünlük sağlayacağını. Siz tahmin etmişmiydiniz Zihni bey???!!! Murat hocanın hep arkasındayız, iyi gün veya kötü gün hiç farketmez ben Galatasaraylı olarak ayrıcalıklıyım. Tarihimize baktığımızda hem futbolda hem basketde. Bu yüzden zaten çok, iyi günümüz geçti ve geçicekte. Lütfen sabır ve destek.

zihni öztürk' Alıntı:
Bu takım kadro olarak olabilecegi en iyi yerde iken neden daha tartisiyoruz Murat Özyeri ben bunu anlamiyorum sen getir bu takımın basina kimi getiriyorsan 3. bitirtemez bu kadroyu sampiyonluk istiyoruz hepimiz ama bu kadro ile zor play off serilerinde biraz sans ile belki olabiliriz ama Murat Özyeri herkese karsi tum Gsli arkadaslari karsima alsam bile koruyacagim. Suan bulundugumuz yer super olmasada bence gayet iyi 4. bitirebilirsek ligi buyuk ihtimal bjktan sonra telekomla karsilasiriz bence buda o ustteki takimlarda en cok sansimiz olan takim olarak goruyorum bir final hayal olmaz ama yok Murat özyerdi yok cafe crowndi falan degil. Yenilmez armada dedigimiz takimin son yillardaki performansina bakalım nedir ne degildir. Sunu kabul edelimki cafe crown gayet iyi bir sponsor paralarini gunugune veriyorlar orta seviyenin ustunde kadromuz var ve bence gayet iyi bir kadromuz var ustune sampiyonlugun en buyuk 3 adayindan sonra 4. siradayiz bunun neresi kotu gecen senelerde play out sonra playoffa zorla giren takima gore biz sabretmeliyiz biraz bir takim aninda kurulmaz ki bu takıma kucuk eklemelerle sampiyonlugun buyuk adaylarindan biri olacagimizda kesin ama bunu bir anda yapmak kolay degil. Halil Üner'e kac yıldır dayanan taraftar 4.durumdaki takimin coachini elestiriyor kendine hic bakmıyor . 10 hafta saha ici mac yaptiysak 5-6si seyircisiz bunlarin suclusuda mi Murat Özyer. Basketbolcularimiz da elinden geleni yapiyor. Özellikla yukarida birisi Tufan mactan sonra agladi demiş. Biriside mactan sonrasi aglasa ne yazar demis. Tufan yada murat yada fatih yada cemal bu oyuncular formalarini sonuna kadar terletiyorlar bazen yuruyck halleri olmuyor kosuyorlar bu oyuncular icin savasmiyor diyenler ya maclari izlemiyor yada bilemiycem hersey cok kolay saniyor. Takıma destek verenlere sonsuz tesekurler. Bize bu takima iyi gunde kotu gunde destek verecek yikici degil yapici elestiri yapacak taraftar lazim. Bana bazilariniz laf edebilir benimde elestirdigim seyler var takim icin ama hicbir zaman bu su gitsin bu gitsin degildir soyle yapilirsa iyi olur boyle yapilirsa iyi olur . Yapici elestiriler yapmanizi tavsiye ederim !!!!