Bjk'ye ek destek mi verildi

Aslına bakarsanız bırakın alsınlar bırakın alsınlar biz var olduğumuz sürece ve bu takıma inandığımız sürece GALATASARAY HER ŞARTTA NUMBER ONE

Demirören yönetimi futbola ayırdığı parayı basketbola harcamaz.Bundan adım gibi eminim.Kesinlikle ek destek verildi BJK'ye...

Arkadaşlar BJK nin transferleri sağlam olabilir ama bu klüp yapısıyla BJK nin başarılı olacağına inanmıyorum.

Basketbolun paralarını yine futbola aktaracaklardır, birde transfer bütçelerinin üzerine çıktılarmı sezon ortası yine oynucular grev yaparlar bu sebeplerden BJK ciddi bir rakip olmayacaktır bizlere.

Gelelim ülker meselesine, bu şirket malesef el altından para aktarabiliyor bjk ve fb'ye bu konunun takipçisi olması gerekenler bizim yöneticilerimizdir.

Kısaca ülker grubuna bir adaletsizlik yapıyorsa(görünen yapıyor) gereken tavır koyulmalıdır.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar BJK nin transferleri sağlam olabilir ama bu klüp yapısıyla BJK nin başarılı olacağına inanmıyorum.

Basketbolun paralarını yine futbola aktaracaklardır, birde transfer bütçelerinin üzerine çıktılarmı sezon ortası yine oynucular grev yaparlar bu sebeplerden BJK ciddi bir rakip olmayacaktır bizlere.

Gelelim ülker meselesine, bu şirket malesef el altından para aktarabiliyor bjk ve fb'ye bu konunun takipçisi olması gerekenler bizim yöneticilerimizdir.

Kısaca ülker grubuna bir adaletsizlik yapıyorsa(görünen yapıyor) gereken tavır koyulmalıdır.
eyüp ün tespiti % 100 doğru bjk böyle transferler yapmaya devam etsin lige iyi başlarlar en kritik zamanda paralar ödenmediği zaman isyan bayrağını çekerler antrenmanı boykot ederler o yüzden bencede bjk çok ciddi rakip değil

Timur Saglam' Alıntı:
[quote="Burak Barut":2dnvmpce]
Yabancı transferlerininde Fahri'den alınan 1.6 Trilyon olabileceğini düşünmüyor değilim :)

:) Carrusca'yı da bari Pepe Sanchez takasında kullansaydık degil mi? Olduruyorsun beni Burak[/quote:2dnvmpce]

Carusca'yı bize Ülker'în aldığını düşünürsek hiçte fena fikir değil :) Al oyuncunu ver paramı mantığı :)

para bunların parası istediklerine istedikleri kadar ister el altından ister el üstünden nerden isterlerse para verebilirler benim sinirlendiğim nokta öyle herkeze eşit mesafedeyiz ayaklarına yatıp millete sempatik gözükmeye çalışmaları eyüp abinin dediği gibi bizim elimizden bişey gelmez bu konuyu yöneticilerimize havale etmekten başka