BOYKOT!!!!

Kaan Can Garip' Alıntı:
Futbol takımının son şampiyonluğunu hatırlıyorumda para yok, başta teknik direktör yok, yok oğlu yok.

Acaba bu kötü basketbol'un sebebi bu olabilir mi ?

Sevgili kardeşim sen bu habere zerre kadar inanmamıştın değilmi? birde daha önce bu kulüpte,çalışan ve 7,8 ay para almadan hizmet eden insanlara safra diyen arkadaşlar vardı.

Primleri Paraları İstemek Kolay , Hiç olamadınız Tırnağı Kadar , Onun Tek Aşkıydı GALATASARAY , Seni Çok Özledik Biz METİN OKTAY!!!

Yabancı oyuncular bir kenara Türk oyuncuların Galatasaray kültürüne yakışmayacak bir boykota kalkışmaları kendileri hakkında düşüncelerimi maalesef negatifleştirdi. Tabii ki yaptığın işin karşılığını, hakkını(!) alamamak her insan açısından kötü bir durum. Ben kimsenin parası Galatasaray'da kalmaz düşüncesine inananlardanım.Türk oyuncuların Türkiye'deki en büyük spor kulübünü tanımadan, o kulübe adım attıklarını bu olay sayesinde görüyoruz. Oyuncuların hakkını alamamaları kötü birşey demiştik ya sahi gerçekten bu haklarının olduğuna inananlardan mısınız ?

Demek ki neymiş Aliağa Gençlik takımının arması,forması daha değerliymiş...
Bilseydim Pazar günü Aliağa oyuncularına yönelik tezahuratta bulunurdum.

Suçluyu yanlış yerde arıyorsunuz beyler. Genç çocukların bir emeği var ortada; bu emeğin de bir karşılığı var; bu çocuklar o kontratları birileri onların üstünden operasyon yapsın ; assın kessin; atsın tutsun diye imzalamadı. Vakti zamanında söylemiştik; alternatiflerini oluşturmadan bir yapının dibini oymak yanlış iştir diye; görüldü ki, 2 yılda kurulan yapıya operasyon yapanlar; şubeyi bir arada tutmayı 3 ay bile beceremediler... Galatasaray Uleb başarısından sonra az çok bir saygı uyandırdı Avrupada; lakin bu saygıyı çok çabuk tüketecek gibi görünüyor bu zihniyetle; hakikaten çok yazık. 6-7 ay önce; işler iyi gitmiyor demiştik; demez olaydık; daha da kötüye götürmeyi çok çabuk bir şekilde becerdiler. Ödenmesin paralar; bundan sonra beklersiniz Graves'ler falan tercih eder Galatasarayı onca teklif arasından.

Mithat Duran' Alıntı:
Niye bu kadar şaşırıyorsunuz ki !!! ben bu haberi yazıp konu açtığımda hadi canım bu haber doğru değil diyordunuz.

Şimdi ne değişti!!!!

Senin yazdiginla buradaki olay farkli degil mi? Bu haberden anladigim kadariyla cafe crownla alakali bir sikinti yok. Onlar uzerlerine dusen parayi vermisler. Sikinti GS tarafinda...

Ünsal Y.' Alıntı:
Suçluyu yanlış yerde arıyorsunuz beyler. Genç çocukların bir emeği var ortada; bu emeğin de bir karşılığı var; bu çocuklar o kontratları birileri onların üstünden operasyon yapsın ; assın kessin; atsın tutsun diye imzalamadı. Vakti zamanında söylemiştik; alternatiflerini oluşturmadan bir yapının dibini oymak yanlış iştir diye; görüldü ki, 2 yılda kurulan yapıya operasyon yapanlar; şubeyi bir arada tutmayı 3 ay bile beceremediler... Galatasaray Uleb başarısından sonra az çok bir saygı uyandırdı Avrupada; lakin bu saygıyı çok çabuk tüketecek gibi görünüyor bu zihniyetle; hakikaten çok yazık. 6-7 ay önce; işler iyi gitmiyor demiştik; demez olaydık; daha da kötüye götürmeyi çok çabuk bir şekilde becerdiler. Ödenmesin paralar; bundan sonra beklersiniz Graves'ler falan tercih eder Galatasarayı onca teklif arasından.

Ünsal tek bir şey sorucam iki senede nasıl bir yapı kuruldu,bana anlatırmısın,son iki senede bu sene hariç kaç yabancı geldi ,ve gitti.

Sanıyormusun bu sene gelenler seneyede kalacaktı.

ruh mu kalır oyuncuda kardeşim ödeme yapılmazsa.hele yabancı hiç iplemez.bu takım beşiktaşı geçip yarı final oynarsa başarıdır.şampiyonluk mu? bu yönetimle,bu koçla,bu oyuncularla laftan öteye gitmez.

Basketbolda ekonomik kriz olduğu zaman ruh muh hikaye oluyor. En yakın örnek Beşiktaş'ın geçen yıl ve Beşiktaş Bayan Basket'in bu yıl düştüğü durum.

Güvenlik nedeniyle foruma giremiyorum ama tek bir şey yazacağım.

Yönetim suçu sponsora atarak bu işten sıyrılmaya çalışıyor ama yersen artık. Sorunun sponsor olmadığını biliyorum ama hadi diyelim yedik sponsor olsun. Sözleşmen varsa hem paranı alırsın, hem de tazminat. Bu kadar basit. Ama basit olmuyorsa sorunu başka yerlerde aramak lazım.

Sponsor sponsor diyip kulübü yönetiyor diyenler 3 ayda batırdı kulübü. Çekin artık elinizi yapamıyorsunuz işte.

Erdal Icelli' Alıntı:
Primleri Paraları İstemek Kolay , Hiç olamadınız Tırnağı Kadar , Onun Tek Aşkıydı GALATASARAY , Seni Çok Özledik Biz METİN OKTAY!!!
PAİDAR DEMİR abimizide unutmayalım. Kazandığı para ile ölmeden önce spor salonu yaptıracaktı ve yönetimden yer istemişti. Malesef bunları göremeden öldü :( Spor salonunun malzemeleri bile hala deposunda durur.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Güvenlik nedeniyle foruma giremiyorum ama tek bir şey yazacağım.

Yönetim suçu sponsora atarak bu işten sıyrılmaya çalışıyor ama yersen artık. Sorunun sponsor olmadığını biliyorum ama hadi diyelim yedik sponsor olsun. Sözleşmen varsa hem paranı alırsın, hem de tazminat. Bu kadar basit. Ama basit olmuyorsa sorunu başka yerlerde aramak lazım.

Sponsor sponsor diyip kulübü yönetiyor diyenler 3 ayda batırdı kulübü. Çekin artık elinizi yapamıyorsunuz işte.

Önce kimi suçlayacağına karar ver !!! demek sponsor değilmiş peki neymiş bir idda ortaya atıyorsan gerçeklerinide yazmalısın.

Suç yönetimdedir.Sponsorumuzun ne mal olduğu ortadadır onu söylemeye gerek yok.Bu olayda sponsorun suçu yok değildir ama asıl suç bence yönetimindir.Çünkü yönetim becerikli olsaydı en başından bu tür sorunlarla karşılaşmazdık.

biz burda bosuna demedik cafe crownla olmaz olamaz diye ama basketbolu cok iyi bilen yoneticilerimiz bunun farkında degil bir bu eksikti zaten

keşke geçen yılki gibi sponsor aylık aylık verseydi paralarını oyuncuların bu yılın başında toplu olarak verldi ve yönetim onları düzensiz kullanınca sonuç bu suç açık açık ynetimin ahmet dedeHAYIRındır

az önce ahmat dedehayır,türkiyede bir oyuncunun maaşını 4 ay geciktirirseniz o oyuncu boykotla kalmaz ülkeyi terk eder dedi.oyuncuların mart ayından yarım,nisan ayından tam olmak üzere 1.5 aylık alacakları olduğunu,bu alacakların önemli bir kısmının yarın ödeneceğini ,medyanın Galatasarayda yaşanan olumsuz gelişmeleri abartmakta usta olduğunu söyledi.ayrıca takımın sahada iyi performansla bu haberlere en iyi cevabı vereceğini söyledi.