Böyle Takım Olunmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet durum vahimdir. Yönetim gerekli hamleleri yapamamıştır. Benim hayalim Bobby knight gibi amerikalı bir ncaa koçunun takımın başına geçmesi ve yabancı oyuncuların en az 3 er sene takımda tutulabilmesi bu sayade takım haline gelebilmemizdi. Sen kalkıp takımın ruhu sembolü haline gelmiş oyuncuları ( Başta Hüseyin Beşok) takım filan olamazsın arkadaş. Bu Mike Wilkinson nedir? Bir ara 5 oynamış sözde o boyla 5 oynasan ne yazar ha Ben Wallace gibi kalıplı olursa bir derece kabulüm. Bir akıl var mantık var bu takım kurulurken düşünmek lazım. İlk amaçlardan biri bu takımın ezeli rakibini yenebilmesidir. Yani Fülker oluyor bu. Adamların uzunlarına bir bakın Semih Ömer Aşık Oguz Mirsad geçen sene Hüseyin bunların hepsi ile başa çıkmıştı. Mucize gibi bir maçtı. Demek ki senin en az 2 tane 2.10 civarı adamın olacak kadroda. Okan efendi herhalde bu takımı bayan takımı ile karışıtırıyor. Uzun rotasyonu erkek takımında 2.05 lerden başlarsa iyi olur Okan Bey pivot içinde dedigim gibi rakip fülker oldugu için 2.10 civarı olmalı. Kısa oyuncular için fazla bişey demiyorum. Ama çok iyi savunma yapıp top kapabilen ateşliyici bir güç olacak Robet Hite gibi bir oyuncu çok iyi olurdu. Şimdilik diyeceklerim bunlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...