Brian Green İle Yollar Ayrıldı

arkadaşlar takımımıza daha yeni gelen abd li forvet brian green ile yollar ayrıldı...aynı mevkide 2 tane yabancı olduğu için(gaines)murat hocamız yabancı hakkını 2-3 numara oynayabilen bir oyuncudan yana kullanıcakmış

Aykun Alan' Alıntı:
arkadaşlar takımımıza daha yeni gelen abd li forvet brian green ile yollar ayrıldı...aynı mevkide 2 tane yabancı olduğu için(gaines)murat hocamız yabancı hakkını 2-3 numara oynayabilen bir oyuncudan yana kullanıcakmış
Yeni mi öğrendin aykut abi???

Ama bu konuyu tartışabiliriz bu topicte iyimi oldu kötümü oldu???

valla yorum yapmak için erken yerine gelecek adama bağlı biras. ama bence kalmalıydı derim. şut tehtidi olan bi uzuna ihtiyacımız var

Kaliteli 2-3 gelicekse yollanması iyi oldu :p
4. Yabancımız 2-3 oynayan olucakmış.Bunuda öğrendik
Ben 3-4 oynayan bekliyodum 2-3 oynayan gelicek demek...

Bence kalmalıydı veya gitmeliydi demek hata olur..İzlemedim ben çünkü..Nasıl oynuyor bilmiyorum..İstatistikleri iyi ama Avery'nin de çok iyiydi ama daha göremedik..Onun konusu değil ama..Sonuç olarak izlemediğimiz bir adam hakkında yorum yapmak bence yersiz olur..

Murat hoca izledi takıma katkı yapamayacağına inandı ki yolladı.. :)

Aynı mevkide 2 yabancı olması zaten bi sorundu iyi olmuş gibi. İyi olmuş dedim çünkü gaines greenden daya iyiydi demekkide o kaldı. Gelicek oyuncuyu bekliyoruz artık. Gerald Fitch ayarında bi oyuncu gelse çok iyi olucak.

greenin kontratı ayın 24üne kadardı zaten.biz oyuncu bulamazsak oda bi yere gitmezse tekrar gelecek.murat hoca böyle dedi.

1 aylık kontratmı yapmışız, çok ilginç.
Ya kontrat yapmazsın denersin kararını verdiğinde kontratını yaparsın ama 1 aylık kontrat valla komedi filmi gibi...

Abi en başından itibaren denemek için geldi demeleri lazımdı bence.
Yeterli görmemeside son derce doğal.Sonuçta takımın bir tane coachu var o da Murat Özyer.En iyisini o biliyordur...

Re:

Arda Öztürk' Alıntı:
yiğit yeterli görselerdi zaten tutarlardı takımda kandırma olayı olarak bakmıyalım olaya.
şüphelerin varsa oyuncu hakkında deneme süresi koyarsın...

Bu konuda malesef Murat hocaya güvenmekten başka çaremiz yok..Güveniriz destek veririz ama başarısızlık olursa da hesap sorma hakkımız olur ;)

Geldiği takım Asvel'di ordada önemli istatistikleri vardı. Bizde hazırlık maçlarında en istikrarlı oyunculardan biri olarak görünüyordu. Ama en iyisini Murat Hoca bilir demekten başka çare yok. Ama onun yerine şutu olan bir uzun alınması gerekli...

Çok ilginç bir olay bana göre. Şampiyonluk hedeflediğimiz bir sezonda transfer ettiğimiz bir oyuncuyu geri yolluyoruz. Garip... :roll: Gelecek hayatında başarılar Brian Greene...