BSL 11. Hafta | Galatasaray-Büyükçekmece BK

Allah belanızı versin. Söyleyecek başka bir şeyim yok. Allah belanızı versin

Furkan sen böyle değildin sakin ol yav. Şu sahadaki kadroya bak, Büyükçekmece'nin 4 yabancısı bizim takımda sürdirek oynar, ne bekliyorsun abi? Gelen gelmiş, giden gitmiş artık, takımda mücadele var ama kalite diye bir şey de var. Biz tek Macon'a bakarken adamları pota altı tehdidi var, bir de dışardan Anderson sokunca maç gitti zaten. Şu takımın-kadronun 90 sayıyı 50 dakikada yiyecek duruma gelmesi bile bir gelişmedir. Fazlasını bekleyip sinirlerini bozmanın lüzumu yok.

Yazıklar olsun ya. Çekmece bile iki uzatma sonunda bizden daha dirayetli kalıp yenebiliyor bizi. Maçın kritik anlarında da Ömer Uğurata'nın ben hiç bir dokunuşunu da görmedim.

Furkan sen böyle değildin sakin ol yav. Şu sahadaki kadroya bak, Büyükçekmece'nin 4 yabancısı bizim takımda sürdirek oynar, ne bekliyorsun abi? Gelen gelmiş, giden gitmiş artık, takımda mücadele var ama kalite diye bir şey de var. Biz tek Macon'a bakarken adamları pota altı tehdidi var, bir de dışardan Anderson sokunca maç gitti zaten. Şu takımın-kadronun 90 sayıyı 50 dakikada yiyecek duruma gelmesi bile bir gelişmedir. Fazlasını bekleyip sinirlerini bozmanın lüzumu yok.

Abi sen efor sarf etmezsen Ömer Utku Al da sokar O da sokar bu da sokar sen yanından geçene bakıyorsun transfer ettiğin yabancı süre almıyor. takımın en çok para alan adamının sahada ne yaptığı belli değil. Adamlar o imkansızlıklar içinde neler yapıyorken biz kolaya kaçıyoruz. Bu tabloda hepsinin sorumluluğu var ve hiçbir şey değişmeyecek. Yarın 5 maç kazan fark etmez.

Takim ne oynuyor...

Iceri drive et yana cikar ,bos isen salla olmadi tepeye dön.

Baska bir oyun plani yok...Oyun kurucu olmadigi icin takimi saha icinde organize eden yok.

Macon cok potansiyelli ama onun yanina oyunu kurucak yönlendiricek biri lazim.

Hamiltonn nerede ?
Göksenin seni allaha havale ettim

Takim saman alevi
Sert degiliz agresif olmaya calisiyoruz oda zaman zaman oluyor.

Bu sene kūme düsmeyelim benim icin başaridir.

Mustafa Cengiz e Hakkimda Helal degildir.

Cok buyuk sponsor bulduk .Turkiyede en cok parayi biz alicaz .Sampiyon olucaz sozlerini inkar eden birisin.

Dua et Fatih Hocaya yoksa coktan seni o koltukdan etmislerdi