BSL 12.Hafta | Galatasaray Nef 106-100 Türk Telekom

Hepsine helal olsun da ikinci yarı 20 sayıdan buralara gelmemeli maç. Oostende maçında son periyot facia yaşadık grup liderliği şansa geldi. Kırılgan olmaması lazım takımın.

Hocam siz edin tebrik. Tutan yok. Galibiyet gelsin her şeyi hasır altı edelim, mağlubiyet olunca nasılsa yükleniriz diye bakarsanız bu şube bir arpa boyu ileri gitmez. Sadık'ın sakat sakat oynaması, Mahir'in oyunda kaldığı süre ve Ennis dışında da tebrik edilecek bir şey yok zaten.

Şu maç kaybedilse 3-5 güne pivot gelir, kazanıldı diye yine karın ağrısıyla pivot bekleyeceğiz. Böyle günlük yaşayarak şube yönetirlerse adamlar, Afyon'un Banvit'in eskileriyle oynarsın.
Kesinlikle doğru. Jones 5 faul ile oyun dışı kalıp, Sestina sakatlanıp kenara gelmeseydi 21 sayı öne geçtiğimiz maçı kaybedecektik. Pistiolis hocamın her maç kusursuz bir A planı var ama rakip koç buna karşılık verdiğinde B planı üretme konusunda yetersiz kalıyor.

Kesinlikle doğru. Jones 5 faul ile oyun dışı kalıp, Sestina sakatlanıp kenara gelmeseydi 21 sayı öne geçtiğimiz maçı kaybedecektik. Pistiolis hocamın her maç kusursuz bir A planı var ama rakip Koç buna karşılık verdiğinde B planı üretme konusunda yetersiz kalıyor.

Jones kısmı biraz oyun içi, zira Mahir 5'lemese maçı daha erken kapatmıştık ama sorun şu ki, sövülen Mahir çıkınca elimizde pivot kalmıyor ve maç buralara geliyor ki bu daha acı bi olay.

Ne oldu artist biyikli Erdem?? Biri gecen diyor ,gelecegin Ergin Ataman'i diye.... ! Haha :) Ergin Ataman seviyesine gelmesi için 20 sene üstüste şampiyon olması gereken vasat koç. oynattığı basketboldan zerre hazzetmiyorum. abdullah avcı'nın basketbol versiyonu adeta.

Hocam siz edin tebrik. Tutan yok. Galibiyet gelsin her şeyi hasır altı edelim, mağlubiyet olunca nasılsa yükleniriz diye bakarsanız bu şube bir arpa boyu ileri gitmez. Sadık'ın sakat sakat oynaması, Göksenin, Mahir'in oyunda kaldığı süre ve Ennis dışında da tebrik edilecek bir şey yok zaten.

Şu maç kaybedilse 3-5 güne pivot gelir, kazanıldı diye yine karın ağrısıyla pivot bekleyeceğiz. Böyle günlük yaşayarak şube yönetirlerse adamlar, Afyon'un Banvit'in eskileriyle oynarsın.
Pivot transferi zaten kesinlikle alinacak. Kesin bir bilgi bu. Bu macla alakasi yok yani.

Bu arada saçma bi karar verildi. Basketimizi iptal ettiler, normalde Telekom topu olması gerekiyorken hava atışı diye bir şey verdiler top bize geçti. Hakemler cidden rezalet.

Bu macta en cok sevindigim sey Turk Telekoma. Evet Turk Telekom sirketine koymamiz oldu. Ne kadar ona buna satilan kurum varsa koymak guzel bir haz oluyor bende.Ohh yeah!

Pivot transferi zaten kesinlikle alinacak. Kesin bir bilgi bu. Bu macla alakasi yok yani.

Problem alınması değil abi, yanlış anlama beni lütfen. Sene başında biraz özenilerek iş yapılsa olmaz mıydı? Hadi şanssızlık diyelim üstüne Hummer'la tüy dikiyorsun. ve bunları alanlar yarın yine transfer yapacak.. Endişelenmeden duramıyor insan.

Telekom gibi ligin ve Eurocup'ın en formda takımlarından birine karşı ilk yarı Sadıksız oynayıp önce 18 sayı,3.çeyrekte ise 21 sayı öne geçtik.Buraya kadar her şey muazzamdı.

Fakat bunda bir temel etkende 2.çeyrek 4-5 dk Türk Telekom sayı atamadı,maçtan koptular bizde o ara ne attıysak girdi falan.Biz ne olursa olsun yaklaşık 15-16 dklık bölümde 21 sayıdan maçı verecek noktaya getirmemeliydik.

Öte yandanda ligin en formda takımına karşı 21 sayı öne geçme durumuda hafife alınmamalı.Bu takıma 1 tane iyi bir pivot alın artık.Bir öyle görelim takımı arkadaş.Her maç tüm yük Sadıgın üzerine binmesin.

Çok zor maç oldu ama sonuna kadar mücadele ettik. Hocama ve oyunculara çok teşekkür ediyorum.

Kudurun İsmail ve Erdem :)

Kesinlikle doğru. Jones 5 faul ile oyun dışı kalıp, Sestina sakatlanıp kenara gelmeseydi 21 sayı öne geçtiğimiz maçı kaybedecektik. Pistiolis hocamın her maç kusursuz bir A planı var ama rakip koç buna karşılık verdiğinde B planı üretme konusunda yetersiz kalıyor.
Bu adamlara fualleri kim yaptirdi.

Bu adaminda Trabzonun bol oksijenli yaylalarinda ayagi burkulmadi.

Sadığın'da belinde problem olmasa 20 sayi fark atardik sizin zihniyetinizle yaziyorum

Başariyi gölgelemeye çalismaktir birilerini anliyorum kuyruk acilari var ,Gecen sene bu tür öndeyken mağlubiyetleri bolca izleyip izletiren insanlari sahip ciktigindan.Bugunku Galibiyet biraz üzmüş onlari.

Burasi Galatasaray ali'yi veli'yi gidin az ötede destekleyin

Bu adamlara fualleri kim yaptirdi.

Bu adamda Trabzonun bol oksijenli yaylalarinda ayagi burkulmadi.

Sadığın'da belinde problem olmasa 20 sayi fark atardik sizin zihniyetinizle yaziyorum

Başariyi gölgelemeye çalismaktir birilerini anliyorum kuyruk acilari var ,Gecen sene bu tür öndeyken mağlubiyetleri bolca izleyip izletiren insanlari sahip ciktigindan.Bugunku Galibiyet biraz üzmüş onlari.

Burasi Galatasaray ali'yi veli'yi gidin az ötede destekleyin
Tamam abi haklısın.

Problem alınması değil abi, yanlış anlama beni lütfen. Sene başında biraz özenilerek iş yapılsa olmaz mıydı? Hadi şanssızlık diyelim üstüne Hummer'la tüy dikiyorsun. ve bunları alanlar yarın yine transfer yapacak.. Endişelenmeden duramıyor insan.
Gelsin oyuncu görelim.

Bende katiliyorum sana zaten. Transferde hata yapma kredileri bitti artik. Zaten bu yüzden bence bu kadar uzun sürüyor.
Yoksa gidip bitane pivot getirirsin. Önemli olan ciddi katki vericek bir Pivot bulabilmek.

Takımımızı tebrik ediyorum. Muhteşem karakter koyup maçı almasını bildik. 21 sayıdan dönen takım genelde maçı da alırdı. O andan itibaren maçı bırakmamak önemliydi. Takımın zaafları, oyun içerisindeki hatalar vs. gözle görülüyor zaten. Acilen 5 numara sorununu çözmemiz lazım.
Maalesef bazı kişiler istiyor ki , hataları yaptığımız için maçı da kaybetmemiz lazım. Size kimse galibiyet aldığımızda hataları söylemeyin demiyor. Ama gördüğüm, galibiyet aldığımız için üzülen bir kesim var.