BSL 12. Hafta | Galatasaray Nef - Fenerbahçe Beko

11 Aralık 2021
20:15
Sinan Erdem SS
TivibuSpor 2

Çok fazla söze gerek yok. Maçın adı ortada, önemi ortada. Hafta içindeki iki hezimetten sonra üçüncü bir hezimete kimsenin tahammülü yok. Çeşitli çağrılar ve bilet kampanyaları da var. Umarım uzun zamanlardan sonra dolu ve istekli bir tribün önünde güzel bir akşam olur...

Başarılar Yenilmez Armada!

Biz taraftar gücüyle 1 adım önde gibiyiz. Takıma ben de çok güveniyorum ayrıca. Tek korkum 5 numarada Vesely'nin karşısında durmak. Blackshear'ın kesinlikle erken faul problemine girmemesi gerekiyor. Kravish'den de ara ara gelen ''blok canavarı'' özelliğini beklemiyor değilim bu maç özelinde. Zira başta Dunston olmak üzere yaptığı bazı bloklar hala aklımda. Bir de şut performansı olarak günümüzde olursak söyleyecek söz kalmıyor.

Ben takıma pek güvenemiyorum açıkçası. Hem savunmada kara deliğiz hem de Melo-DAP-Dee-Kerry dörtlüsünden 1-2’si gününde olmayınca bütün kimyamız bozuluyor haliyle. Hepsinin formda olması da pek karşılaşmadığımız bir durum. Benchte muadilleri de mevcut değil zira. Tek kişinin çabalamasıyla falan da maç sonunu getiremeyiz.
İnşallah kazanan biz oluruz tabii.

Maç daha uzun. Ritmi yakalayan tarafın biz olacağımızı düşünüyorum ilerleyen dakikalarda. Yalnız şu atlet uzun envanterimiz olsa ne gömermiş topları çembere...