Bu nasıl forma, nasıl renkler ???

Önder Ç.

0
Yönetici
Yeni formalarımızı sanırım herkes görmüştür. Üstünde kırmızısı olmayan, Fenerbahçe sarısının kullanıldığı, ve iğrenç bir siyah bant olan herkesin oldukça fazla tepkisini çeken bir forma !

Duydugumuz kadarıyla formayı yapan firmaya giden tepkiler sonucunda " bize kimse renkler için gerekli formatları vermedi" diye bir savunma gelmiş. Böyle igrenç renk seçimleri ve design kim tarafından neden yapıldı acıkcası cok merak ediyoruz. Sarı-kırmızı parçalı forma yapmak bu kadar mı zordur? Tamamen bir art niyet arıyorum ben burda...

LÜTFEN BU FORMA BİR DAHA GİYİLMESİN ! SARI-KIRMIZI PARÇALI FORMANIN SUYUMU CIKTI BÖYLE İGRENC RENK VE DESİGN EDİLMİŞ BİR FORMAYA MUHTACIZ????

ya bir protesto şekli bulalım ve düşüncemizi belirtelim parçalı veya çubuklu forma istiyoruz

evet abi bu ne bicim renkler tepkimizi dile getirelim maclarda zaten futbol takimimizda gicik renkler kullaniyo gs renkleri sari kirmizi formamizda bu renklerden baska bi renk gormek istemiyoruz

Son yıllarda nedense kulübümüzün asıl renkleri olan sarı-kırmızı renkleri formalarımızda göremiyoruz. Neden böyle bilmiyorum ama bu durumun bi an önce düzeltilmesi gerekir. Herkes gibi bende sarı-kırmızı forma istiyorum. Özellikle parçalı formalar çok güzel oluyor. Önder abinin dediği gibi parçalı formaların suyumu çıktı da yapılmıyor anlamadım. İnşallah bi an önce oyuncularımızın üzerinde sarı-kırmızı renklerde formalar görürüz...

İçerideki ilk maçta bu konuda bir pankart yapılabilir.Beykoz maçına kadar giydiğimiz formayı bile arar olduk.Bir geçen sezonun başında Ülkerle yaptığımız hazırlık maçında çubuklu forma giydik,bir de Erman hoca zamanında ikinci yarıdaki 2-3 maçta.Onun dışında sürekli tek rengin hakim olduğu,içimize sinmeyen anormal formalar.Forma kutsaldır diyoruz ama giydiğimiz formanın bizle ilgisi alakası yok.
Efes maçında bu dizaynın deplasman halini görecek olduğumuz için içim ürperiyor. :(

Onur UNCU' Alıntı:
İçerideki ilk maçta bu konuda bir pankart yapılabilir.Beykoz maçına kadar giydiğimiz formayı bile arar olduk.Bir geçen sezonun başında Ülkerle yaptığımız hazırlık maçında çubuklu forma giydik,bir de Erman hoca zamanında ikinci yarıdaki 2-3 maçta.Onun dışında sürekli tek rengin hakim olduğu,içimize sinmeyen anormal formalar.Forma kutsaldır diyoruz ama giydiğimiz formanın bizle ilgisi alakası yok.
Efes maçında bu dizaynın deplasman halini görecek olduğumuz için içim ürperiyor. :(
Deplasaman modelini hemen söliyim GRİ renk üzerine yani şuanki giydiğimiz formanın beyazının yerini gri alıyor :(

Beykoz maçında oynanan oyun kadar formaların da ön palana çıkarılıp eleştirilmesine şaşırmıştım. Ancak bugünkü maçta formaları görünce tüylerim ürperdi. Burada gösterilen tepkinin yanısıra maçlarda da tepki gösterilmesi gerektiği düşüncesindeyim. Yoksa bu yönetim olayları algılamakta güçlük çektiği bir gerçek.

Arkadaşlar resmi sitemizde sağ alt köşede "Bize Yazın" diye bi link var oraya tepkilerimizi ve isteklerimizi yaza biliriz.Bi yerden başlamak lazım :) :atki

Parçalı formayı hem futbolda hem de basketbolda istiyorum. Ancak bir formada neden takımın renkleri arkaya atılır düşünmek gerekir. Dizaynı yapan kişiler, bu takımın rengini bilmiyorlar mı :) Beyaz bazı şeyleri net gösteriyor, temiz galiba

formayı hangi aklıevvel dizayn etmiş bilmiyorum ama bi an önce degistirilmeli.. oyuncuları tanımasak sahada oynayan takımın Galatasaray oldugunu anlayamayız.. kızların forması çok güzel.. aynı dizaynı erkeklere yapmak çok mu zor.. ne oldugu belli olmayan bi sarı.. üzerinde kırmızı taşımayan beyaz üzerine siyah bant çekilen Galatasaray forması.. Hey Allahım sen sabır ver bize..

hakkatten bu yöneticiler bugün hangi isi yüzümüze gözümüze bulastiralim diye basliyorlar güne heralde. baska aciklama bulamiyorum. her iste bukadar becereksiz olmakta herkezin yapacagi is degil. bizim taraftar baya sabirliymis. güney amerikada veya yunanistan da böyle yönetimi ipe götürmüslerdi coktan. helal bize.

Ben sponsor firmaya dikkat edemedim maçta..Aynı forma mıydı yoksa onun kopyası mıydı yeni firmayla ??

Fırat UZUN' Alıntı:
Verilen tepki işe yaradı ve takım dacka maçında eskı formalarıyla sahada yerini aldı.
evet eski formalar daha iyi ve darüşşafaka maçındada eski formalarla çıkıldı Fırat abi dediğin gibi yeni formalarda sarı veya kırmızı bir renk gördün mü?İĞRENÇ bir forma yenisi!

SARININ VE KIRMIZININ OLDUĞU FORMA İSTİYORUZ..!!