Bu Sezon En Büyük Transfer Kim?

G

Guest

Misafir
28.jpg

33.jpg

36.jpg

40.jpg

42.jpg

43.jpg

A.İpekçi ve bizleriz en büyük transfer!

Daha merkezi ve daha kullanışlı bir salona geçerek klübümüz gerçek potansiyelini ve gücünü harekete geçirmiştir.

A.İpekçi her anlamıyla A.Şahenk ve A.Cömert'ten daha kullanışlı ve avantajlıdır!

1- Rahmetli Abdi İpekçi bir Galatasaray'lıdır ve o salonun parkelerinde oynamak en çok bizim takıma, ve yine o salonun kırmızı koltuklarında olmak en çok bize yakışır!

2-1500 Araçlık ücretsiz bir otoparkı ile araçları ile gelen taraftarlara avantaj sağlamaktadır.

3-Perde sistemi ile salonun kapasitesi 5000 düşürülebilmektedir.

4-Salonun kapasitesinin 10.000+ olması ucuz kombine ve bilet imkanı vermektedir.

5-Her tribünün kendine ait büfesi ve wc lerinin olması daha medeni bir ortam yaratmaktadır.

6-Saha içi koltuklar uygun fiyatla satıldığı taktirde orada oturacak bilinçli basketbol taraftarı özellikle büyük maçlarda çok etkili olacaktır!!!

7-Ulaşımı A.Şahenk'e göre çok daha kolay ve merkezi bir yerdedir.

Bu sebeplerden bu senenin en büyük transferi A.İpekçi ve bizler olacağız!

Heyecanla A.İpekçi'de oynayacağımız günleri bekliyorum!

Takım nasıl desteklenir, salon nasıl dolar, bunları gösterme zamanıdır!

Bekle bizi A.İpekçi gerçek sahiplerin geliyor, hemde kalabalık, hemde coşkuyla, ama nobranlaşmadan!!!!!

1-Saol Eyüp abi.
2-Yunus geçen sene A.Şahenk'te Gurovic, Milojevic,Zizic oynadıda ne oldu?Bu sene Rancik,D-Was oynasa ne olacak...
BAŞARILAR GELİR GEÇER ASALETİN BİZE YETER

Biz salonlara kimleri izlemeye gittik, kaldıki Jasaitis'i izlemeye koşa koşa gideriz:):):)

Geçen seneki kadro pahallı olduğu kadar güçlü değildi, peki bu sezon neden maliyetine göre çok daha iyi bir takımımız olmasın???

Bütün renkdaşlarım A.İpekçi'ye geçmemizin ne kadar doğru olduğunu zamanla anlayacak:)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Biz salonlara kimleri izlemeye gittik, kaldıki Jasaitis'i izlemeye koşa koşa gideriz:):):)

Geçen seneki kadro pahallı olduğu kadar güçlü değildi, peki bu sezon neden maliyetine göre çok daha iyi bir takımımız olmasın???

Bütün renkdaşlarım A.İpekçi'ye geçmemizin ne kadar doğru olduğunu zamanla anlayacak:)
Eyüp abi ben A.İpekçi'yi eleştirmiyorum..Sadece Yunun'a bir gönderme yapmak istedim..

Hatırlıyorumda...

Sezon 2007-2008
Aylardan Ocak,
Mevsimlerden Kış,
Efes Pilsen ile Galatasarayımız oynuyor
İlk yarının son maçı.
Takımımız ligde lider.
Hava kar,kış,kıyamet.
Birde maça 1 saat kala kapılar açılıyor.
Saatlerce kapıda bekliyoruz.
İçerisi mahşer yeri gibi.
Her yer full.
Her taraf sarı-kırmızı.
Takımımız Şampiyon,Antrenörümüz imparator sıfatı ile çağırılıyor tribünlere.
O maçta pek iyi oynamıyoruz ve 72-59 kaybediyoruz.Ama o atmosferi hiç unutmam...