Bu sezon GS için başarı kriteri nedir?

Sizce bu sene GS'ın başarı kriteri nedir?

• Küme düşmesin yeter

Oy: 0 0.0%
  • ilk 4 e girmemiz lazım

• ŞAmpiyonluktan aşağısı kesmez beni

• Ligdeki sıralama önemli değil. güzel basketbol oynayalım, Efes'e Ülker'e kafa tutalım yeter

• Kullanılan toplam oy
    42
Sezon başlayacak. KAdro tamamlandı. AYbancıları çok iyi tanımıyoruz ama fena bir kadro değil. Bu imkanlar doğrultusunda iyi adamlar alındığını düşünüyorum. Sizce bu sene GS'ın başarı kriteri nedir?

Kadro bence Efes ve Ülker'den sonra en iyi kadrolardan biri TR için.Ama başta Halil Üner var tabi.Küme düşürmesin takımı benim için yeter...

Şubenin bu haliyle seyir zevki veren,yenemeyeceği güçlü rakipleri karşısında ezilip büzülmeyen bir takım bana göre kafidir.

Gelen yabancılarla beraber yabancısız kadroya göre daha iyi bi sıra alacağımız kesin.. Ama bnm içn önemli olan güshel basketbol..

Bu sene için beklentim kümede kalmak ve belki play-offa katılmak. Uzun vadeli beklentim (3-4 sene) bu sene temelleri atılan kadroyu bozmadan sağlam finans desteğiyle Türkiye Şampiyonluğu.

başarı kriterimiz halilden bir an önce kurtulmak desem ne kızarsınız ama.

işin aslı kadro ilk 4 için yeterli gözüküyor ama son sözü oyuncular söylemiyor maalesef. gönlümden geçen final ama en iyi çeyrek final oynarız diyorum.

Bu sene şampiyonluk biraz zor ama inş. güshel basketbol oynayıp Ülker ile Efes'i biraz da olsa zorlarız...

js12' Alıntı:
Bu sene için beklentim kümede kalmak ve belki play-offa katılmak. Uzun vadeli beklentim (3-4 sene) bu sene temelleri atılan kadroyu bozmadan sağlam finans desteğiyle Türkiye Şampiyonluğu.
Yıllardır bunu beceremedik.İnşallah bu dönem beceririz.

önce önümüzdeki türkiye kupasına bakalım ligin 5. haftasında bu anket tekrar yapalım şimdiden bişey sölemek kahinlik olur.