Buğrahan Tuncer

Tombala çekti karşıyaka taraftarına beğen beğenme iyi kötü bir tepki verdi ,diğer oyuncular ölü gibi 3 yabancılı karşıyaka perişan etti

Göksenin Köksal'ın bir rolü var, seri boyunca da yerine getirdi. Kendisinin yetenek seviyesini Tarık Daşgün gibi performansa dökmesi, sonra da konfor alanı yakalayabilir miyim ümidiyle rakip tribüne ceza sebebi hareketler yapması baya farklı bağlamlar.

Ya zaten Bugrahan’in bu sezon oynadigi toptan da veya gecmisten gelen yeteneginin yanina daha cok Galatasaraylilik kalkanini kullanarak kendisine katmaya calistigi bayrak adam sifati cabasindan da rahatsiziz.Bence iyi oyuncu zaten bu sezonun genelinde sergiledigi performanstan bagimsiz.

Ama adamin anasina esine 2 mactir sovulurken Turkiye’nin en cirkef taraftarina gostermis oldugu hakli tepkiden dolayi neden bazi insanlar rahatsiz oluyor onu anlamis degilim.Ne yapsaydi ? Adam seyini tuttu diye gelmis burada 6 ay sonra elestiri yemis.Keske seyini tutmasaydi.Belki en son elestirisini Ocak ayinda yiyip sezonu kapatirdi tertemiz.

Rakip İstanbul'da koşmayı geçtim, ayaklarını çeke çeke yürüyordu. Yabancı rotasyonu ortadan ikiye kırılmış, İstanbul'da son periyot Ergi Tırpancı sahada. Potansiyelinin yarısını ortaya koyarak seriyi İstanbul'da bitirseydi, çok sevdiği instagramdan da ceza getirmeyecek bir göndermeyle noktalasaydı diyoruz Mehmet Bey. Play-off'a kalabilmek bir teşekkür sebebi ya da bir lütuf değil bu kadro için, bilhassa kendisi için.

Zvezdan Mitrovic'i haklı olarak yediler. Yedikten sonra da Yakup Sekizkök dışında kalan herkes yenmeli anlatımı yaptılar. Sezonun özeti bu.

Rakip İstanbul'da koşmayı geçtim, ayaklarını çeke çeke yürüyordu. Yabancı rotasyonu ortadan ikiye kırılmış, İstanbul'da son periyot Ergi Tırpancı sahada. Potansiyelinin yarısını ortaya koyarak seriyi İstanbul'da bitirseydi, çok sevdiği instagramdan da ceza getirmeyecek bir göndermeyle noktalasaydı diyoruz Mehmet Bey. Play-off'a kalabilmek bir teşekkür sebebi ya da bir lütuf değil bu kadro için, bilhassa kendisi için.

Zvezdan Mitrovic'i haklı olarak yediler. Yedikten sonra da Yakup Sekizkök dışında kalan herkes yenmeli anlatımı yaptılar. Sezonun özeti bu.

Bu sezonki veya gecen mactaki performansiyla ilgili elestirilerin tamamina katiliyorum zaten.Benim bu forumda aldigim tek cezanin sebebi Bugrahan’a Denizli macindaki performansiyla ilgili soyledigim cumleydi hatta.

Ben bugunku hareketinin bir Mert Hakancilik olarak gorulmesine katilmiyorum.Gayet hakli bir tepki verdi ve sahadan da kacmadi.Dakikalarca kufur yiyen bir sporcunun 5.faulunu de aldiktan sonraki psikolojisini hic birimiz bilemeyiz sonucta.

Yoksa gecen mac son topu kullanamamasinin uzerine yazdigim “Su son toplari Bugrahan’a biraktigimiz icin kaybetmeye mahkumuz” cumlesi hala duruyor orada.

Benim yazdığım mesele buğrahan’ın bugünkü yazdığından bağımsız. Ne yaptığıyla hatta bugünkü maçla bile ilgilenmiyorum. Bu sezon bu takım bu hoca bu şube benim için yok hükmünde zaten.

Bu sezonki veya gecen mactaki performansiyla ilgili elestirilerin tamamina katiliyorum zaten.Benim bu forumda aldigim tek cezanin sebebi Bugrahan’a Denizli macindaki performansiyla ilgili soyledigim cumleydi hatta.

Ben bugunku hareketinin bir Mert Hakancilik olarak gorulmesine katilmiyorum.Gayet hakli bir tepki verdi ve sahadan da kacmadi.Dakikalarca kufur yiyen bir sporcunun 5.faulunu de aldiktan sonraki psikolojisini hic birimiz bilemeyiz sonucta.

Yoksa gecen mac son topu kullanamamasinin uzerine yazdigim “Su son toplari Bugrahan’a biraktigimiz icin kaybetmeye mahkumuz” cumlesi hala duruyor orada.
Bugünkü hareketi başarısız bir Mert Hakan'cılık oldu Mehmet Bey. Kritik şutu kaçırdı, dönüşünde faul hakkı dolmuşken kasten faul yaptı, benche bence sahadan kaçarak giderken de yapılan ilkokul düzeyi tezahürata gelecek sezonun ilk bölümünü kaçıracağı şekilde yanıt verdi. Yakup Sekizkök de maç sonu röportajında döndük fakat duygularımızı yönetemedik diyerek o sekansa atıfta bulundu.

Erkek sutopunda Avrupa'nın 3. kupasını kazanmamızla birlikte son 25 sezonda erkek futbol, kadın basketbol ve erkek basketbolla birlikte 7 Avrupa kupası kazanmış olduk. Bu ''olmuyor, olmuyor'' tepkileriyle sahadan atarlı giderli çıkış bir Galatasaray alışkanlığı değil diyorum bu noktadan yola çıkarak.

Ez cümle, saha içinde sezonunu rahatlıkla bitirebileceği bir Karşıyaka vardı. Bugün salondakiler Bostanlı tarafında, Foça'daki evi açma tarihi konuşabilecekken iş buralara geldi.

Bugünkü hareketi başarısız bir Mert Hakan'cılık oldu Mehmet Bey. Kritik şutu kaçırdı, dönüşünde faul hakkı dolmuşken kasten faul yaptı, benche bence sahadan kaçarak giderken de yapılan ilkokul düzeyi tezahürata gelecek sezonun ilk bölümünü kaçıracağı şekilde yanıt verdi. Yakup Sekizkök de maç sonu röportajında döndük fakat duygularımızı yönetemedik diyerek o sekansa atıfta bulundu.

Erkek sutopunda Avrupa'nın 3. kupasını kazanmamızla birlikte son 25 sezonda erkek futbol, kadın basketbol ve erkek basketbolla birlikte 7 Avrupa kupası kazanmış olduk. Bu ''olmuyor, olmuyor'' tepkileriyle sahadan atarlı giderli çıkış bir Galatasaray alışkanlığı değil diyorum bu noktadan yola çıkarak.

Ez cümle, saha içinde sezonunu rahatlıkla bitirebileceği bir Karşıyaka vardı. Bugün salondakiler Bostanlı tarafında, Foça'daki evi açma tarihi konuşabilecekken iş buralara geldi.

Fikrinize saygi duyuyorum ama ilk paragrafa katilmiyorum Onur Bey.Iyi aksamlar.

Daha eskisine tahammül edemiyorken yeni Göksenin Köksal'a ihtiyacımız yok. Bırakalım bu sövüldü, sayıldı laflarını. Bu ülkede küfürün olmadığı tribün mü var? Karşıyaka tribünü fazla ediyor olabilir başka konu. Bizim tribün Fenerbahçe'ye, ne bileyim Melih'e sövmüyor mu? Orta parmak ve şeyini gösterme hareketini yapsa hakettik mi dersiniz? Profesyonel olacaklar kardeşim, yok nabız, yok psikoloji falan hak vermeyin şu adamlara. Topu sepetten geçirmek değil tabi sadece işleri, bu psikolojiyi yönetebilmek, yeterli fizik kalitede olabilmek için de maaş alıyorlar, sporculuk bu.

Tribüne şeyini gösteren adama hak filan verilmez. Buğrahan yerli olarak kaybetmek istemeyeceğimiz yetenekte bir oyuncu ama ucuz kahramanlık işlerini bırakacak. Galatasaray formasını böyle lekeyemez kimse.