Cesare Prandelli

Çok sessiz hoca.

Halilhodzic gibi 2-3 transfer istese ya.

Bu tip hocaları sevmiyorum.

Yönetimi kırmamak için çok pasif kalıyor.

Hiç heyecan vermiyor bana...

Ne katkı bekliyorsunuz? Takım kondisyon çalışıyor. Arada yönetim çok kötü bir kamp programı hazırlamış.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Abi adamlar topa vurmayı unutmuş.
Ya futbolcular top ile oynamak ister.
Sadece kondisyon ile nereye kadar.
Top ile çalıştırsaymis ben mi engel oldum.
Ne hali varsa görsün.
Çok şey beklemiyorum artık.
Son 2 senedir futboldan soğuduk.
Bundan sonra Basketbol takımları ile ilgilenicem zaten.
Size Prandelli hocanızla kolay gelsin...

Hemende hazır kıta bekleyenler ilk fırsatta tahminleri açmışlar. Böyle düşünmek fayda getirmez.

Zamana ihtiyacı var belli ama formayı adil dağıtması lazım ! Selçuk, Burak gözü kapalı ilk 11 oynatmamalı...

Galatasaray hocasını bu kadar erkenden ve kolayca gönderecekse kapatalım klübü gitsin. Allahtan futboldan anlamayan adamların gazıyla iş yapmıyoruz ;)

Bak Hocam ;

Ne kendini yıprat ne de bize işkence çektir. Eğer takım oyuncuların barcelona,real , chealsea deki oyunculardan oluşmuyorsa Olcan ve Bruma banko 11 de oynar.Gerekirse Yasin de ısrar et. Hata da yapsalar , defansa gelmeseler de oynar. Başka türlü bırak golü hücuma kalkacağımız yok . Hiç beklerden medet umma. Galatasaray alıştı 15 senedir beksiz oynamaya zaten Bir nevi kültürümüz o. sen kanatları hızlı çıkan dikine oynayan oyuncuları yerleştir yeter.

Bak Hocam ;

Ne kendini yıprat ne de bize işkence çektir. Eğer takım oyuncuların barcelona,real , chealsea deki oyunculardan oluşmuyorsa Olcan ve Bruma banko 11 de oynar.Gerekirse Yasin de ısrar et. Hata da yapsalar , defansa gelmeseler de oynar. Başka türlü bırak golü hücuma kalkacağımız yok . Hiç beklerden medet umma. Galatasaray alıştı 15 senedir beksiz oynamaya zaten Bir nevi kültürümüz o. sen kanatları hızlı çıkan dikine oynayan oyuncuları yerleştir yeter.

Türk bir yardımcısi olsa bunu ona söylerdi.
Neden Türk bir yardımcısı yok gerçekten de merak konusu...

Olcan,Balıkesirspor maçı kadrosuna alınmamış.

Umarım ters giden bir şey yoktur.

Eğer aklımdan geçen şey ise yani Prandelli eğer Olcan'ı silmiş ise Yazıklar olsun ona.

Hiç ısınmadım zaten kendisine.

Umarım bir an önce gider...

Selçuk'un yer aldığı kadroda yoldan geçen herkes yer alabilir. Olcan niye yok merak konusu. Sol bek bile oynayabilir. Prandelli de saçmalamasın. Selçuk ilk 11 başlarsa yazıklar olsun zaten. Adalet diye birşey yok demektir.

Prandelli : “Şu an için bizim tek ihtiyacımız taraftarın vereceği destek. Eğer büyük bir aksilik olmazsa 6. haftadan sonra tüm rakiplerimizi ezer geçeriz”

He Prandelli he !!

Balıkesir gibi ligin en zayıf takımı karşısında tek pozisyona giremeden devreye 2-0 geride giriyorsun ve buna rağmen ikinci yarıya çıkarken tek oyuncu değişikliği yok, Yasin hala sağ bek, ve 60. dakikada kaleye gitmeye çalışan tek adam Bruma'yı çıkartıyorsun.

Böyle şeyler söylemek hiç haddim değildir ama ben senden daha iyi biliyorum hocam futbolu. Hemen şu maçtan sonra gidersen belki sezonun kalanı için ufak bir şansımız olabilir.

Galatasaray hocasını bu kadar erkenden ve kolayca gönderecekse kapatalım klübü gitsin. Allahtan futboldan anlamayan adamların gazıyla iş yapmıyoruz ;)

Prandelli'den çok daha iyi anlıyorum futbolu.
Çok samimi söylüyorum bunu.

Olcan'i kadro dışı birakmazdim.
Böyle bir saha içi dizilimi yapmazdım.
Takımın en yetenekli kanat oyuncusunu 2-0 gerideyken çıkartmazdim.
O parayi verecek bütçem varsa Pandev ve Dzemali'yi değil daha yetenekli daha çok katkı verecek oyuncuları tercih ederdim.

Prandelli'den çok daha iyi anlıyorum futbolu.
Çok samimi söylüyorum bunu.

Olcan'i kadro dışı birakmazdim.
Böyle bir saha içi dizilimi yapmazdım.
Takımın en yetenekli kanat oyuncusunu 2-0 gerideyken çıkartmazdim.
O parayi verecek bütçem varsa Pandev ve Dzemali'yi değil daha yetenekli daha çok katkı verecek oyuncuları tercih ederdim.
3 milyon euro para alan Selçuk'un topu 40 metre öteden taça atmasını nasıl önlerdiniz Nihat Bey?Ben cevap vereyim,Fatih Terim veya Lucescu değilseniz önleyemezdiniz.
Bir de Skibbe'den,Rijkaard'dan,Mancini'den de daha iyi anladığınızı düşünüyor musunuz?
Mesele tam olarak burada.Teknik-taktik konuşanlar meşhur hikayedeki 1000 Iraklıyı bıraktı,2 bisikletçiyi konuşuyor şu an.

3 milyon euro para alan Selçuk'un topu 40 metre öteden taça atmasını nasıl önlerdiniz Nihat Bey?Ben cevap vereyim,Fatih Terim veya Lucescu değilseniz önleyemezdiniz.
Bir de Skibbe'den,Rijkaard'dan,Mancini'den de daha iyi anladığınızı düşünüyor musunuz?
Mesele tam olarak burada.Teknik-taktik konuşanlar meşhur hikayedeki 1000 Iraklıyı bıraktı,2 bisikletçiyi konuşuyor şu an.

Onur Bey,futbolcuların hocaya güveni yok. Mancini döneminde bile hücum organizasyonumuz belliydi ve bu kadar aciz değildik.
Prandelli bir an önce gitmeli açık ve net !!!

İkinci postunuzdaki cümleniz maalesef bir çözüm önerisi.Ben kabullenmiyorum,bu profildeki teknik direktörlerdense yabancı teknik direktörü koruyarak yerlileri insan yapmaya uğraşırım.Fakat anında başarı isteniyorsa Hikmet Karaman tarzı biri gelecek,Sneijder de devre arasında elden çıkarılacak.
Oyuncuların hocaya güveni yok demişsiniz de sorun kendi çaplarını bildiklerinden kendilerini geliştirmeye çalışan bir insandansa Florya'da erk sahibi olmak istemeleri olmasın?Bir de Mancini Prandelli'den iyiydi gibi cümleler sıklaşmaya başladı.Yahu dün topu ters kanattan bizim kaleye doğru taça atan Selçuk neredeyse adamın yüzüne forma atacaktı.Böyle bir ortamda işin teknik-taktiğe gelebileceğine inanan var mı gerçekten?
2008-2011 arasını yaşamış,sonrasında Terim ile yaşanan değişimi görmüşken temel dinamiğin farklı bir şey olduğunu bana kimse anlatamaz.Oyuncuların başına bekçi,psikiyatrist,ceberrut figür artık ne derseniz deyin bunları harmanlayan bir insan lazım.Terim bir daha kulübün kapısından içeri giremeyecek diye umuyorum,Lucescu da tek seçenekken maalesef gelmedi.Hal böyleyken yetenek anlamında da bu profildeki bir takım için Prandelli doğru adımdı,biz Fiorentina'sını düşünürken adam Florya'yla uğraşıyor.Hala antrenör diyenler de yerlilerin cibiliyetsizliğine destek sunuyor,kusura bakmayın.

Rijkaard ve sonrası dönemi yaşıyoruz. Kulüpte birileri yine yönetimin altını oymaya çalışıyor. İnan Kıraç ve Hayri Kozak gibiler bu kulüpte hala muteber adamsa sorun var demektir. Bülent Tulun denen karakter yoksunu bu seferde Aysal ailesi hakkında dedikodu yaymış. Yine komisyon imkanı kesilince pisliklerine başladı. Adnan Polat'a yazdığı mektubu o hariç herkese gönderen ve tehdit eden adamı yanına alırsan olacağı bu. Başkasını satan seni de satar.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk