Charles Gaines

Re: Charles Wayne Gaines | Röportaj

bence mutlaka tutulmali. paraysa para. böyle bir adami kolay kolay bulamayiz. savunma, oyun bilgisi, yürek. cogu amerikalida olmayan cogu sey onda var. tam bir aslan yürekli. ;)

Murat İnal' Alıntı:
Korner back ne ya :) Ya corner back yazın yada korner gerisi yazın. Bu arada herhalde ortaokulda filan oynadı. Corner back dış koşucuların karşısındaki oyunculardır. Hani hız ve çeviklik gerektiriyor.
Pınar Hanım Gaines i de mi çağırsak ;)

Murat Abi hemen olaya girmişsin bakıyorum :)
Branş raporu verdin bize ayaküstü valla.Corner Back falan.. :kop
Gaines de senden çıktı bu arada.
Seninde içinde Gaines gibi bir yanardağ var mı? 8)

bir de bu basketbolcularimiz ile yapilan GS Dergisi röportajlarini gec de olsa foruma gecerseniz sevinirim. zira dergiye ulasamayan arkadaslar da var (misal ben :) )

Fatih Hısım' Alıntı:
bir de bu basketbolcularimiz ile yapilan GS Dergisi röportajlarini gec de olsa foruma gecerseniz sevinirim. zira dergiye ulasamayan arkadaslar da var (misal ben :) )

Ben bu konu ile ilgilenmeye çalışırım renktaş.

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Fatih Hısım":ds0q54hk]bir de bu basketbolcularimiz ile yapilan GS Dergisi röportajlarini gec de olsa foruma gecerseniz sevinirim. zira dergiye ulasamayan arkadaslar da var (misal ben :) )

Ben bu konu ile ilgilenmeye çalışırım renktaş.[/quote:ds0q54hk]

cok saol. makbule gecer.

Ahmet Akay' Alıntı:
[quote="Burak Barut":2n4z6mjt]Bende soru sormak isterdim :)

Sut stilini değiştirmeyi hiç düşündü mü :)
bence değiştirmesin :) çok heycanlı oluyor :)[/quote:2n4z6mjt]

Ahmet Abiye katılıyorum.:)
Gaines'in kendisi apayrı bir tarz zaten.Atışları da öyle.. :p
Biz onu böyle sevdik,sevmeye de devam edeceğiz 8)
Aslan parçası !! (Ksk maçından..)

Adam gibi Adam Charles Gaines

Onun geçtiğimiz senelerdeki yabancılar gibi 1 yıllık olmasını istemiyorum doğrusu. Gaines savaşçı ve Galatasaray'ın karakteriyle bağdaşan bi oyuncu. Bizde devam etmesini isterim.

Artık saçlarımı Charles Kuaför'de yaptıracağım..:)
Hatta Gaines Berber Salonu'nda.. :kop

Karşıyaka maçı ile ilgili olarak neler söylersin. Başrolde sen vardın. O gün neler oldu orada?

Ben yaptığım davranıştan ötürü özür diledim ve yine diliyorum. Ama şu var. Ben seyirciye fırlattığım maddeleri evden getirmedim. Ben bana gelen son maddeyi seyirciye fırlattım. Altını çiziyorum son maddeyi. Maç içerisinde hem takım arkadaşlarıma, hem de bana iki üç kez yabancı madde geldi. Bunlar bize isabet edenlerdi. Bir de isabet etmeyenler var ki, zaten herkes gördü.

Olaya çok güzel yaklaşmış Charles :)
Dergide okurken bu kısma epey gülmüştüm..

gainesin çok kalmasını istememe rağmen galiba bize kalmıycak her fırsaatta parayı tercih ederim diyor ve bence kalmıycak :(

Büyük maçlarda destek görüyoruz. Fakat küçük maçları onlarda bazen bizim gibi önemsemiyorlar.

Şimdi bu yoruma açık olmuş :) Oyuncularda mı önemsemiyor yoksa onların önemsediği kadar biz mi önemsemiyoruz :)

Gaines paracı gibi görülüyor gerçi hakkıdır da Amerika'da Berber dükkanı kiralarından haberiniz yok mu arkadaşlar ;)

Charles Gaines takımda kalmalı mı?

arkadaşlar sizce gaines takımda tutulmalı mı?bence charles gaines %100 takımda kalmalıdır.görüşlerinizi yazarsanız sevinirim...

Re: Charles Gaines takımda kalmalı mı?

Eger GAİNES gittiyse çook üzüldüm.bu sezon en çook sevdiğim basketçimizdi.burdan yönetimi protesto ediyorum