Cumartesi 15:00 Galatasaray-Erdemir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Maçı veren adamlar Jacobson ve Umut Tınaydı bence. Umut Tınay şu performansı ile mahalli ligde oynar anca.

Jacobson'u ilk kez izledim. Oyundan çok kopuk bir adam. Eline geldi mi ve pozisyon varsa atıyor onun dışında ne savunma var ne de başka birşey.

Zenci guard fena değil. Hiç değilse savunması var. Boddicer da faydalı bir adam.

Sakatlanana kadar oynadığı süre içinde Arda da skandaldı resmen. Bu kadar mı düşüş olur bir oyuncunun performansında? Ne savunma yaptı ne hücum.

Son dakikaya kadar önde götürdüğümüz bir maçı daha verdik. Alışkanlık yaptı. Bir maçı da son periyotta kazansak dişimi kıracam.

SAvunmada gayretliydik ama maç öncesi düşünüldüğü üzere pota altını savunamadık. 5 numara oynayacak bir oyuncumuz yok ne yazık ki.

Bir mucize olmazsa haftaya BJK madara eder bizi. Bu takımın düzelmesi için bir tane iş yapar uzun şart. Bunun yanısıra Jacobson'u şutlayıp biraz daha savunma-hücum dengesi olan bir adam getirmek lazım. Bir de o kadroya adam gibi hücum setleri oynatabilecek, savunma yaptırabilcek hoca lazım. Tabi bunlar hangi parayla hangi yönetimle yapılır o konuya hiç girmiyorum.

takip edemdedim yenildniz mi?...

abi bu yönetime siz nasıl dayanıyorsunuz!?...

dah önce demiştim rahat alırsınız diye... kim iyi oyandı kim kötü?..

ek olarak üzülme beence şu anda tr de 5 numura yok adm akıllı...

bakjalım yarın banvitle oynuyoruz biz.. admalr çok güzel bir salon yapmış... Slaaonun çoğunlu da kombine...

Kevin_Garnet' Alıntı:
bakjalım yarın banvitle oynuyoruz biz.. admalr çok güzel bir salon yapmış... Slaaonun çoğunlu da kombine...

Bu topicde böyle bir postun isi ne? Ne alaka anlamadim.
Galatasaray-Erdemir topici bu, yoksa bu da mi gözünden kaçti?!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...