Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray: 71 - Fenerbahce: 55

Re: Galatasaray-Fenerbahce(11 Ekim 2008 Saat 14:00)

20 20 oldu .Bir düşüş yaşıyor takım şu anda .Cem hoca mola aldı.Ajavon adlı oyuncu üst üste sayılar attı Fenerde...

augustus basket faul. 22 20 Augustus 10 sayıya ulaştı...Serbest atış da soktu

25 20 augustusssssssss 13 sayı

önce taj sonra ışıl 29 22 öndeyiz...

Şu ana dek 3 lük atamadık sanırım. 29 26 Öndeyiz şu anda

taj çıkınca pota altı savunmamız düşüyor.Ama Taj a da fazla yüklenmemek lazım.Final oynayıp geldi...

yasemin horasan ın 3 lüğü ile 36 30 önde bitiriyoruz...

Maçtan önce dediğim gibi bu maçta mağlubiyet kabul edilemez.Şunu gördüm ki az bile söylemişim bu Fb'den cacık olmaz şu haliyle.Çok iyi bir takımız düşünün öyle bir takımız ki Korel Engin daha sahaya ayak basmadı.Tuğba ve Kübra'dan sıfır katkı aldık bakmayın kendi top kayıplarımız olmasa maç kopup gitmişti belki de.Augustus çok özel bir oyuncu aynı şekilde Taj'da öyle.Kress'i bu kadar hareketli beklemiyordum şaşırttı oyunu beni.Esra ve Tuğba dış atışlarda önümüze açarsa çok rahat alırız bu maçı.Kübra'nın kısa sürede bu kötü performansına üzüldüm açıkcası.İyi gidiyoruz ilk yarı 6sayı öndeyiz, ikinci yarı biraz dikkatli olursak özellikle ribaundlar ve top kayıplarında çok rahat kupaya ulaşacağız gibi görülüyor.Fb'nin kötü dış oyuncuları var iyi iç oyuncuları varken topu neden içeriye indirmezler anlayamadım bir türlü.Şu yeni gelen çaylak iyi içeri drive ediyor ancak bilinçsiz giriyor önüne hızlı adımlarla girebilirsek ona bir çok sayıda hucum faul aldırabiliriz.

İlk yarı için gözlemlerim bunlar ayrıca Cem Hoca'nın dibinde sürekli gezen kameraya da ne zaman sövecek diye beklemiyor değilim...

Abi ne kadro var bizde yaa daha ilk maçımızda nasılız seimone kaç kere YERE atladı zaten çok mücadeleci herkes mükemmel diyecek söz bulamıyorum

Burak Barut' Alıntı:
Maçtan önce dediğim gibi bu maçta mağlubiyet kabul edilemez.Şunu gördüm ki az bile söylemişim bu Fb'den cacık olmaz şu haliyle.Çok iyi bir takımız düşünün öyle bir takımız ki Korel Engin daha sahaya ayak basmadı.Tuğba ve Kübra'dan sıfır katkı aldık bakmayın kendi top kayıplarımız olmasa maç kopup gitmişti belki de.Augustus çok özel bir oyuncu aynı şekilde Taj'da öyle.Kress'i bu kadar hareketli beklemiyordum şaşırttı oyunu beni.Esra ve Tuğba dış atışlarda önümüze açarsa çok rahat alırız bu maçı.Kübra'nın kısa sürede bu kötü performansına üzüldüm açıkcası.İyi gidiyoruz ilk yarı 6sayı öndeyiz, ikinci yarı biraz dikkatli olursak özellikle ribaundlar ve top kayıplarında çok rahat kupaya ulaşacağız gibi görülüyor.Fb'nin kötü dış oyuncuları var iyi iç oyuncuları varken topu neden içeriye indirmezler anlayamadım bir türlü.Şu yeni gelen çaylak iyi içeri drive ediyor ancak bilinçsiz giriyor önüne hızlı adımlarla girebilirsek ona bir çok sayıda hucum faul aldırabiliriz.

İlk yarı için gözlemlerim bunlar ayrıca Cem Hoca'nın dibinde sürekli gezen kameraya da ne zaman sövecek diye beklemiyor değilim...

Ayrıca maçı Derya Özyer'in yorumlaması hoş olmuş.İhsan Efendi dinlesin öğrensin
;)

Taj ince bir oyuncu R.Perish'e benziyor :) S.Brown karsısında zaman zaman zorlandı. Yaş itibarıyle gucunu hemen toplaması beklenemez tabi. F.Bahçe'den Nevlin de iyiydi, keske biz de olsaydı. Gomes faydasızdı. M.Kreuss'u cok begendim. Oyun bilgisi, pasorlugu, ribaund etkilingi iyiydi cok faydalı olacak gibi duruyor. F.Bahçe Birsen'i arıyor, bu sartlar altında daha rahat kazanmalıyız ve kazanırız sanırım.

Fener tribünlerinin biletlerinin tamamının satıldıgını bana kimse inandıramaz :)